USD 41.60 41.85
  • USD 41.60 41.85
  • EUR 41.50 41.85
  • PLN 10.50 10.70

На Рівненщині у школі фізрук ногами відгамселив учня. Відео

15 Вересня 2023 15:20
У Рівненській області вчитель на уроці побив учня. Фізичне покарання вийшло за усі рамки, коли педагог повалив дитину на підлогу та почав бити ногами.

Відео побиття опублікував Instagram-паблік Типове Березне, передає УНІАН.

Зазначається, що «герой» відео – вчитель фізкультури у Хотинській філії. Заступник директора філії Валентина Дудар повідомила, що інцидент стався 14 вересня на перерві між заняттями.

Як пише «Рівне Медіа», до керівництва закладу жодних звернень від учня, інших учасників освітнього процесу та батьків не надходило. Директор усунув від занять фізрука та його замінили іншим викладачем. Продовжується службове розслідування.

«Зараз ми спілкуємося зі свідками, батьками та викладачем із цієї нагоди», – додала Дудар.У коментарях під роликом користувачі зауважили, що добре знайомі з цим педагогом. Його характеризують як урівноваженого вчителя, який раніше ніколи не дозволяв собі подібного. Інші користувачі зазначають, що зараз діти здатні «довести до ручки» будь-кого.

