На Хмельниччині уламки ворожого дрона пошкодили об’єкт критичної інфраструктури, є поранені. Оновлено
![](/resize/450x252/r/files/news/2023/10-25/370805/photo_2023-10-25_07-13-00.jpg)
У ніч на 25 жовтня ворог укотре атакував Україну ударними безпілотниками. У Хмельницькій області було чути звуки вибухів. Згодом стало відомо, що у місті Славута після російської атаки багато ушкоджень.
Міський голова Славути Василь Сидор повідомив, що у місті багато пошкоджень, сьогодні там не працюватимуть освітні заклади.
У Хмельницькій ОВА зазначили, що збитий безпілотник упав на території об’єкта критичної інфраструктури. Вибухова хвиля пошкодила нежитлові приміщення, будинки та автівки. Наразі відомо про 16 постраждалих.
Як додали в поліції, постраждали вокзал та школа в Славуті. Також вибухова хвиля пошкодила будівлі пожежної частини й поліцейського відділку в Славуті та Нетішині.
Зокрема у Славуті внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено 11 багатоквартирних та 9 приватних будинків, два навчальні заклади, адмінбудівлю, крамницю й автомобілі.
У Генштабі повідомили, що цієї ночі Україну атакувало 11 «Шахедів». Було збито всі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Міський голова Славути Василь Сидор повідомив, що у місті багато пошкоджень, сьогодні там не працюватимуть освітні заклади.
У Хмельницькій ОВА зазначили, що збитий безпілотник упав на території об’єкта критичної інфраструктури. Вибухова хвиля пошкодила нежитлові приміщення, будинки та автівки. Наразі відомо про 16 постраждалих.
Як додали в поліції, постраждали вокзал та школа в Славуті. Також вибухова хвиля пошкодила будівлі пожежної частини й поліцейського відділку в Славуті та Нетішині.
Зокрема у Славуті внаслідок падіння уламків БПЛА пошкоджено 11 багатоквартирних та 9 приватних будинків, два навчальні заклади, адмінбудівлю, крамницю й автомобілі.
У Генштабі повідомили, що цієї ночі Україну атакувало 11 «Шахедів». Було збито всі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Маневичах в салоні авто, яке зупинили за порушення ПДР, знайшли 200 блоків незаконних цигарок
Сьогодні 13:48
Сьогодні 13:48
Польський Сейм дозволив силовикам безкарно застосовувати зброю на кордоні з Білоруссю
Сьогодні 12:52
Сьогодні 12:52
Вдові загиблого Героя з Рожища вручили його орден
Сьогодні 11:56
Сьогодні 11:56
На Полтавщині ворожий дрон пошкодив промисловий об’єкт, на Київщині уламки обірвали електропроводи
Сьогодні 11:28
Сьогодні 11:28
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.