USD 41.10 41.40
  • USD 41.10 41.40
  • EUR 41.10 41.60
  • PLN 10.25 10.50

На Набережній у Луцьку базарники перекрили дорогу. Фото

14 Травня 2020 09:48
У Луцьку базарники організували акцію протесту.

Протестувальники зібралися на вулиці Набережній зранку 14 травня, пише Конкурент.

Вони перекрили дорогу, утворивши безперервну ходу пішоходним переходом.

На місці події присутня також патрульна поліція.

Нагадаємо, схожа акція протесту відбулася й 13 травня біля медичного коледжу: базарники протестували проти знесення Старого ринку. Вчора працівники Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради демонтували ворота Центрального ринку. Також зрізали бокові ворота та декілька секцій паркану.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
* Показати IP 14 Травня 2020 09:51
Кисень собі перекрийте, йолопи! Пів Луцька в пробках, бодай комусь з вас погано стало, і швидка через це не доїхала!
( * ) до * Показати IP 14 Травня 2020 13:09
Скоро вся та толпа зляже від коронавіруса...
211 Показати IP 14 Травня 2020 10:00
Де поліція! Чому таке дозволяють?! Це тільки в цій країні таке може бути... :(
якось так Показати IP 14 Травня 2020 10:01
Бэрримор, что за шум на улице? -Гей-парад, сэр! -А зачем он ? -Требуют однополой любви, сэр. -А им запрещают? -Нет, сэр. -Тогда почему они шумят ? -П@д@р@сы,сэр.
f Показати IP 14 Травня 2020 10:02
явно мозги відключені в тих перепроданців. не нажерлися... хай на завод валять працювати, бариги жадібні! тільки й знають, що ціни піднімати, бо мерс новий хочеться...
Не байдужий до f Показати IP 14 Травня 2020 10:19
А на заводі ти не на баригу працюєш?
Петро до Не байдужий Показати IP 14 Травня 2020 11:48
Це неважливо, зараз і держава в ролі "баригі", питання не тому. На заводі виготовляють продукцію, а не всоте перепродують.
Василь до Петро Показати IP 14 Травня 2020 17:43
Паразити тому що
Лучанин Показати IP 14 Травня 2020 10:07
Ушль*пк*! Де влада? Дайте їм пілюлєй!
ololo Показати IP 14 Травня 2020 10:12
Як ціни втридорога загинати, то дорогу не перекривають. Карантин показав, що в супермаркетах і магазинах скуплятися і безпечніше і дешевше.
Не байдужий до ololo Показати IP 14 Травня 2020 10:25
Ти хто такий, щоб рішати, працювати комусь на базарах чи ні? Не будуть купляти на ринках, вони самі закриються. А ти знаєш, скільки хімії в продуктах в супермаркетах, щоб вони довго зберігались? Думаю,що не знаєш, якшо тут розпинаєшся
лучанка до Не байдужий Показати IP 14 Травня 2020 10:56
В овочах і фруктах, які продають селяни і фермери, хімії не менше. Вже давно селяни розділяють, яка картопля і кабан для себе, а які на продаж. Не всі звичайно, але ті, хто націлений на ринок, а не продає лишки, то точно. Забудьте про "чисту" сільську продкуцію. І дорогу перекрили не дядьки і бабусі з села, а бариги-перекупники.
Не байдужий до лучанка Показати IP 14 Травня 2020 11:10
Ви все купляєте від виробника? В супермаркетах не бариги-перекупники вам продають, різниця тільки в тому, що вони мільярдери.Перекривши дорогу,люди відстоюють своє право на працю. І не треба по собі судити про сільських людей, вони того не заслужили.В усьому світі все перекупляється і перепродується.Виробник не повезе до вас додому свою продукцію ,щоб вам продати, а продасть перекупнику
Василь до лучанка Показати IP 14 Травня 2020 22:52
Бо ви не готові платити за чисту продукцію от і ділим що собі а що на продаж
Петро до Не байдужий Показати IP 14 Травня 2020 11:58
Вони вже закрилися і місяць ніхто там нічого не купляє. Ти ще цього не помітив? Коронавірус дав ускладнення?
Не байдужий до Петро Показати IP 14 Травня 2020 13:53
На тебе, бачу що вже діє не коронавірус а продукти з супермаркету
Петро до Не байдужий Показати IP 14 Травня 2020 14:38
Це типу "празДрєл"? Гоченята відкрились в котенята? Перехід на особистості можна рахувати жопним дріфтом? Краще б балабол працювати йшов.
Лучани до Не байдужий Показати IP 14 Травня 2020 14:15
