На Львівщині судили волинянку, яка викрала з будинку рюкзак із 500 тисячами гривень
![](/resize/450x227/r/files/news/2023/02-10/355713/885c635e-e52136a7d0cc510eda80cfc714bbc643.jpg)
Червоноградський міський суд Львівщини визнав уродженку Волині винною в крадіжці 500 тис. грн. Їй призначили п’ять років тюрми, але звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном у два роки.
Про це пише ZAXID.NET.
Як вказано у вироку суду, уродженка села Ботин, що неподалік Луцька, 24 лютого 2022 року, коли почалась повномасштабна війна в Україні, перебувала на Львівщині і вкрала у жінки 500 тис. грн. У вироку прихована адреса, де саме трапилась крадіжка, проте вказано, що жінка проникла у житловий будинок, помітила рюкзак, у якому було пів мільйона гривень готівкою та вкрала гроші.
У суді жінка визнала свою провину у вчиненні крадіжки. При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачена є безробітною, неодруженою і має на утриманні чотирьох дітей.
Суд визнав уродженку Волині винною у вчинені крадіжки та призначив покарання у вигляді п’яти років тюрми. Однак жінку звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном у два роки. Вкрадені 500 тис. грн суд зобов’язав повернути власниці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це пише ZAXID.NET.
Як вказано у вироку суду, уродженка села Ботин, що неподалік Луцька, 24 лютого 2022 року, коли почалась повномасштабна війна в Україні, перебувала на Львівщині і вкрала у жінки 500 тис. грн. У вироку прихована адреса, де саме трапилась крадіжка, проте вказано, що жінка проникла у житловий будинок, помітила рюкзак, у якому було пів мільйона гривень готівкою та вкрала гроші.
У суді жінка визнала свою провину у вчиненні крадіжки. При призначенні покарання суд врахував, що обвинувачена є безробітною, неодруженою і має на утриманні чотирьох дітей.
Суд визнав уродженку Волині винною у вчинені крадіжки та призначив покарання у вигляді п’яти років тюрми. Однак жінку звільнили від відбування покарання з іспитовим терміном у два роки. Вкрадені 500 тис. грн суд зобов’язав повернути власниці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Думав, не треба декларувати: в «Устилузі» затримали поляка, який віз електрообладнання
Сьогодні 13:12
Сьогодні 13:12
WSJ: Операцію з підриву «Північних потоків» очолив Валерій Залужний попри заборону Зеленського
Сьогодні 12:38
Сьогодні 12:38
У Луцьку стартував фестиваль для молоді, підлітків і батьків
Сьогодні 11:48
Сьогодні 11:48
Кашлюк, дифтерія, правець: на Волині триває безплатна кампанія з додаткової імунізації населення
Сьогодні 11:31
Сьогодні 11:31
Кількість волинян, хворих на COVID-19, росте щодня: що говорять лікарі і чи є вакцина
Сьогодні 10:57
Сьогодні 10:57
На Волині рятувальники за добу приборкали п'ять пожеж
Сьогодні 10:41
Сьогодні 10:41
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.