USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.25 41.60
  • PLN 10.35 10.50

На хабарі спіймали посадовця луцького вишу

27 Травня 2021 17:20
Правоохоронці у Луцьку викрили та задокументували злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди посадовою особою державного технічного закладу вищої освіти України.

Про це інформує пресслужба волинської поліції.

Під час проведення слідчих дій встановлено, що проректор одного з луцьких ВНЗ, зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, з метою власного збагачення, вимагав та отримав від товариства тисячу доларів США за безперешкодне надання в оренду складських приміщень для їх використання у господарській діяльності.

Сьогодні, 27 травня, правоохоронці затримали його «на гарячому» у службовому кабінеті. Кошти вилучили.

Вирішується питання про затримання службовця в порядку ст. 208 КПК України, оголошення підозри та обрання йому запобіжного заходу. Слідчі дії тривають.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Maха Показати IP 27 Травня 2021 17:34
Сергій Ананійович - Не завжди так буде. (вивіску тре було повісити ) Так покійний Божидарнік казав
Хам до Maха Показати IP 27 Травня 2021 19:23
Це той Божидарник за якого вибудувалася система хабарництва в політесі?
Студенти Показати IP 27 Травня 2021 17:39
В Україні корупція при Радянській владі була, корупція зараз при капіталістах є, і корупція з українцями буде жити вічно. Ми зовсім інший народ, у нас зовсім інший менталітет. Нам українцям з корупцією легше жити. Наприклад, прийдеш до сімейного лікаря, сунув йому у кишеню пару сотень гривнів чи доларів США, а чи отримав медичну допомогу чи не отримав, все рівно, як тому соловейку, - головне, що дав хабара віддячив, а в голові знаєш, що до цього лікаря знову можна прийти він тебе з посмішкою на устах прийме, як родича, а чи вилікує??? Другий приклад, дав хабара - пройшов конкурс до ВНЗ, поступив, а вчитися чи ходити на пари не хочеться, заплатив за прогули і через чотири чи п'ять років купив-отримав диплом. І так у всіх сферах повсякденного життя українців. У нас це вже у крові.
Анонім до Студенти Показати IP 27 Травня 2021 19:02
що заважає зробити офіційний pricelist в лікарнях, наприклад?
Абітурієнти до Студенти Показати IP 27 Травня 2021 19:25
Ви шановний, мелете шоб губам було тепло, навіть не замічаєте за собою як забріхуєтесь. Я просто вам розкажу, що наразі в Україні для вступу у ВНЗ діє конкурс балів ЗНО. Майбутній студент розсилає свої результати ЗНО у декілька ВУЗів, і згідно цих результатів по конкурсному списку, або вступає або не вступає в ВНЗ. По інакшому ніяк. ВИ ПРОСТО ЗАСТРЯГЛИ В СОВКУ, ДЕ САМІ ВСІМ СУНУЛИ, ДЕ ТРЕБА І ДЕ НЕ ТРЕБА. Так що не позорся, знаток бл.
українець до Студенти Показати IP 28 Травня 2021 08:22
за всіх українців не кажи. В Україні не тільки українці живуть.
Віктор Д. Показати IP 27 Травня 2021 17:51
Думаю, зрозумло, що Ананійович не сам таке придумав...
Колективна думка Показати IP 27 Травня 2021 18:26
Знайшли корупціонера! Та при минулій владі ще й не таке робилося! А тут - не вірю!
Дучак Показати IP 27 Травня 2021 18:35
Сергій Ананьович це у Вашої команди такі реформи? Тоді далеко підете панове!!!
гість Показати IP 27 Травня 2021 18:57
Якась з душком ця історія.. думаю, що тут не все однозначно
Лучани Показати IP 27 Травня 2021 19:56
Яка ганьба !
Випускник Показати IP 27 Травня 2021 20:06
Ой не все так однозначно, знайшли на кого "повісити"???)))
Підпільник Кіндрат до Випускник Показати IP 27 Травня 2021 21:59
А на кого " повісили"? Прізвище назвіть хтось,- чи це такий укр.менталітєт,- коли все всім відомо,- і ніхто нічого не знає?
Служба божа Показати IP 27 Травня 2021 20:31
Пєрвий пашол !
102 Показати IP 28 Травня 2021 12:04
Бо з таким кнопкодавством, що існує зараз в ВР України, і закони, які нинішня влада підлаштовує тільки під себе, знаючи, що на місцях посадовці та чиновники продажні "шкури" - брали, беруть і будуть брати, то хабарі, несплата податків і тіньова економіка це для них рахуються не злочинами.