На комунальні і місцеві дороги Волині у 2022 році планують витратити 800 млн
Відповідно до останніх змін, розмір субвенції на ремонт та утримання місцевих та комунальних доріг Волинської області становить більше 800 мільйонів гривень.
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ.
Зі слів заступниці директора департаменту інфраструктури ОДА Наталії Семенової, суми обіцяних коштів вже тричі змінювалися. Наразі на наступний рік обіцяють Волині спрямувати на ремонти доріг 817,879 мільйона гривень. З них 163 мільйони – на комунальні дороги, а решту – на дороги місцевого значення. Не менше 5% буде спрямовано на ремонт штучних споруд.
Щодо комунальних доріг, то громади мають дати пропозиції до 20 грудня. Коштами на місцеві дороги розпоряджатиметься ДП «Служба місцевих автомобільних доріг». Проект переліку доріг має бути наданий до 25 грудня.
Як повідомила директорка Служби місцевих автодоріг Оксана Грицюк, наступного року на ремонт, будівництво та утримання доріг місцевого значення має надійти 648,871 мільйона гривень. З них 393,772 мільйона – на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт та проектно-вишукувальні роботи (19 мільйонів). 116,940 мільйона планують витратити на поточний середній ремонт. На поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання запланували 138,058 мільйона, зокрема на експлуатацію – 53 мільйони.
Як зауважив депутат Віктор Козак, не виключено, що 53 мільйони на експлуатацію – це дуже мала сума, адже фактично вона є на рівні минулих років. І, як свідчить практика, цих коштів завжди не вистачало. Тому він запропонував працівникам Служби переглянути видатки на ці статті витрат.
Юлія МАЛЄЄВА
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це стало відомо під час засідання постійної комісії обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, ПЕК, архітектури, будівництва та ЖКГ.
Зі слів заступниці директора департаменту інфраструктури ОДА Наталії Семенової, суми обіцяних коштів вже тричі змінювалися. Наразі на наступний рік обіцяють Волині спрямувати на ремонти доріг 817,879 мільйона гривень. З них 163 мільйони – на комунальні дороги, а решту – на дороги місцевого значення. Не менше 5% буде спрямовано на ремонт штучних споруд.
Щодо комунальних доріг, то громади мають дати пропозиції до 20 грудня. Коштами на місцеві дороги розпоряджатиметься ДП «Служба місцевих автомобільних доріг». Проект переліку доріг має бути наданий до 25 грудня.
Як повідомила директорка Служби місцевих автодоріг Оксана Грицюк, наступного року на ремонт, будівництво та утримання доріг місцевого значення має надійти 648,871 мільйона гривень. З них 393,772 мільйона – на будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт та проектно-вишукувальні роботи (19 мільйонів). 116,940 мільйона планують витратити на поточний середній ремонт. На поточний дрібний ремонт та експлуатаційне утримання запланували 138,058 мільйона, зокрема на експлуатацію – 53 мільйони.
Як зауважив депутат Віктор Козак, не виключено, що 53 мільйони на експлуатацію – це дуже мала сума, адже фактично вона є на рівні минулих років. І, як свідчить практика, цих коштів завжди не вистачало. Тому він запропонував працівникам Служби переглянути видатки на ці статті витрат.
Юлія МАЛЄЄВА
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 1
Якось так
Показати IP
27 Грудня 2021 13:19
в 2022 році немає поточного середнього та поточного дрібного є лише поточний ремонт, то куди підуть гроші))
На Ратнівщині п’яний мотоцикліст збив двох школярок
Сьогодні 11:00
Сьогодні 11:00
У Луцьку на перехресті бус збив велосипедиста
Сьогодні 10:32
Сьогодні 10:32
Пити могорич на Волині було професією
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
В Україні відновили перевірки якості пального на АЗС
Сьогодні 09:08
Сьогодні 09:08
Пройти переможним парадом Красною площею й розстріляти Кремль: про що мріють князівські воїни з Волині
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
У Луцьку з аукціону продадуть унікальний «Сопілковий лот»
Сьогодні 06:48
Сьогодні 06:48
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.