USD 41.20 41.50
  • USD 41.20 41.50
  • EUR 41.25 41.50
  • PLN 10.60 10.75

На Рівненщині копачі бурштину з ножами та сокирами напали на СБУшників, ті їх обстріляли

11 Лютого 2022 17:23
Державне бюро розслідувань перевіряє правомірність дій працівників управління Служби безпеки України у Рівненській області під час зіткнення з копачами бурштину увечері 10 лютого.

Про це повідомляється на сайті ДБР 11 лютого.

Сутичка між правоохоронцями та громадянськими особами сталася у четвер близько 17:00 неподалік села Єльне Сарненського району Рівненської області.

«Працівники Служби запідозрили їх у незаконному видобутку бурштину і хотіли перевірити цю інформацію. Копачі почали чинити опір працівникам СБУ, влаштували бійку із застосуванням ножів, сокир та бензопил, а працівники СБУ, своєю чергою, почали стріляти з вогнепальної зброї», – йдеться в повідомленні.

Внаслідок інциденту п’ять цивільних осіб госпіталізовано з вогнепальними пораненнями. Зазначається, що у чотирьох із них уражені ноги, в одного із постраждалих – рана передпліччя. Їхньому життю нічого не загрожує.

Попередня кваліфікація правопорушення: перевищення влади чи службових повноважень працівником правоохоронного органу із застосуванням зброї (ч.2 ст.365 КК України).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Ірина Показати IP 11 Лютого 2022 17:38
Молодці. Давно пора їх стріляти, шкода тільки, що по ногах.
Фіма до Ірина Показати IP 11 Лютого 2022 19:00
Контора вирішила піднятися за рахунок роботяг...
Ірина до Фіма Показати IP 11 Лютого 2022 20:24
Я не виправдовую контору(скоріше за все їм або не доплатили, або замовлення конкурентів). Але роботяги працюють або в полі, або на будові, і т.д. Але те, що там бидло місцеве виробляє з тим бурштином, то їх давно пора вже човпти,як гадів.
Анонім Показати IP 11 Лютого 2022 17:42
Ви, що приколюєтесь? Або, не ту країну назвали Гондурасом (хай Гондурас не тримає зла). Клямка такій країні, де всім на все наср*ти (:
1 до Анонім Показати IP 11 Лютого 2022 18:23
Що ж ви причепились до того Гондурасу. Якщо у вас це слово викликає якісь асоціації , ну то це вже кожен розмірковує в межах свого розумового розвитку.
Анонім до Анонім Показати IP 11 Лютого 2022 18:40
Мало тобі дали, полішва задрипана.
Лучанин Показати IP 11 Лютого 2022 18:01
"влаштували бійку із застосуванням ножів, сокир та бензопил" - цікаво, як повинні були захищатись службовці СБУ, щоб це не вважалось перевищенням повноважень?
Правда Показати IP 11 Лютого 2022 18:24
Правильно зробили. З бидлом тільки так
Андрій Показати IP 11 Лютого 2022 18:38
А проти цивільних справи порушили за нарад на правоохоронців?
V Показати IP 11 Лютого 2022 18:39
У нас що дурдом?!!! Працівники правоохоронних органів винні, що застосували до злочинців, які мало того що чинили злочин, так ще й проти працівників правоохоронних органів, які були при виконанні службових обов’язків кинулись з сокирами, ножами, бензопилами?!!!! Ні, це вже повний армагедець. Такого гуляйполя здається і в 90-х не було.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 11 Лютого 2022 18:55
Я не за копачів. Але "спіцлужба" робить зовсім не те, чим займаються аналогічні служби в цивілізованому світі. СБУ" бореться" з самогонщиками, спиртовозами, сигаретчиками, коронавірусом, контрабандною сала та ковбаси. Якогось наркомана "мордою в пол". Спіцоперація. А насправді, звичайні дільничні поліціянти зі спеціальними повноваженнями. Соромно, В МІ-6, ФСБ та ЦРУ вирішують набагато серйозніші завдання, І не дивуйтеся, що завтра до вас бабця пройде та поскаржиться, що сусідка в неї курку вкрала. Самі себе до "плінтуса" довели.
Анонім Показати IP 11 Лютого 2022 19:43
Майже все вами перераховане відноситься до акцизу, а це державний ресурс, який СБУ і захищає!
Ще не зовсім свідоми до Анонім Показати IP 12 Лютого 2022 15:16
Всі той "бідний акциз" захищають. Митниця, прикордонники, БЕБ, Поліція, САП, СБУ, НАБУ, ДБР, ДФС тощо. А грошей в казні як не було, так і нема. І немає в кого спитати, чого немає. А шпигуни табунами по Україні ходять. Звичайно акциз сбушникам цікавіший проект, ніж реальна протидія іноземним розвідувальним органам. Там піару значно менше, а нервів та здоров"я - в рази більше
007 Показати IP 11 Лютого 2022 20:33
А де відео екшн ? Подій .
Кинщик Показати IP 12 Лютого 2022 08:44
Кина не буде. Бо коли то все сталось. На камерах батарейки сіли.
Александр - 1 Показати IP 12 Лютого 2022 12:00
Безопасность Украины, на данный момент - это разборки с копачами.. Молодцы СБУ. Вместо того что бы вылавливать шпионов, провокаторов и другую нечисть. Наверное их там слишком много. Всем работы не хватает.