«На щиті»: у Луцьк привезуть тіла загиблих Героїв. Коли зустрічати
![](/resize/450x337/r/files/news/2023/04-05/358856/339892116_602129241961023_8702564671842957700_n.jpg)
Сьогодні, 5 квітня, гуманітарна місія «На щиті», повертає на Волинь тіла Героїв, які загинули на війні проти росії.
Орієнтовний час прибуття 15:00, повідомляє журналістка Еля Коротинська.
«Зустрічаємо екіпаж у с. Піддубці на АЗС «King Oil». Супроводжуємо через все місто за маршрутом: Рівненська – Волі – Набережна – Ковельська до Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вул. Стефаника.
Про дату час та місце поховання кожного Героя буде повідомлено окремо.
Прохання до водіїв: коли ви помітили попереду авто поліції з увімкненими проблисковими маячками та колону автомобілів, які під прапорами супроводжують місію «На щиті», пригальмуйте, прийміть вправо і зупиніться, аби пропустити жалобний кортеж.
Прохання до пішоходів: не перебігати дорогу перед колоною.
Просимо гідно зустріти полеглих Героїв і віддати останню шану загиблим: зняти головний убір, покласти праву руку на серце, або опуститись на одне коліно», – йдеться у дописі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Орієнтовний час прибуття 15:00, повідомляє журналістка Еля Коротинська.
«Зустрічаємо екіпаж у с. Піддубці на АЗС «King Oil». Супроводжуємо через все місто за маршрутом: Рівненська – Волі – Набережна – Ковельська до Волинського обласного бюро судово-медичної експертизи на вул. Стефаника.
Про дату час та місце поховання кожного Героя буде повідомлено окремо.
Прохання до водіїв: коли ви помітили попереду авто поліції з увімкненими проблисковими маячками та колону автомобілів, які під прапорами супроводжують місію «На щиті», пригальмуйте, прийміть вправо і зупиніться, аби пропустити жалобний кортеж.
Прохання до пішоходів: не перебігати дорогу перед колоною.
Просимо гідно зустріти полеглих Героїв і віддати останню шану загиблим: зняти головний убір, покласти праву руку на серце, або опуститись на одне коліно», – йдеться у дописі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723454617)
Пам'ять
Показати IP
5 Квітня 2023 13:57
Вічна пам'ять Героям...
Бенксі намалював у Лондоні сьому картину за тиждень
Сьогодні 11:49
Сьогодні 11:49
У «Резерв+» може зʼявитися функція онлайн-рекрутингу, е-повісток не буде, – Міноборони
Сьогодні 11:16
Сьогодні 11:16
Договорняки з керівниками ДП Львівсько-Волинського вугільного басейну: арештували заступника міністра енергетики
Сьогодні 10:42
Сьогодні 10:42
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.