На Центральному ринку залишать продуктовий павільйон
![](/resize/450x279/r/files/news/2019/12-02/281686/5656.jpg)
Торговий павільйон, в якому здійснюється торгівля продуктовою групою товарів на Центральному ринку не буде підлягати демонтажу, оскільки цей павільйон є об‘єктом нерухомого майна, що належить на праві приватної власності Волинській облспоживспілці. Про це на своїй сторінці в мережі написав радник Луцького міського голови Ігор Поліщук.
З його слів, найближчим часом торгівля продуктовою групою товарів збережеться.
"Останнім часом функціонери Волинської облспоживспілки та противники переносу ринку дезінформують громадськість з приводу того, що буде пересено з території Центрального (Старого) ринку, а що залишиться.
Волинській облспоживспілці скеровано лист з вимогою привести вказану споруду в належний зовнішній вигляд, попередньо узгодивши його з управлінням містобудування та архітектури міської ради.
Щодо переносу підстанції, яка теж є об’єктом нерухомого майна на даний момент керівництвом міста проводяться предметні переговори з ПАТ «Волиньобленерго».
Щодо території, яку орендує ПФ «Скорпіон-сервіс» (0,1668 Га) вирішується питання щодо припинення договору оренди та в подальшому демонтажу металевих споруд, ща знаходяться на цій території.
Щодо колишньої ділянки Волинської облспоживспілки (2,2 Га), ділянок КП «Луцькі ринки» (0,5904 Га), ФОП Пахолко Л.П (0,5257 Га) та неоформлених ділянок - металеві конструкції, що розміщені на вказаних ділянках підлягають демонтажу", - йдеться у дописі.
Нагадаємо, Луцька міська рада розірвала договір оренди з Волинською Облспоживспілкою, терміни якого сплили ще 27 серпня 2019 року. Натомість підприємцям запропонували пільгові умови переїзду на Новий ринок (який в межах Луцька є єдиним ринком, що відповідає вимогам ДБН та іншим вимогам) із безкоштовним та пільговим періодом розміщення, додатковими транспортними рішеннями та іншими умовами, що відображені у меморандумі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З його слів, найближчим часом торгівля продуктовою групою товарів збережеться.
"Останнім часом функціонери Волинської облспоживспілки та противники переносу ринку дезінформують громадськість з приводу того, що буде пересено з території Центрального (Старого) ринку, а що залишиться.
Волинській облспоживспілці скеровано лист з вимогою привести вказану споруду в належний зовнішній вигляд, попередньо узгодивши його з управлінням містобудування та архітектури міської ради.
Щодо переносу підстанції, яка теж є об’єктом нерухомого майна на даний момент керівництвом міста проводяться предметні переговори з ПАТ «Волиньобленерго».
Щодо території, яку орендує ПФ «Скорпіон-сервіс» (0,1668 Га) вирішується питання щодо припинення договору оренди та в подальшому демонтажу металевих споруд, ща знаходяться на цій території.
Щодо колишньої ділянки Волинської облспоживспілки (2,2 Га), ділянок КП «Луцькі ринки» (0,5904 Га), ФОП Пахолко Л.П (0,5257 Га) та неоформлених ділянок - металеві конструкції, що розміщені на вказаних ділянках підлягають демонтажу", - йдеться у дописі.
Нагадаємо, Луцька міська рада розірвала договір оренди з Волинською Облспоживспілкою, терміни якого сплили ще 27 серпня 2019 року. Натомість підприємцям запропонували пільгові умови переїзду на Новий ринок (який в межах Луцька є єдиним ринком, що відповідає вимогам ДБН та іншим вимогам) із безкоштовним та пільговим періодом розміщення, додатковими транспортними рішеннями та іншими умовами, що відображені у меморандумі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 11
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Анонім
Показати IP
2 Грудня 2019 18:08
Ой даремно ви це затіяли,проклянуть вас ті бабулі,не можна людям на зло робити,є правда і Бог вам це доведе.Більшість лучан хочуть щоб ринок був!Якби ви про людей думали,то впорядкували,побудували гарний ринок...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
моска львов до Анонім
Показати IP
2 Грудня 2019 23:27
Все правильно робиться - не пизди ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Євген до Анонім
Показати IP
4 Грудня 2019 15:50
А там не бабуль проганяють, а бариг. А бабулі, якраз, з-за тих бариг мусять тулитися на газетках під колесами машин. І от якраз для бабульок і лишиться павільйон
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
fox
Показати IP
2 Грудня 2019 18:17
Давно зцентру міста треба прибрати цей с*ач.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Анонім
Показати IP
2 Грудня 2019 18:33
"належний зовнішній вигляд" це який? Мой дочці стрази подобаються а сину синій колір? А міській раді що подобається? є якесь ЗАКОНОДАВЧЕ ВИЗНАЧЕННЯ "НАЛЕЖНОГО ВИГЛЯДУ"?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Мешканка
Показати IP
2 Грудня 2019 18:34
Які прокльони робота є робота. Що ви плетете 21 століття. На дворі. Давно треба прибрати пробки там не проїхати бруд срач. А поряд окраса міста це тільки в Луцьку не шанують історію.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Анонім до Мешканка
Показати IP
2 Грудня 2019 19:04
Пробки в іншому місці,а затори на Карпенка Карого і в інших місцях,не тільки біля ринку,якщо ви переживаєте за безпеку руху і взагалі за транспортне сполучення,то боріться за світлофори або підземні переходи,так само біля кожної школи покласти"лежачого поліцейського".Про яку окрасу йде мова?Ви туристів ведіть в гумку,на їхню ж колишню одежу і в спортлото.Розваг в нас вистачає.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
всезнайко
Показати IP
2 Грудня 2019 18:37
залишити і впорядкувати прдуктовий ринок а усі гумки запчастини потрібно прибрати
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Лучани
Показати IP
2 Грудня 2019 19:38
А наступне "Волиньобленерго" зі своїм електросрачом - на вихід !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Лучанка
Показати IP
2 Грудня 2019 21:39
Не згідні з Вами! Цю смердючу будівлю потрібно забрати в першу чергу! Там антисанітарія, десятиліттями на підлогу лилася кров та нечистоти! Знести!!!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721596738)
Богдан Сташинський
Показати IP
2 Грудня 2019 23:29
Цей продуктовий павільйон - розсадник інфекційних хвороб і сморіду,туди бридко заходити ...
22 липня: свята, події, факти. Перші у світі перегони та перший політ навколо Землі на гвинтокрилі![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
США розсекретили дані про свій ядерний арсенал
21 Липня 2024 23:31
21 Липня 2024 23:31
Венеція планує подвоїти туристичний податок
21 Липня 2024 23:02
21 Липня 2024 23:02
Помер після бійки: волинянин, який випадково вбив знайомого, відбувся умовним терміном![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:35
Будівлю волинської лікарні продають з молотка за 1,5 мільйона
21 Липня 2024 22:07
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 22:07
У Луцькій громаді парафія приєдналася до ПЦУ
21 Липня 2024 21:38
21 Липня 2024 21:38
Джо Байден оголосив про вихід з виборчих перегонів
21 Липня 2024 21:10
21 Липня 2024 21:10
На ремонт школи біля Луцька витратять понад 38 млн![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
![](/public/images/logo.png)
21 Липня 2024 20:42
У Львові прощаються з Іриною Фаріон
21 Липня 2024 20:13
21 Липня 2024 20:13
Графік вимкнення електроенергії на Волині 22 липня
21 Липня 2024 19:45
21 Липня 2024 19:45
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.