На Херсонщині поховали активістку Катерину Гандзюк
У Херсонській області поховали керуючу справами Херсонської міської ради, активістку Катерину Гандзюк, яка померла в результаті нападу, вчиненого 31 липня.
Як передає кореспондент УНІАН, Гандзюк поховали на цвинтарі у селищі Геологів поблизу Херсона, на центральній алеї.
Також сьогодні у Херсоні у Палаці молоді та студентів пройшла церемонія прощання з Гандзюк, на яку прийшли, за різними оцінками, від 500 до 1 тис. осіб.
Віддати останню шану Гандзюк прийшли представили міської й обласної влади, депутати різних рівнів, громадські активісти.
31 липня в Херсоні невідомий вилив сірчану кислоту в обличчя керуючої справами Херсонської міськради Гандзюк. Жінку з хімічним опіком понад 30% тіла госпіталізували до місцевої лікарні. Пізніше її перевели на лікування до Київського міського опікового центру.
Поліція кваліфікувала напад на чиновницю як замах на вбивство, вчинене з особливою жорстокістю.
Правоохоронці встановили п'ятьох осіб, які об'єктивно підозрюються в організації та скоєнні злочину, і всім їм судом було обрано запобіжний захід. На сьогодні під вартою перебувають Сергій Торбін і Микита Грабчук, решті - В'ячеславу Вишневському, Володимиру Васяновичу і Віктору Горбунову - суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
4 листопада Гандзюк померла. Того ж дня слідчі змінили кваліфікацію нападу на активістку, яка кваліфікувала його як закінчений злочин.
5 листопада в МВС заявили про виконання поліцією всіх необхідних слідчих дій у справі Гандзюк і передачу кримінального провадження в СБУ, яка займається розслідуванням щодо встановлення замовників злочину.
За інформацією генпрокурора Юрія Луценка, правоохоронці перевіряють 12 осіб на причетність до замовлення вбивства Гандзюк.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як передає кореспондент УНІАН, Гандзюк поховали на цвинтарі у селищі Геологів поблизу Херсона, на центральній алеї.
Також сьогодні у Херсоні у Палаці молоді та студентів пройшла церемонія прощання з Гандзюк, на яку прийшли, за різними оцінками, від 500 до 1 тис. осіб.
Віддати останню шану Гандзюк прийшли представили міської й обласної влади, депутати різних рівнів, громадські активісти.
31 липня в Херсоні невідомий вилив сірчану кислоту в обличчя керуючої справами Херсонської міськради Гандзюк. Жінку з хімічним опіком понад 30% тіла госпіталізували до місцевої лікарні. Пізніше її перевели на лікування до Київського міського опікового центру.
Поліція кваліфікувала напад на чиновницю як замах на вбивство, вчинене з особливою жорстокістю.
Правоохоронці встановили п'ятьох осіб, які об'єктивно підозрюються в організації та скоєнні злочину, і всім їм судом було обрано запобіжний захід. На сьогодні під вартою перебувають Сергій Торбін і Микита Грабчук, решті - В'ячеславу Вишневському, Володимиру Васяновичу і Віктору Горбунову - суд обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
4 листопада Гандзюк померла. Того ж дня слідчі змінили кваліфікацію нападу на активістку, яка кваліфікувала його як закінчений злочин.
5 листопада в МВС заявили про виконання поліцією всіх необхідних слідчих дій у справі Гандзюк і передачу кримінального провадження в СБУ, яка займається розслідуванням щодо встановлення замовників злочину.
За інформацією генпрокурора Юрія Луценка, правоохоронці перевіряють 12 осіб на причетність до замовлення вбивства Гандзюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Поблизу Луцька трапилася ДТП, є постраждалі
Сьогодні 09:16
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 09:16
На війні загинув військовий з Волині Ярослав Руднік
Сьогодні 08:59
Сьогодні 08:59
На Камінь-Каширщині блискавка влучила в господарську будівлю
Сьогодні 08:42
Сьогодні 08:42
«Вмотивовані молоді бійці – це наш шлях до перемоги»: розмова з мінометником під час ротації на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.