На Ковельщині попрощалися з Героєм Андрієм Ярошиком
![](/resize/450x355/r/files/news/2024/04-25/381490/1.jpg)
Сьогодні, 25 квітня, у Скулині на Ковельщині в останню земну дорогу проводжали Героя Андрія Ярошика.
Про це повідомили в Колодяжненській громаді.
Андрій Олександрович Ярошик народився 6 грудня 1987 року в Скулині, там і проживав. Працював у місцевій пожежній охороні. Любив спорт та загалом був активною людиною. Коли в селі, ще до війни, організовували виступи, концерти – був учасником художньої самодіяльності, адже вмів розвеселити людей, подарувати позитивний настрій.
…Та все перервала повномасштабна війна. Андрій вступив у лави 100-ї бригади ТРО. Служив у кулеметному взводі. Останнім місцем служби була Донеччина, де захисник, залишаючись відданим військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок у бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 21 квітня 2024 року в населеному пункті Очеретяне. У захисника залишилися матір, брат, дружина та маленький син.Не так давно, в березні, військовий побував удома у відпустці. На превеликий жаль, востаннє…Величезна кількість людей напередодні зустрічала його живим коридором шани, встеляючи шлях весняними квітами, а сьогодні громада прийшла попрощатися і знову принесла в останній дарунок багато живих квітів. Підтримати рідних і близьких та розділити їхній біль.Поховали Андрія Ярошика на кладовищі у Скулині з усіма релігійними та військовими почестями.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Колодяжненській громаді.
Андрій Олександрович Ярошик народився 6 грудня 1987 року в Скулині, там і проживав. Працював у місцевій пожежній охороні. Любив спорт та загалом був активною людиною. Коли в селі, ще до війни, організовували виступи, концерти – був учасником художньої самодіяльності, адже вмів розвеселити людей, подарувати позитивний настрій.
…Та все перервала повномасштабна війна. Андрій вступив у лави 100-ї бригади ТРО. Служив у кулеметному взводі. Останнім місцем служби була Донеччина, де захисник, залишаючись відданим військовій присязі на вірність українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок у бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 21 квітня 2024 року в населеному пункті Очеретяне. У захисника залишилися матір, брат, дружина та маленький син.Не так давно, в березні, військовий побував удома у відпустці. На превеликий жаль, востаннє…Величезна кількість людей напередодні зустрічала його живим коридором шани, встеляючи шлях весняними квітами, а сьогодні громада прийшла попрощатися і знову принесла в останній дарунок багато живих квітів. Підтримати рідних і близьких та розділити їхній біль.Поховали Андрія Ярошика на кладовищі у Скулині з усіма релігійними та військовими почестями.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття родині. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Волинські аграрії уже намолотили 108 тисяч тонн зерна
Сьогодні 12:18
Сьогодні 12:18
У Луцькому районі мама та немовля захворіли на лістеріоз
Сьогодні 12:02
Сьогодні 12:02
Німеччина виділяє €10 млн на відновлення «Охматдиту»
Сьогодні 11:45
Сьогодні 11:45
Через кишкову паличку у луцьких водоймах купатися не можна. Що думають про заборону люди
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
У волинському музеї з'явилася ікона з фольги
Сьогодні 10:21
Сьогодні 10:21
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.