«На передовій не заважають, а тут – так?» Чому виник скандал між вдовою воїна та рестораном під Луцьком
![](/resize/450x246/r/files/news/2024/04-24/381384/photo_2024-04-24 11.11.21.jpeg)
Скандал розгорівся між лучанкою Іванною Цюх і рестораном «Жито». Вдові військового відмовили у влаштуванні поминального обіду в загальній залі. Чоловік Іванни Цюх Олександр Гнатюк загинув рік тому поблизу Бахмута.
Що каже ресторанний комплекс поблизу Луцька та чи справді відмовляє в поминальних обідах? Про це – у сюжеті «12 Каналу».
«Я запитала, чи можна провести роковини по моєму чоловікові з 13:00 до 15:00 на 27 людей. На це мені відповіли: «Звичайно, можна». Запитали, чи влаштовує великий зал. Я сказала, що влаштовує будь-який зал, де можна зібрати людей, де буде тепло, смачно», – каже Іванна Цюх.
Коли адміністратор закладу вкотре почув, що це буде саме поминальний обід, відразу змінив думку.
«Як почув, що це поминальний обід, відразу було видно, що дуже змінився. «Почекайте. Я зараз мушу відлучитися». Дав мені аркуш із правилами їхнього закладу», – каже вдова Героя.
Коли повернувся, то запропонував два варіанти.
«Я змушений вам відмовити або запропонувати бесідки». Я запитую: ви прогноз погоди дивитеся, я не зрозуміла про бесідки, в чому проблема? «Бо в нас такі правила». Я тільки-но дивилася ваші правила і цього не бачила. «А це не прописано». Як не прописано? «Це я вам заявляю. Це така наша політика», – розповідає Іванна Цюх.
Обурила ця ситуація й маму Олександра.
«Ну якщо відкритим текстом, то ми будемо заважати. Як так? Там на передовій вони не заважають, а тут заважають? Коли Іванка сказала, що пішла в сусідній ресторан і там сказали, що це постійно звідти повертаються люди, плачуть і кажуть, що їх отак спроваджують, це було дуже образливо», – каже Інна Гнатюк.
Журналісти вирішили перевірити, чи справді в ресторані «Жито» не хочуть проводити поминальні обіди, та спробувати замовити столик на таку подію. Їм не відмовили, але теж запропонували закриту альтанку. Наголосили, що вона опалюється і вміщає до 35 людей. Імовірно, це саме та альтанка, як пізніше пояснили в ресторані, яку запропонували Іванні Цюх. Але пояснили все ж не геть зрозуміло.Читати ще: «Гордість та біль втрати – ці два почуття будуть завжди зі мною», – вдова полеглого захисника з Волині
Офіційний коментар у ресторані давати відмовилися. Не коментували нічого дві доби. Урешті в соцмережах виклали своє бачення ситуації.
«Ми написали слова вибачення Іванні та телефонували, щоб поспілкуватися з нею. В цьому випадку було запропоновано варіанти проведення у відокремленій, закритій бесідці, яка обігрівається та використовується в будь яку пору року... Якщо не вдається, нам дуже жаль та ми самі пропонуємо знайти інший заклад», – йдеться в дописі ресторану «Жито».
«Вона справді просила вибачення. Нібито це не концепція. Я не знаю. Тепер це її питання», – наголошує Іванна Цюх.
Як додає, особистої образи на заклад не тримає: «Я не хочу, щоб палили «Жито» чи щоб його закривали. Там гарний заклад. Але я хочу, щоб отаких політик, отаких концепцій не було ніде: в жодній лікарні, в жодному ресторані, в жодному магазині. Взагалі цього не має бути. Дико заплющувати очі на те, що відбувається війна, тим паче – ресторану, біля якого щодня везуть хлопців».
