На війні загинув сержант з Волині Олексій Мельничук
![](/resize/450x300/r/files/news/2024/08-13/387801/369690722_638802941683898_5812070966087602121_n.jpg)
Війна забрала життя ще одного Героя, котрий мужньо боровся за незалежність України і за рідний дім, якого позбавила його війна.
7 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області загинув сержант 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України, уродженець Луганської області, котрий у час повномасштабної війни проживав у родини в Рожищі, Олексій Олександрович Мельничук, 1981 року народження.
Траур за загиблим Героєм триватиме з 13 до 15 серпня 2024 року включно, повідомили у Рожищенській міськраді.
Протягом цих днів у Рожищенській громаді мають бути приспущені Державні Прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.
Про дату та час поховання захисника України повідомлять пізніше.
Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним Героя. Вічна пам’ять, честь та шана Захиснику!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
7 серпня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Терни Краматорського району Донецької області загинув сержант 67-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України, уродженець Луганської області, котрий у час повномасштабної війни проживав у родини в Рожищі, Олексій Олександрович Мельничук, 1981 року народження.
Траур за загиблим Героєм триватиме з 13 до 15 серпня 2024 року включно, повідомили у Рожищенській міськраді.
Протягом цих днів у Рожищенській громаді мають бути приспущені Державні Прапори України на адміністративних будинках місцевих органів державної влади й органів місцевого самоврядування, державних і комунальних підприємств, установ і організацій.
Про дату та час поховання захисника України повідомлять пізніше.
Редакція Волинських Новин висловлює щирі співчуття рідним Героя. Вічна пам’ять, честь та шана Захиснику!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Нововолинську 95 загиблим військовослужбовцям присвоїли звання «Почесний громадянин громади»
Сьогодні 20:45
Сьогодні 20:45
У Луцьку відкрили офіс «Зроблено в Україні»
Сьогодні 19:48
Сьогодні 19:48
На війні загинув сержант з Волині Олексій Мельничук
Сьогодні 18:46
Сьогодні 18:46
Обираємо автозапчастини: нові чи вживані?
Сьогодні 17:49
Сьогодні 17:49
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.