На Рівненщині вчитель покарав восьмикласника за привітання «Слава Україні»
![](/resize/450x207/r/files/news/2018/10-24/255685/78885.jpg)
На Рівненщині школяр привітався з вчителем "Слава Україні!", а той за вухо відвів його до дошки і наказав стояти обличчям до стіни. Так розповідає сам восьмикласник. А педагог твердить, що це був виховний процес, і хлопець стояв біля дошки за галас на перерві.
У школі і в поліції розпочали перевірку, – йдеться у сюжеті ТСН.
"З таким привітанням ми зустрічаємося дуже часто. Мої прабабуся, прадідусі були вивезені на Сибір за ці привітання. Чому моя дитина не має права говорити таке?" – зазначила мама хлопчика Іванна Ходорчук.
Жінка поскаржилася директору, відтак у школі почали службове розслідування.
"Це дуже неприємна подія. Я вважаю себе патріоткою України, тому що я викладач історії. І наші діти проявляли себе в патріотичних починаннях", – розповіла Жанна Рудик, директор Здолбунівської школи № 5.
Сам вчитель іноземної мови Роман Прилуцький запевнив, що покарав хлопця за галас на перерві, а не за патріотичне гасло.
"Я не пам′ятаю, чи брав за вухо, чи ні. Я навіть не звернув уваги", – сказав він.
Чоловік вже декілька років має конфлікт з містянами, адже збирав підписи, щоби не зносили в Здолбунові пам′ятник радянському диверсантові-розвідникові Миколі Приходьку. На підтримку Романа Прилуцького теж збирають підписи – його дружина.
"Це травля", – переконана вона.
Мама ж хлопця написала заяву до поліцї.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
У школі і в поліції розпочали перевірку, – йдеться у сюжеті ТСН.
"З таким привітанням ми зустрічаємося дуже часто. Мої прабабуся, прадідусі були вивезені на Сибір за ці привітання. Чому моя дитина не має права говорити таке?" – зазначила мама хлопчика Іванна Ходорчук.
Жінка поскаржилася директору, відтак у школі почали службове розслідування.
"Це дуже неприємна подія. Я вважаю себе патріоткою України, тому що я викладач історії. І наші діти проявляли себе в патріотичних починаннях", – розповіла Жанна Рудик, директор Здолбунівської школи № 5.
Сам вчитель іноземної мови Роман Прилуцький запевнив, що покарав хлопця за галас на перерві, а не за патріотичне гасло.
"Я не пам′ятаю, чи брав за вухо, чи ні. Я навіть не звернув уваги", – сказав він.
Чоловік вже декілька років має конфлікт з містянами, адже збирав підписи, щоби не зносили в Здолбунові пам′ятник радянському диверсантові-розвідникові Миколі Приходьку. На підтримку Романа Прилуцького теж збирають підписи – його дружина.
"Це травля", – переконана вона.
Мама ж хлопця написала заяву до поліцї.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672928)
Корiнний лучанин
Показати IP
24 Жовтня 2018 10:50
Адекватний учитель.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672928)
911
Показати IP
24 Жовтня 2018 11:04
Таке собі янголяткон...Прям хочеться вірити, що святе та боже...Я вже на свому вікові бачила такі ясні очі не один раз... Збреше- дорого не візьме. Дитина права, а вчитель, бо його позиція комусь не подобається, неправий у всьому? Ось таке янголятко може знущатися над вчителем, а вчитель має його тільки по голівоньці гладити? Це вже занадто...Хоча, якщо вчитель має іншу, відмінну від цього патрітичного колективу, думку і хоче зберегти пам'ять про радянських воїнів...Це вже у нас за замовчуванням ворог. Хвора країна...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672928)
Правдоруб
Показати IP
24 Жовтня 2018 11:46
У цивілізованих країнах заборонено вчителю торкатися , сварити, підвищуати голос на учнів так як за такі дії можуть розпочати суове переслідування по справі нанесення фізичногї або психологічної травми підлітку !!! У випадку поганої поведінки тиск на підлітка роблять лише через батьків, при повторному порушені учня виключають з НЗ.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672928)
Лучанин до Правдоруб
Показати IP
24 Жовтня 2018 12:27
У "цивілізованних" країнах, за нацистскі вигукі притягують до кримінальної відповідальності. В данному випадку — відповідальність несуть батьки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672928)
У до Лучанин
Показати IP
24 Жовтня 2018 12:58
цивілізованих країнах служби безпеки вичислили б таке як ти і впаяли по повній програмі, бо прирівнювати слова які прославляють власну країну до нацистьського висловлювання може тільки гнида, яку треба знешкодити, але оскільки в нас не цивілізація, а бардак і наше СБУ хлопає вухами, то гуляй поки.
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672928)
Лучанин до У
Показати IP
24 Жовтня 2018 14:45
Я дуже радий, що ми прийшли до одного висновку — країна в нас не цивілізована)
![](/public/images/user_no_foto.png?1722672928)
Радій до Лучанин
Показати IP
24 Жовтня 2018 16:16
поки що. Хто багато бігає і с...ре, як ти, як от, наприклад, в коментах під новинами про Онуфрія, про виставу "Майстер і Маргарита", тут і все про одне і теж, то таки добігається.
На Волині судили водійку за хабар капітану поліції![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 11:02
Здає кров з 19 років: медсестра з Волині отримала почесний статус «Заслужений донор України»
Сьогодні 10:34
Сьогодні 10:34
В Україні офіційно з’явиться нова професія
Сьогодні 10:05
Сьогодні 10:05
На Рівненщині скандального ексвійськкома, який побив підлеглого, випустили з СІЗО під заставу
Сьогодні 09:07
Сьогодні 09:07
Звільнені з ув'язнення російські опозиціонери закликали Захід зняти санкції з «простих росіян»
Сьогодні 08:38
Сьогодні 08:38
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.