Звісно, кожен ресторан, як і будь-який інший комерційний заклад, може встановлювати правила, за якими працює. Якби не війна і не потреба нам, усім українцям, з особливою увагою та емпатією ставитися до людей, у чиє життя вона принесла горе й смерть, і до пам’яті тих, хто загинув, захищаючи нас.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Що каже ресторанний комплекс поблизу Луцька та чи справді відмовляє в поминальних обідах? Про це – у сюжеті «12 Каналу».
«Я запитала, чи можна провести роковини по моєму чоловікові з 13:00 до 15:00 на 27 людей. На це мені відповіли: «Звичайно, можна». Запитали, чи влаштовує великий зал. Я сказала, що влаштовує будь-який зал, де можна зібрати людей, де буде тепло, смачно», – каже Іванна Цюх.
Коли адміністратор закладу вкотре почув, що це буде саме поминальний обід, відразу змінив думку.
«Як почув, що це поминальний обід, відразу було видно, що дуже змінився. «Почекайте. Я зараз мушу відлучитися». Дав мені аркуш із правилами їхнього закладу», – каже вдова Героя.
Коли повернувся, то запропонував два варіанти.
«Я змушений вам відмовити або запропонувати бесідки». Я запитую: ви прогноз погоди дивитеся, я не зрозуміла про бесідки, в чому проблема? «Бо в нас такі правила». Я тільки-но дивилася ваші правила і цього не бачила. «А це не прописано». Як не прописано? «Це я вам заявляю. Це така наша політика», – розповідає Іванна Цюх.
Обурила ця ситуація й маму Олександра.
«Ну якщо відкритим текстом, то ми будемо заважати. Як так? Там на передовій вони не заважають, а тут заважають? Коли Іванка сказала, що пішла в сусідній ресторан і там сказали, що це постійно звідти повертаються люди, плачуть і кажуть, що їх отак спроваджують, це було дуже образливо», – каже Інна Гнатюк.
Журналісти вирішили перевірити, чи справді в ресторані «Жито» не хочуть проводити поминальні обіди, та спробувати замовити столик на таку подію. Їм не відмовили, але теж запропонували закриту альтанку. Наголосили, що вона опалюється і вміщає до 35 людей. Імовірно, це саме та альтанка, як пізніше пояснили в ресторані, яку запропонували Іванні Цюх. Але пояснили все ж не геть зрозуміло.Читати ще: «Гордість та біль втрати – ці два почуття будуть завжди зі мною», – вдова полеглого захисника з Волині
Офіційний коментар у ресторані давати відмовилися. Не коментували нічого дві доби. Урешті в соцмережах виклали своє бачення ситуації.
«Ми написали слова вибачення Іванні та телефонували, щоб поспілкуватися з нею. В цьому випадку було запропоновано варіанти проведення у відокремленій, закритій бесідці, яка обігрівається та використовується в будь яку пору року... Якщо не вдається, нам дуже жаль та ми самі пропонуємо знайти інший заклад», – йдеться в дописі ресторану «Жито».
«Вона справді просила вибачення. Нібито це не концепція. Я не знаю. Тепер це її питання», – наголошує Іванна Цюх.
Як додає, особистої образи на заклад не тримає: «Я не хочу, щоб палили «Жито» чи щоб його закривали. Там гарний заклад. Але я хочу, щоб отаких політик, отаких концепцій не було ніде: в жодній лікарні, в жодному ресторані, в жодному магазині. Взагалі цього не має бути. Дико заплющувати очі на те, що відбувається війна, тим паче – ресторану, біля якого щодня везуть хлопців».
Звісно, кожен ресторан, як і будь-який інший комерційний заклад, може встановлювати правила, за якими працює. Якби не війна і не потреба нам, усім українцям, з особливою увагою та емпатією ставитися до людей, у чиє життя вона принесла горе й смерть, і до пам’яті тих, хто загинув, захищаючи нас.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 12
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Байден
Показати IP
24 Квітня 2024 18:11
Йопнута жінка - дурноватий ресторан ...
