На Рівненщині затримали лучан, які крали нафту
![](/resize/450x252/r/files/news/2018/10-16/255193/1.jpg)
Уночі 13 жовтня поліцейські під час патрулювання між селами Стовпець та Онишківці Дубенського району у лісовому масиві виявили двох чоловіків, які обладнали незаконну врізку в магістральному нафтопроводі «Дружба».
Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Рівненській області.
Особами, які скоїли крадіжку нафти, виявилися 47-ми та 37-річні мешканці Луцька. Зловмисники облаштували незаконний відвід з нафтопроводу, звідки і відкачували паливні матеріали. На місці події поліцейські вилучили резервуар із чотирма тоннами нафти, сума завданого збитку перевищує 62 тисяч гривень.
Слідчі затримали обох волинян в порядку статті 208 Кримінального кодексу України та повідомили їм про підозру у вчиненні пошкодження нафтопродуктопроводів за частиною 2 статті 292 та замаху на крадіжку за частиною 1 статті 15 частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України. Поліцейські звернулися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, однак поки зловмисники чекатимуть суду під цілодобовим домашнім арештом.
За скоєне обом зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє прес-служба ГУНП у Рівненській області.
Особами, які скоїли крадіжку нафти, виявилися 47-ми та 37-річні мешканці Луцька. Зловмисники облаштували незаконний відвід з нафтопроводу, звідки і відкачували паливні матеріали. На місці події поліцейські вилучили резервуар із чотирма тоннами нафти, сума завданого збитку перевищує 62 тисяч гривень.
Слідчі затримали обох волинян в порядку статті 208 Кримінального кодексу України та повідомили їм про підозру у вчиненні пошкодження нафтопродуктопроводів за частиною 2 статті 292 та замаху на крадіжку за частиною 1 статті 15 частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України. Поліцейські звернулися до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою, однак поки зловмисники чекатимуть суду під цілодобовим домашнім арештом.
За скоєне обом зловмисникам загрожує позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723760408)
777 55
Показати IP
16 Жовтня 2018 22:51
Це Микола Щедрий???
Учені визначили вік, коли людський організм починає старіти
Сьогодні 00:15
Сьогодні 00:15
У Новій Зеландії благодійники випадково роздали сотням людей цукерки зі смертельним наркотиком
15 Серпня 2024 23:42
15 Серпня 2024 23:42
Померла зірка фільму «Щоденник пам'яті» Джина Роулендс
15 Серпня 2024 23:24
15 Серпня 2024 23:24
«У всьому винні американці»: Лукашенко хоче, щоб всі сіли за стіл переговорів і закінчили «драчку»
15 Серпня 2024 23:06
15 Серпня 2024 23:06
Чоловіка затиснуло в салоні: у Луцьку – ДТП на Полонківській
15 Серпня 2024 22:47
15 Серпня 2024 22:47
Гральний бізнес процвітає: в Україні прикрили понад 200 нелегальних ігрових залів
15 Серпня 2024 22:29
15 Серпня 2024 22:29
У Луцькому районі BMW влетіла у прибудову до магазину
15 Серпня 2024 22:11
15 Серпня 2024 22:11
Зеленський подав у Раду законопроєкт про ратифікацію Римського статуту МКС. Що це означає
15 Серпня 2024 21:53
15 Серпня 2024 21:53
На Луганщині загинув Герой з Камінь-Каширщини Володимир Хаймик
15 Серпня 2024 21:35
15 Серпня 2024 21:35
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.