На Камінь-Каширщині просять гроші на будівництво школи
![](/resize/450x299/r/files/news/2018/02-09/238044/88.jpg)
Мешканці села Стобихівка власними силами вже зібрали півмільйона гривень, однак цієї суми замало, щоб почати будівництво школи в населеному пункті.
Про це йшлося під час засідання позачергової 18-ї сесії облради 8 лютого.
Депутат Валерій Дунайчук розповів, що до нього звернувся батьківський комітет із проханням допомогти в будівництві школи І–ІІ ступенів на 350 учнів у селі Стобихівка Камінь-Каширського району.
«Благодійний фонд «Стобихівський пролісок» уже зібрав близько півмільйона гривень на початок робіт. Тож при розподілі вільних залишків обласного бюджету ми просимо передбачити ще 1 мільйон гривень для того, аби розпочати будівництво цього об’єкту», – зазначив Валерій Дунайчук.
Депутати підтримали запит колеги.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося під час засідання позачергової 18-ї сесії облради 8 лютого.
Депутат Валерій Дунайчук розповів, що до нього звернувся батьківський комітет із проханням допомогти в будівництві школи І–ІІ ступенів на 350 учнів у селі Стобихівка Камінь-Каширського району.
«Благодійний фонд «Стобихівський пролісок» уже зібрав близько півмільйона гривень на початок робіт. Тож при розподілі вільних залишків обласного бюджету ми просимо передбачити ще 1 мільйон гривень для того, аби розпочати будівництво цього об’єкту», – зазначив Валерій Дунайчук.
Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У селі біля Луцька через замикання в акумуляторі шурупокрута ледь не згоріла господарська будівля
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
Рожищенська громада попрощалася з Героєм Ігорем Боцьком
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
На Закарпатті собака вівчарів покусав туристку з Волині
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
У Луцькому районі горіло пшеничне поле
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Волинське лісництво – переможець конкурсу «Лідери змін»
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.