USD 41.55 41.85
  • USD 41.55 41.85
  • EUR 41.60 42.00
  • PLN 10.55 10.67

На трасі Київ–Ковель–Ягодин зупинили Audi, який мчав понад 110 км/год

3 Травня 2023 15:23
На автодорозі М-07 Київ–Ковель–Ягодин поліцейські зупинили автомобіль марки Audi, який рухався зі швидкістю 119 км/год.

Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Волині.

За кермом транспортного засобу перебував 31-річний чоловік. Під час перевірки документів патрульні виявили, що він обмежений у праві керування.

На водія склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 122 (Перевищення встановлених обмежень швидкості руху) та ч. 3 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування) КУпАП.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Закон Показати IP 3 Травня 2023 16:43
В армію забрали автомобіль і водія??
Закону до Закон Показати IP 3 Травня 2023 18:27
А ти вже в армії ???
комент Показати IP 3 Травня 2023 17:09
Мчав?))))) 119км/год це нормальна швидкість
Ой Показати IP 3 Травня 2023 18:39
А-я-яй
Я Показати IP 3 Травня 2023 19:22
Новина просто капєц)) треба підняти в ТОП!! Я не підтримую порушення ПДР, але чесно...брєд!! За день в області складаються десятки протоколів та постанов... Чекаю в ТОПі новину про те, що в Луцьку працівники поліції зупинили водія через не пристебнутий пасок безпеки.
відповідь Показати IP 3 Травня 2023 19:31
ТАМ ВСІ ТАК ЇЗДЯТЬ
Олег Показати IP 3 Травня 2023 20:51
О це терорист))). Вночі як спішив бувало і 180 їхав, не рохдувайте з мухи слона.
А нех знає ! Показати IP 3 Травня 2023 20:54
Скоро в топі з'являтьс новини : Патрульні зупинили водія, бо він їхав ! І будемо зачитувати сторінку до дірок ! І підписники валом повалять !
:))))) Показати IP 3 Травня 2023 20:56
Мчав)))) який негідник... просто треш)))))))
Ковельчанин Показати IP 3 Травня 2023 21:34
Менти з трукамов в руках,а не на тринозі,оскаржувати в суді
Че Показати IP 3 Травня 2023 23:42
Нігадяй. Растрелять!
Петро Показати IP 4 Травня 2023 01:25
Такі герой нехай ідуть воюють ітам встановлютъ порядків повсідалися і понагрівали місця
Західноукраїнська жу Показати IP 4 Травня 2023 07:32
На першу шпальту цю новину!!!!!!
Volodymyr Показати IP 4 Травня 2023 09:21
Мчав нигідник)
Дата Туташкія Показати IP 5 Травня 2023 06:27
Поліцейських потрібно представити до держнагороди. Однозначно це герої,не складайте зброї(трукамів) наші доблесні захисники.Сонце закону зійшло над трасою Київ-Ковель-Ягодин.
Vitas Показати IP 7 Травня 2023 16:42
Який негідник :D На цілих 9км/год перевищів швідкість. На стільки все погано з інфоповодами, що це потрапило до новостей Волині? :D