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Лучанка
Показати IP
24 Квітня 2024 18:50
З комерційної точки зору їх логіку ще якось можна зрозуміти, та з точки зору людяності!!! Та вони ще самі повинні запропонувати зал на вибір, і якщо потрібно, пояснити іншим замовникам ситуацію, якщо мова йде про такий захід. Кожен заклад сьогодні повинен на перше місце ставити інтереси наших захисників, Героїв та їх родин. Сьогодні помінялися цінності, і ці нові цінності повинні стати орієнтиром для закладів, які працюють для людей.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Лучанин
Показати IP
24 Квітня 2024 19:07
Ну більше до цих бариг не ногою
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
пан до Лучанин
Показати IP
24 Квітня 2024 20:06
а шо так?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Цій бабі
Показати IP
24 Квітня 2024 20:15
Більше немає чим зайнятись? Проблему роздула глобальну. Відмовили то відмовили, замов в іншому барі, в чому проблема
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Дурню до Цій бабі
Показати IP
24 Квітня 2024 21:56
В людяності проблема. Але дурню цього не зрозумівти.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
джем
Показати IP
24 Квітня 2024 21:23
Цікаво хто власник - якою мовою розмовляє, в яку церкву ходить?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
До «цій бабі»
Показати IP
24 Квітня 2024 21:28
Рівень коментатора видно неозброєним оком.
Повір, Іванні є чим зайнятись. Що значить роздула? Ти дебіл зовсім? Ти точно українець?
На вулиці за ці слова ти не від одного отримав би по своїй дурній голові за свої слова!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Біг дік до До «цій бабі»
Показати IP
25 Квітня 2024 12:20
Дебіл тут ти. Якшо ти воював то все можна чи що?В закладу є умови і правила,для «героїв»,індєйців і комуністів,не подобаються умови-вали накер! Всі громадяни рівні перед законом
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Іван
Показати IP
25 Квітня 2024 05:07
На рівному місці зробили проблему. Залиште в спокої ресторан - нехай працює, заробляє гроші і платить податки. Від того усім буде користь. А цій іванні найголовніше - ресторан. І з-за ресторану підняла бучу, смисл якої не вартий виїденого яйця/
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Цюх і піар
Показати IP
25 Квітня 2024 17:30
Бідна Цюх останній шанс попіаритись на смерті КОЛИШНЬОГО чоловіка. Нова дружина його мовчить, бо мудра.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721138471)
Ххх
Показати IP
25 Квітня 2024 17:32
З, тих, хто пише коментарі, які підтримують заклад, має бути соромно, бо питання людяності, має бути на першому місці. Два роки назад, я ішов захищати батьківщину, не за гроші, а за людяність, доброту, справедливість. А, наша, влада, і ви писаки, цього не зрозуміли. У Вас лише бабло в голові. У, Вас, був, і є шанс змінитися...... Але, Ви, не хочете цього робити. Сьогодні, я під очеретиним, побратимові відірвало ноги...... Тут пекло, а, Ви, все за бабло і якісь правила. Якщо, ми не втимаємось, загинемо, то будуть кацапські правила, які вам не сподобається. Краще скиньтесь на мавіки 3 про Макс. Для сотої бригади. Це буде маленький крок, до хороших змін.
У Ковелі влаштували дозвілля для дружин загиблих військових
Сьогодні 16:46
Сьогодні 16:46
У Боголюбах оновили дитячий майданчик
Сьогодні 16:14
Сьогодні 16:14
Мобілізація в Україні: що зміниться з 17 липня і які санкції передбачені для «ухилянтів»
Сьогодні 15:57
Сьогодні 15:57
Українська розвідка разом із кіберволонтерами атакувала майже сотню російських веб-ресурсів
Сьогодні 15:40
Сьогодні 15:40
Волинянина, який кинув гранату в двох людей, взяли під варту
Сьогодні 15:23
Сьогодні 15:23
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.