USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.35 41.70
  • PLN 10.55 10.75

На Любомльщині – новий начальник поліції

2 Вересня 2022 09:38
Відділення поліції №1 (м. Любомль) Ковельського РУП з 1 вересня очолив підполковник поліції Володимир Ярован.

Про це повідомляє пресслужба ГУНП у Волинській області.

Володимир Ярован до того працював заступником начальника управління – начальником відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУНП.

Особовому складу його представив заступник начальника ГУНП у Волинській області Михайло Сорока.

Володимир Ярован подякував за довіру і запевнив, що готовий до виконання службових обов’язків.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Полісмен Показати IP 2 Вересня 2022 10:25
Я в шоці, нічого не міняється в цій гнилючій системі, хто працює на землі той зрозуміє.
Іван Показати IP 2 Вересня 2022 11:03
Та всі в шоці
Місцевий до Іван Показати IP 2 Вересня 2022 12:17
Чого в шоці?
Мєнт Показати IP 2 Вересня 2022 11:52
Не Ярован а Коливан. Хто працює той зрозуміє)) Шкода працівників
Анонім Показати IP 2 Вересня 2022 12:07
на Любомльщині купа типу переселенців, хватає навіть таких, що їх найближчі родичі є військовими рф, або служать в днр-ах; я шоці від того, куди дивиться поліція і сбу, знов працюють виключно для галочки чи на свій карман? На мій погляд, багато з так званих переселенців є спеціально засланими сюди, хтось перевіряє чим вони займаються? По-моєму, поліція і СБУ тут в області знов на розслабоні, проте в нас не глибокий тил, щоб спокійно жити, в будь-який момент ми можемо стати передовою.
11 Показати IP 2 Вересня 2022 12:26
Та який він начальник))))) Він космонавт в оперативній і слідчій роботі)))) Куди дивиться керівництво(((((
Пенсіонео Показати IP 2 Вересня 2022 13:39
Це ж, бездар ще той!!!
До 11 Показати IP 2 Вересня 2022 13:40
Не переживай , він вміє добре рахувати і хороший організатор, зараз скрізь ставлять бізнесменів
Пенсіонер МВС Показати IP 2 Вересня 2022 14:27
Боже, Боже........ Це повний капець. Він же дня не працював ні в слідстві, ні в розшуку. Жах.