На Майдані - віче на підтримку блокади торгівлі з ОРДЛО
Біля Стели Незалежності у центрі Києва проходить акція, організована ОУН та бійцями добровольчих батальйонів - так зване Віче на підтримку блокади торгівлі з окупованими територіями Донбасу, інформує Українська правда.
Біля Стели, де також триває акція з вшанування пам'яті Героїв Небесної сотні, зібралося близько тисячі учасників, серед них багато людей похилого віку та молоді.
За повідомленням керівника ОУН Миколи Коханівського, після проведення акції на Майдані учасники рушать до адміністрації президента.
"Після виступів ми продовжимо віче біля адміністрації президента, після цього спустимося по Інститутській", - сказав він.
ФОТО - РОМАН КРАВЕЦЬ
Станом на 14:45 учасники акції рушили до АП, на підходах до адміністрації з боку театру ім.Івана Франка рух колони обмежували правоохоронці, які не пропустили колону по сходах нагору, тож колона рушила до АП через вул.Інститутську. У натовпі лунали вигуки на адресу правоохоронців "Ганьба" та "На фронт!" .
У поліції Києва нагадали, що у центрі столиці посилено заходи безпеки, правопорядок забезпечують близько 6 тис. силовиків, на підходах до Майдану встановлено рамки з металошукачами.
Як відомо, раніше організатори "блокади Донбасу", учасники якої блокують залізницю, ініціювали проведення "громадського обговорення" ситуації на Майдані Незалежності у Києві. Зазначалося, що будь-яку політичну символіку на акції заборонено.
Зауважимо, що учасники блокади вже перекрили три залізничні гілки за напрямками: Луганськ-Лисичанськ у районі станції Світланово, Горлівка-Бахмут, Ясинувата-Костянтинівка. Також взялися й за автошляхи.
Нагадаємо, 2 лютого депутати Волинської обласної ради звернулись до Верховної Ради, Президента України і Кабміну щодо підтримки торговельної блокади з тимчасово окупованими територіями Донецької та Луганської областей. Проект звернення від імені депутатів вніс голова Волинської облради ради, член президії політради УКРОПу Ігор Палиця. Він зауважив, що не йдеться про гуманітарні вантажі, адже на тих територіях знаходяться громадяни України. З лютого в ефірі каналу «Нова Волинь» Ігор Палиця нагошував на тому, що Україна повинна припинити купувати вугілля та електроенергію з тимчасово окупованих територій, «тому що так ми фінансуємо тероризм», - зазначив Ігор Палиця та наголосив на необхідності встановити торговельну блокаду. 6 лютого «Українське об'єднання патріотів – УКРОП» оприлюднило заяву про підтримку торговельної блокади Донбасу. У заяві йдеться про те, що повна блокада обігу товарів між Україною та окупованими районами Донбасу – це один із жорстких і дієвих засобів для зупинки агресора і його поплічників.
Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, за два роки українська влада кардинально змінила думку щодо блокади ОРДЛО. Так, про те, що потрібно «припинити годувати бойовиків», категорично наголошував у своїх виступах та інтерв'ю у 2015 році тодішній голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко. Політик вважав, що блокада - необхідна, мовляв, це допоможе побороти корупцію і контрабанду. Такої ж думки у недалекому 2015 був і глава держави Петро Порошенко.
16 лютого, штаб блокади заявив про оточення поліцією позицій активістів залізничної блокади на лінії розмежування і підготовку штурму їхніх позицій у Бахмуті Донецької області. У поліції сьогодні, 17 лютого, заперечили оточення і підготовку до штурму позицій активістів блокади.
17 лютого секретар Ради національної безпеки і оборони (РНБО) Олександр Турчинов виступив за повну блокаду Донбасу. Він заявив, що необхідно перекрити весь вантажопотік через лінію розмежування на Донбасі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Сьогодні 17:00
Сьогодні 16:26
Сьогодні 16:10
Сьогодні 15:54
Сьогодні 15:04
Сьогодні 14:31
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.