USD 41.46 41.80
  • USD 41.46 41.80
  • EUR 41.50 41.70
  • PLN 10.60 10.80

На Львівщині медики оголосили голодування через зарплатні борги

13 Серпня 2021 14:18
У Львівській області 17 працівників Соснівської міської лікарні – лікарі, медсестри і санітарки – оголосили голодування через борги із заробітної плати. За три місяці їм заборгували 3 млн грн.

Про це у Фейсбуці повідомила голова первинної лікарняної профспілкової організації Вільної профспілки медпрацівників України Оксана Гладун, передає Укрінформ.

«Медики нашої лікарні відстоюють свою зароблену зарплату, а тим самим і лікарню в цілому. Вони голодують до виконання вимог! Медики також люди, які хочуть мати засоби для життя. Якщо медики розрахуються, знайдуть іншу роботу, а можливо, й в іншому місті, то мешканцям не буде де отримати медичну допомогу. Медикам – зарплату, а 11 тисячному населенню нашого міста – лікарню», – зазначила Гладун.

Читати ще: НСЗУ затримує гроші медзакладам Волині, а тарифи не обґрунтовані. Готують звернення

Серед основних вимог медпрацівників – виплатити заборгованість із заробітної плати по липень 2021 року включно, оздоровчі за 2021 рік, «ковідні» доплати, зробити перерахунок неправильно нарахованих зарплат за 2020 рік та виплатити їх, а також компенсацію втрати частини заробітної плати у зв’язку з порушенням строків її виплати. Загалом, за підрахунками медпрацівників, лікарня їм заборгувала близько 3 млн. грн.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
25% Показати IP 13 Серпня 2021 14:24
Це що таке? В час епідемії коронавірусу медикам не виплачують зарплату? Це пздць товариші, і ви самі цей пзць привели у владу.
ботоксШМЯК до 25% Показати IP 13 Серпня 2021 14:54
Скоро провладні канали оголосять спростування. Буде сказано, що медики щось не так допоняли, заборгованість відсутня, і медики ДРУЖНО вирішили звільнитись за власним бажанням.
Порада до 25% Показати IP 13 Серпня 2021 15:22
Мітингувати треба йти під американську амбасаду. І дякувати, дякувати, дякувати...
Ау до Порада Показати IP 13 Серпня 2021 15:46
Ви з якої психлікарні? До чого тут американська амбасада, то вони не платять зарплату нашим медикам ?
К. лучанин до Порада Показати IP 13 Серпня 2021 15:50
Да товаришу, то все клятуща Омерика з їх пепсіколами.
свідомий Показати IP 13 Серпня 2021 14:24
Да буть такого не може! То порохоботи якісь поголовно!
1 Показати IP 13 Серпня 2021 14:26
А ось такі новини якось насторожуть. На фоні прогнозів про штамб "Дельта" та штам "Йота" ... Будемо лічитись у клоунів і циркачів, НО ХУЖЄ НЄ БУДЄТ ... напевно не буде.
Бац до 1 Показати IP 13 Серпня 2021 14:56
Зуби лікувати у фотографа, освіту одержувати у кухарки - коханки депутата, за то "папріколу".
Мешканка Показати IP 13 Серпня 2021 15:01
То де той що казав що епоха бідності закінчилась. Голову в пісок як страус от і все презеденство.
Анонім до Мешканка Показати IP 13 Серпня 2021 15:59
Це ще не все. Він ще дуже вправно роздає Україну олігархату, чиїм слугою і являється.
Рауль Показати IP 14 Серпня 2021 10:56
Народ, который не кормит врачей, будет кормить гробовщиков