USD 41.30 41.65
  • USD 41.30 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

«На статтю у нього час є, а на особисту зустріч – немає»: Зеленський прокоментував статтю Путіна

13 Липня 2021 14:01
Президент України Володимир Зеленський зазначив, що не встиг ще повністю ознайомитись із статтею президента РФ, оскільки мав насичений робочий день.

Про це він заявив на форумі Україна 30, пише Бабель.

Зеленський зазначив, що для написання статті Путін доклав багато зусиль та часу, хоча міг би витратити ресурси для очної зустрічі з президентом України.

«Можу тільки позаздрити, що стільки часу президент такої великої держави може собі дозволити витратити на таку детальну роботу. Ми постійно говоримо про зустріч президентів України та РФ, але нам кажуть, що часу не вистачає. Я ж просто не знав, на що він витрачає цей час і зараз я бачу результат», – зазначив Зеленський та додав, що міг би надати Путіну матеріали для написання інших статей.

«Ми обовʼязково проаналізуємо цю статтю, як тільки я знайду час, детально почитаємо. Вона ж нібито написана і українською, значить треба, щоб ми щось відповіли, подумаємо», – додав президент України та прокоментував двомовне написання статті: «приємно, що людина [Володимир Путін] знає українську мову».

На тезу про «братні народи» президент відповів, що ця історія більше схожа на біблійну притчу про Каїна та Авеля.
Нагадаємо, президент Росії Володимир Путін написав статтю «про історичну єдність росіян і українців». У ній він детально розписав етнічне походження двох народів і висловив гіркий жаль через зведену стіну між Росією та Україною з 2014 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Kurt Показати IP 13 Липня 2021 14:13
A xto Kain?
скептик до Kurt Показати IP 13 Липня 2021 15:00
той що в овечій шкурі, про дружбу і крофниє узи цвірінькає
Да уж до Kurt Показати IP 14 Липня 2021 14:03
А тяжко здогадатись?
Гарантик тик тик Показати IP 13 Липня 2021 15:25
А як будемо на піаніні грати, і я кришкою трах! І заспіває Пу як Робертіно Лоретті....
Ігор луцький Показати IP 13 Липня 2021 15:27
Що проблема знайти час детально вивчити статтю пуйла,з яким ти мрієш зустрітись?
Да уж до Ігор луцький Показати IP 14 Липня 2021 14:04
А кому цей пуйловський мусор потрібний? Кому цікавий збірник совково-руцькомірськіх шаблонів і кліше?
Зелебобик Показати IP 13 Липня 2021 16:47
тот случай о котором говорят" Промолчи - сойдешь за умного". Не промолчал...
Анонім Показати IP 13 Липня 2021 19:22
Мы просили компенсацию в два миллиарда евро, а получили от Германии полтора миллиона доз вакцины от коронавирусной инфекции. Вот так выглядит западная помощь для Украины и защита наших интересов, а Ермак дальше продолжает разводить ПреЗидента и обещать новый переговорный формат.
Анонім до Анонім Показати IP 14 Липня 2021 15:54
О! Ну нарешті правдонька! То Єрмак розводить нашого преЗЕдента... Дякую мудра людино, низький уклін. Ха ха ха.
А? до Анонім Показати IP 14 Липня 2021 15:56
Так то не наш гарант провалив всю зовнішню політику? То клята Європа така пересяка грошей не дає. От жеж!
Я Показати IP 14 Липня 2021 07:07
а який сенс зустрічатись з паяцом?? від Зе нічого не залежить.. толку з ним зустрічатись