На луцькому меморіалі видалять 22 старі та хворі дерева
![](/resize/450x299/r/files/news/2021/12-09/327780/hxxf72-0x-1-6000x3999-lfou5n6nfaa2fxpk4eiyd77bqr6qcq3v.jpg)
На меморіальному комплексі «Вічна слава» видалять 22 старі, уражені грибком та паразитами, дерева.
Для того, щоб оцінити стан дерев та вберегти зелені насадження від хвороб і шкідників, влітку цього року сюди було запрошено сертифікованого спеціаліста-фітопатолога. Його висновки невтішні: численні дерева було уражено кількома видами грибка, раком та кліщем, повідомили у Луцькій міській раді.
Видаленню підлягає 22 насадження (14 ялин, 7 акацій та 1 клен). Понищені шкідниками, вони вже не «зелені» легені міста, а швидше – нагадування, що кожній рослині відведено свій життєвий цикл. Окрім дерев, вогнівкою було ушкоджено 139 метрів кущів самшиту, що повністю всохли.
На території Меморіалу, що розкинувся на 5-ти гектарах, – сотні дерев. І якщо візуально більшість з них здорова, то фаховий аналіз говорить про зворотнє. Омела, грибок, кліщ та екзотичні, не знані раніше на українських теренах паразити, не додають насадженням віку. Боротися з ними безрезультатно, вихід – ліквідовувати заражені дерева й насаджувати нові.
Усі хворі насадження, що підуть під пилку, в кінцевому рахунку опиняться на складах комунального підприємства «Парки і сквери міста Луцька». Згодом деревину передадуть малозабезпеченим верствам населення. А вже весною на місці зрізаних дерев з’являться нові, які, на думку екологів, будуть стійкішими до агресивного впливу зовнішнього середовища.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Для того, щоб оцінити стан дерев та вберегти зелені насадження від хвороб і шкідників, влітку цього року сюди було запрошено сертифікованого спеціаліста-фітопатолога. Його висновки невтішні: численні дерева було уражено кількома видами грибка, раком та кліщем, повідомили у Луцькій міській раді.
Видаленню підлягає 22 насадження (14 ялин, 7 акацій та 1 клен). Понищені шкідниками, вони вже не «зелені» легені міста, а швидше – нагадування, що кожній рослині відведено свій життєвий цикл. Окрім дерев, вогнівкою було ушкоджено 139 метрів кущів самшиту, що повністю всохли.
На території Меморіалу, що розкинувся на 5-ти гектарах, – сотні дерев. І якщо візуально більшість з них здорова, то фаховий аналіз говорить про зворотнє. Омела, грибок, кліщ та екзотичні, не знані раніше на українських теренах паразити, не додають насадженням віку. Боротися з ними безрезультатно, вихід – ліквідовувати заражені дерева й насаджувати нові.
Усі хворі насадження, що підуть під пилку, в кінцевому рахунку опиняться на складах комунального підприємства «Парки і сквери міста Луцька». Згодом деревину передадуть малозабезпеченим верствам населення. А вже весною на місці зрізаних дерев з’являться нові, які, на думку екологів, будуть стійкішими до агресивного впливу зовнішнього середовища.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722464568)
123
Показати IP
10 Грудня 2021 09:25
Хочеться сподіватись, що навесні насправді з"являться там молоді дерева
![](/public/images/user_no_foto.png?1722464568)
Народна прокуратура
Показати IP
10 Грудня 2021 16:51
Та, зрештою, навіщо ті дерева. Їх і так лишилось на весь Луцьк штук 150. Зріжте вже всі і заспокойтесь, а на їх місці вкладіть бруківку і організуйте автостоянки. Це ж, напевно, сучасно і потрібніше лучанам
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Витратив на азартні ігри: на Волині учень за місяць виніс із будинку сусідки 3 тисячі доларів![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
Хакери ГУР провели одну з наймасштабніших DDOS-атак на інтернет-інфраструктуру Росії
31 Липня 2024 22:29
31 Липня 2024 22:29
Відключення електроенергії на Волині: як формують черги і чому світло
31 Липня 2024 22:11
31 Липня 2024 22:11
ЗМІ назвали кількість мобілізованих на місяць
31 Липня 2024 21:53
31 Липня 2024 21:53
У ліцеї на Волині відкрили меморіальну дошку захисникові Володимиру Шишку
31 Липня 2024 21:34
31 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.