На «Устилузі» затримали перевізника, який у багажниках і тайнику приховав товарів на понад 1,7 млн
![](/resize/450x408/r/files/news/2023/12-19/374053/7878454.jpg)
На митному посту «Устилуг» фахівці управління боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил викрили перевізника, який в одному рейсі скоїв одразу кілька правопорушень.
Чоловік офіційно ввозив «червоним коридором» два вживаних автомобілі на спеціалізованому авто з платформою. Додатково задекларував товар для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю, інформують у Волинській митниці.
Однак у ході повного митного огляду з його вантажу загалом було вилучено більше пів тонни товарів промислової та харчової груп сумарною вартістю 1 млн 750 тис грн.
Частину з них, а саме 73 кг засобів догляду за волоссям, порушник не задекларував, розмістивши у багажниках автівок.
Як нагадують, недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30 відсотків вартості цих товарів.
Читати ще: За 11 місяців митники виявили порушень митних правил на 8,1 млрд грн
Решту прихованого товару – батарейки до вейпів, м’ясопродукти, електротехніку – виявили у тайнику. Його влаштували із використанням фанери та металопрофілів між ланжеронами лавети. Тому транспортний засіб, а саме спеціалізований причіп-платформу марки «Прагматек», оцінений у 123 тис грн, теж тимчасово вилучили.
Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного кодексу, переміщення товарів з приховуванням від митного контролю тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також транспортних засобів із спеціально виготовленими тайниками. Остаточні рішення щодо конфіскації та штрафів невдовзі прийматиме суд.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Чоловік офіційно ввозив «червоним коридором» два вживаних автомобілі на спеціалізованому авто з платформою. Додатково задекларував товар для особистих, сімейних та інших потреб, не пов’язаних із підприємницькою діяльністю, інформують у Волинській митниці.
Однак у ході повного митного огляду з його вантажу загалом було вилучено більше пів тонни товарів промислової та харчової груп сумарною вартістю 1 млн 750 тис грн.
Частину з них, а саме 73 кг засобів догляду за волоссям, порушник не задекларував, розмістивши у багажниках автівок.
Як нагадують, недекларування товарів, що переміщуються через митний кордон України громадянами, тягне за собою накладення штрафу в розмірі 30 відсотків вартості цих товарів.
Читати ще: За 11 місяців митники виявили порушень митних правил на 8,1 млрд грн
Решту прихованого товару – батарейки до вейпів, м’ясопродукти, електротехніку – виявили у тайнику. Його влаштували із використанням фанери та металопрофілів між ланжеронами лавети. Тому транспортний засіб, а саме спеціалізований причіп-платформу марки «Прагматек», оцінений у 123 тис грн, теж тимчасово вилучили.
Відповідно до ч. 1 ст. 483 Митного кодексу, переміщення товарів з приховуванням від митного контролю тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також транспортних засобів із спеціально виготовленими тайниками. Остаточні рішення щодо конфіскації та штрафів невдовзі прийматиме суд.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1721205236)
Поділити
Показати IP
19 Грудня 2023 14:20
перевізники -ухилянти
![](/public/images/user_no_foto.png?1721205236)
Were
Показати IP
21 Грудня 2023 00:16
Контрабандисти береги поплутали
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.