На пляжі у луцькому парку облаштують спуск для зимового купання
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/01-05/329375/271265227_1933858300156233_2862396951472784743_n.jpg)
На центральному пляжі Стиру, що у парку імені Лесі Українки, розпочали роботи з поліпшення умов відпочинку на березі.
Про це повідомив очільник громадської організації «Центр фізичної підготовки та оздоровлення» Олександр Лукашевський, інформує Комунальна варта у Фейсбуці.
«Влада міста відреагувала на прохання лучан та громадських організацій, і розпочала капітальний ремонт берега Стиру, де оздоровлюються любителі зимового плавання На початку року тут планують вирівняти берегову смугу, зробити зручний спуск у річку та встановити міцні сходи у Стир», – пише активіст.
Також чоловік просить встановити два сходинкові марші з майданчиками з лівої сторони центрального пляжу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомив очільник громадської організації «Центр фізичної підготовки та оздоровлення» Олександр Лукашевський, інформує Комунальна варта у Фейсбуці.
«Влада міста відреагувала на прохання лучан та громадських організацій, і розпочала капітальний ремонт берега Стиру, де оздоровлюються любителі зимового плавання На початку року тут планують вирівняти берегову смугу, зробити зручний спуск у річку та встановити міцні сходи у Стир», – пише активіст.
Також чоловік просить встановити два сходинкові марші з майданчиками з лівої сторони центрального пляжу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1722436074)
Нептун
Показати IP
5 Січня 2022 17:33
А шо то за сині нужники на березі стоять, тим більше у водоохоронній зоні річки ? Хто дозволив їх порозставляти, яку функцію вони виконують, хто власник ? Якій такій концепції міста відповідає їхній естетичний вигляд ? Позносьте ті с&ачі, шоби не відлякували лучан !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722436074)
Морж до Нептун
Показати IP
5 Січня 2022 18:12
Це наші домівки !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722436074)
Гоцул
Показати IP
5 Січня 2022 18:16
Я вже бачив покращення після реконструкції берегової смуги - сходи це просто жах !!! Враховуючи що там передбувають переважно люди пенсійного віку, вони не придатні для спуску у воду людям похилого віку та дітям і травмонебезпечні !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722436074)
До Морж
Показати IP
5 Січня 2022 19:03
А де ти бачив, шо моржі живуть у будках з удобствами, одіялом і феном ? Якшо ти справжній морж - то живи так, як живуть твої соплемінники у Льодовитому океані: на скалистому березі, на льодових торосах ! А так, як в Луцьку, то ти не морж - ти кіт на батареї !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722436074)
Морж до До Морж
Показати IP
5 Січня 2022 19:34
Ні !!! Я кожного ранку у Стирю !!!
На Сумщині загинув десантник з Горохова Дмитро Міцевський
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Поїхав велосипедом і зник: поліція розшукує жителя Ратного
Сьогодні 15:35
Сьогодні 15:35
У Луцькій громаді перейменували ліцей![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:19
У чотирьох ліцеях Луцької громади оберуть нових директорів![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:47
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.