«Фізрука знаю дуже давно і з найкращої сторони. Щоб вивести цього чоловіка з себе треба школу з ніг на голову перевернути», «Ні в якому разі не виправдовую дії «вчителя», але це як потрібно допекти, щоб він таке зробив?», «Він був моїм учителем фізкультури, знаю його лише з гарної сторони. У цій ситуації не виправдовую його, але й добре знаю поведінку сучасних дітей», – пишуть коментатори.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
? Показати IP 15 Вересня 2023 16:20
Цікаво що ця дитина такого пальнула, що вчитель зірвався?
! Показати IP 15 Вересня 2023 17:36
Якщо батьки мовчать, то добре знають своє підірване на всю голову чадо.
К.лучанин Показати IP 15 Вересня 2023 18:11
Ну дав пару копняків і що? Напевно було за що. А учня він не валив, на відео все видно і не треба перебільшувати. Батьки з вчителем самі розберуться. Ситуацію владнають.
Волинянин до К.лучанин Показати IP 15 Вересня 2023 18:25
Нехай і до вашої дитини так ставляться пару копняків щодня що тут такого??
пан до Волинянин Показати IP 15 Вересня 2023 19:21
вонижедіти
К.лучанин до Волинянин Показати IP 15 Вересня 2023 20:58
Дитина, а правильніше сказати учень, повинен поважати вчителя, хоча би публічно. В душі учень може його і ненавидіти. Таке теж є. А в даному випадку учень вже старший , суджу по відіку.Якби учень поводив себе адекватно , то і вчитель був би врівноважений. А так, можлива навіть і провокація з боку учнів, бо знімалось відео на телефон. Сучасні учні вміють це робити і скидати в мережі для хейпу. Нехай розслідують, чого тут щось фантазувати. Серед учнів є багато неадекватної поведінки і це факт!
Внук до К.лучанин Показати IP 16 Вересня 2023 17:24
Тронув би мою дитину пальцем - лежав би в лісосмузі.
Макаренко до Внук Показати IP 16 Вересня 2023 20:33
якщо твоя дитина - неадекват, то ти ще би мав їй добавити і подякувати фізруку
Внук до Макаренко Показати IP 17 Вересня 2023 13:35
Дитина, яка лежить на землі і яку копає дядько - неадекват? Тебе з якої дурки випустили?
123 Показати IP 15 Вересня 2023 19:49
Я тільки звертаю увагу- все приготовано до фільмування, хлопець на передньому плані як на завченій ролі спокійно відходить, щоб не закривати кадр...не подібно це на несподіваний вибух агресії. А що передувало цій сценці? Гнойкі малі, а не діти!
волинянину Показати IP 15 Вересня 2023 20:46
Якщо моя дитина доведе вчителя до такого стану, то вдома ще додам підсрачників. Не треба тут нюні розпускати - *оніжедєті* виспівувати. Не потрапляли ви ще на вулиці вечором до таких підсвинків.
Андерсон Показати IP 16 Вересня 2023 07:30
Які поліщуки все ж таки бидло! їх дітей дорослий мужик гамселить ногами, а вони й не проти. треба було битою бити, полішва була б в більшому захваті
Анонім до Андерсон Показати IP 16 Вересня 2023 08:44
Дай освіту вчителя своїй дитині і будеш радуватись.
Анонім до Андерсон Показати IP 16 Вересня 2023 08:55
Що посієш те і пожнеш. За Поліщуків Ви нічого не знаєте
Волинянин Показати IP 16 Вересня 2023 07:38
Зараз діти крепко розумні і невиховані на вулиці а вдома батьки більшість своїх дітей захищають і кажуть що вони чуть не ангели
Батько Показати IP 16 Вересня 2023 08:20
Потрібно вводити серйозні штрафи для учнів (батьків) за такі провокації. Як у Європі.
Батько Показати IP 16 Вересня 2023 08:35
Поставити відеореєстрацію в класах, ввести покарання-штрафи, збільшити зарплату вчителям-предметникам (більше 20 т. грн.). Нам потрібно вчити-виховувати людей, а не свинособак.
Внук Показати IP 16 Вересня 2023 13:34
Коментатори, які захищають бройлера-півника, який б'є ногами дитину, ви дно і такі ж півники. Він, перш за все, вчитель і фізично сильніша людина, доросла, і має використовувати інші методи. Таких, як ви, називають біосміття. Мінусуйте, слабаки. А вчитель, хай купляє засоби захисту, по ньому вже потрібні люди вирішили.
Перехожий до Внук Показати IP 17 Вересня 2023 17:06
Хто захищає того сируна - самі сируни))) Розслідування скаже, що й до чого.. думаю там не просто так ні з того, ні з сього(якщо винен - хай несе відповідальність). Я б таких малолітніх у#бків, які вважають, що їм можна все і тільки заважають іншим вчитись - виганяв на#уй з школи, нехай би сиділи з вовчим білетом, а батьки нехай би тішились своїм чадом.
Внук до Перехожий Показати IP 17 Вересня 2023 17:38
Опущене по жизні ти
Перехожий до Внук Показати IP 17 Вересня 2023 20:45
То то твоє му#ило в школі люлєй хапнуло? Я так бачу який батько - такий син - #издити вас обох і #издити. Якби ти був грамотніший чи розумніший - то побачив би в моєму попередньому коментарі фразу "слідство розбереться, якщо винен - хай відповідає".
Внук до Перехожий Показати IP 18 Вересня 2023 19:12
Я тебе без слідства і суду накажу
Перехожий до Внук Показати IP 19 Вересня 2023 03:23
А мене то вже за що?) Сируна свого наказуй, щоб людиною ріс, а не таким до#бо#обом як ти.
Внук до Перехожий Показати IP 19 Вересня 2023 23:31
Тебе для профілактики
Василь Василенко Показати IP 16 Вересня 2023 16:24
Моя думка фізрук зробив правильно, зараз що хлопці що дівчата Некеровані,а батьків наказати..
Батько Показати IP 16 Вересня 2023 16:25
Всім картоплю копати для нужд школи чи ще щось тому подібне.
Так - то Показати IP 16 Вересня 2023 17:00
Хто хоче вчитись - нехай вчиться. Хто не хоче вчитись - нехай не заважає всім. Якщо заважає системно, то потрібна фіксація таких дій в журналі. Покарання фінансове - найкращий варіант.
Каріна Показати IP 16 Вересня 2023 22:36
Ніхто немає права вдарити дитину А якщо з психікою невпорядку то пора лікуватись