В очах твоїх хіміїі і перепроданих товарах тьма,бариго н*доумкуват*!
Отакої Показати IP 14 Травня 2020 10:13
"Базарники".Хто це все пише. Люди відстоюють своє право,на жаль в незаконний спосіб,бо їх не чують.
Петро до Отакої Показати IP 14 Травня 2020 14:47
Ще раз повторюю: "Про яке "право" йде мова? Якщо" право на працю", то хто в цьому обмежує? Пропонується нове місце взамін арендованого історичного і засраного самими торгашами. В чому проблема? Не влаштовує - на завод Кромберг, там нададуть" право на працю" і пристойну оплату.
Не байдужий Показати IP 14 Травня 2020 10:13
Ще трохи влада позабороняє і це буде по всій Україні
Лучанин Показати IP 14 Травня 2020 10:20
Правильно роблять! За право на працю треба боротись!
Петро до Лучанин Показати IP 14 Травня 2020 14:49
Там "борцуни" "борються" за право засерати частину парку, не помітив? А могла б бути призамкова площа.
ШТУНДА РВАНА Показати IP 14 Травня 2020 10:40
таку владу треба гнати підсрачниками до колонії. Пусть пагуляют жрать хотите !!!
Богдан Сташинський Показати IP 14 Травня 2020 10:51
Кому влаштували незручності ? Звичайним людям ... Ідіоти . Нехай перекриють олігархічну залізницю - гарантия, що поперше відразу буде застосовано сила правоохоронцями, усі будуть притягнути до відповідальності через суди, а зачинщики підуть за грати з відшкодуванням матеріальних збитків у кратному розмірі ...
Ігор Показати IP 14 Травня 2020 11:30
Не розумію. Деюре ми маємо просто масовий потік пішоходів, які переходять дорогу, однак за цим потоком не можуть проїхати авто, тобто складна дорожна обстановка. Для врегулювання цієї ситуації поліцаї повинні просто перевести регулювання в ручний режим. Згідно ПДД регулювальник має перевагу і перед світлофором і перед дорожнім знаком. Тобто якби поліцаї почали порційно пропускати пішоходів і авто, то такий метод протесту давно віджив би себе. Не розумію чому цього не можна зробити? Адже пішохід (як учасник дорожнього руху, на якого також поширюються вимоги ПДД) зобов'язаний виконувати вимоги регулювальника! Колись біля центрального входу в парк при проведенні якогось свята і зважаючи на великий наплив відпочивальників, ситуація на переході була врегульована саме таким чином. Комусь дуже вигідний цей цирк
Ого Показати IP 14 Травня 2020 11:35
Кінець епохи бідності. Шановні базарники! Зеленський - ваш президент!
Правильно буде Показати IP 14 Травня 2020 11:42
До міської ради і обласної з пікетом
Анонім Показати IP 14 Травня 2020 13:12
Чогось згадалося, як вимагали закрити у Луцьку завод чи вимагали не будувати завод.Тоді у базарників і деяких Фопів аж слина текла з ненависті, щоб закрили і плювати їм було що то робота для люей. Зараз спробували як то, коли хтось пише розігнати, закрити.
Покупець Показати IP 14 Травня 2020 15:10
Весь карантин замовляла доставку овочів через інтернет, вчора вирішила зайти на Варшавку, ціни на редиску, картоплю, огірки більші на 10-20 грн. Коли ви вже нарешті назаробляєтесь на людях. Аби свято ціни скачуть в два рази.
Пенсіонер Прокопчук Показати IP 14 Травня 2020 17:41
Я сьогодні, 14.05.2020 року спеціально обійшов супермаркети по вулицях Л. Українки, Ковельська та Б. Хмельницького, а потім пішов на центральний ринок. Так ось можу доповісти: супермаркет по вул. Ковельська, буд. 2 (ательє "Зося") хто знає, картопля молода мита і суха по 24.99 грн. за один кг., а на центральному ринку як подуріли всі спекулянти та не гавкають, молода картопля не мита брудна за один кг. по 30-33 грн. Я вже не буду писати про інші продукти, аналогічна ситуація. Я не лобіст супермаркетів, але пишу те, що побачив. Ось і все. То як вас не називати спекулянти базарники, якщо ви палець об палець не вдарили, щоб оту картоплю посадити, прополоти та зібрати, а зате продаєте її по ціні більшу ніж у магазинах.
Володя Показати IP 14 Травня 2020 18:31
Дати добре по с..ці!!! Більш виходити не будуть. Барани.