На псевдо Егоїст: воїн волинської бригади ТрО перекваліфікувався із фінансистів у зенітники
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/04-05/358833/340073960_892430255170311_6251849218408293159_n.jpg)
До широкомасштабного вторгнення рф пан Руслан був успішним підприємцем. Маючи диплом економіста-фінансиста, працював комерційним директором відразу двох підприємств. А ще – захоплювався читанням спеціалізованої літератури з психології.
24 лютого 2022 року чоловік був серед сотень тисяч українців, які вирішили стати на захист Батьківщини. Пройшовши процедуру передання посадових повноважень, він попрямував до військкомату й був мобілізований до Волинської бригади тер оборони, пишуть на сторінці бригади у Фейсбуці.
Коли бійці підрозділу обирали собі позивні, Руслан саме читав чергову книгу із психології, а саме – розділ, в якому йшлося про егоїзм. Чим не псевдо – Егоїст, вирішив чоловік.
У війську дипломований економіст-фінансист перекваліфікувався у вправного зенітника-ракетника, який влучно вражає ворожі цілі.
Читати ще: Був бізнесменом – став зенітником: у волинській теробороні служить боєць із колоритним позивним Волоцюга
На Руслана з Перемогою чекають мама, друзі та кохана дівчина.
Тим часом чоловік стверджує, що знає, коли ми її – Перемогу – здобудемо. За словами волинського тероборонівця, мрія десятків мільйонів українців щодо остаточного краху імперії зла стане реальністю наприкінці листопада нинішнього року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
24 лютого 2022 року чоловік був серед сотень тисяч українців, які вирішили стати на захист Батьківщини. Пройшовши процедуру передання посадових повноважень, він попрямував до військкомату й був мобілізований до Волинської бригади тер оборони, пишуть на сторінці бригади у Фейсбуці.
Коли бійці підрозділу обирали собі позивні, Руслан саме читав чергову книгу із психології, а саме – розділ, в якому йшлося про егоїзм. Чим не псевдо – Егоїст, вирішив чоловік.
У війську дипломований економіст-фінансист перекваліфікувався у вправного зенітника-ракетника, який влучно вражає ворожі цілі.
Читати ще: Був бізнесменом – став зенітником: у волинській теробороні служить боєць із колоритним позивним Волоцюга
На Руслана з Перемогою чекають мама, друзі та кохана дівчина.
Тим часом чоловік стверджує, що знає, коли ми її – Перемогу – здобудемо. За словами волинського тероборонівця, мрія десятків мільйонів українців щодо остаточного краху імперії зла стане реальністю наприкінці листопада нинішнього року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1723447902)
Хрен собачий
Показати IP
8 Квітня 2023 12:50
Так він фінансист, чи екстрасенс?. Чому саме закінчення війни в листопаді?. Вирахував?. Як би не було, а перемоги всім нам, чим швидше, тим краще. Слава Богу, що я не чортовий москаль і Слава Україні...
Госпіталізували трьох людей: деталі ДТП у Лищі під Луцьком![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 10:26
РФ, ймовірно, готує масштабну помсту Києву, – ЗМІ
Сьогодні 10:09
Сьогодні 10:09
Росіяни влаштували пожежу у градирні на території ЗАЕС
Сьогодні 09:35
Сьогодні 09:35
У центрі Луцька 19-річний вдарив ножем чоловіка
Сьогодні 09:18
Сьогодні 09:18
Поблизу Афін вирує масштабна лісова пожежа, людей евакуюють
Сьогодні 09:01
Сьогодні 09:01
Дитсадок поблизу Луцька утеплять за чотири мільйони![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 08:10
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.