На ярмарках Луцька провели рейд: чи продавали сосни і ялинки з порушеннями
![](/resize/450x252/r/files/news/2023/12-22/374238/photo_2023-12-21_20-05-52.jpg)
У Луцьку 21 грудня під час рейдів ялинковими ринками працівники Держекоінспекції виявили порушення продажу новорічних дерев. У продавців перевіряли документи, що свідчать про законність зрубаних ялинок та сосен.
Як розповів Суспільному інспектор Ярослав Цюх, легальність деревини перевіряли за биркою зі штрихкодом на спеціальному сервісі. Розпочали інспекцію в районі ЛПЗ.
Один із продавців хвойних дерев зазначив: ялинки та сосни привезли з Ківерцівського лісового господарства.
Головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду Держекоінспекції у Волинській області Андрій Філюк розповів, що такі рейди проводять на постійній основі.«Спеціалісти інспекції моніторять всю область, і районні інспектори приїжджають, як ми сьогодні на ринок. Найперше – має бути бирка на новорічній ялинці», – сказав фахівець.
Читати ще: На Волині лісівники спіймали кількох викрадачів ялинок
Еколог Андрій Філюк зазначив: на ринку на бульварі Дружби Народів виявили одне порушення, на підприємця склали протокол щодо незаконної торгівлі без документів.«Ми виявили 10 сосен до 1,5 метра без документів», – сказав інспектор.Продавець, на якого склали протокол, коментувати ситуацію відмовився.
Після цієї локації перевірку продовжили на ялинковому ринку на вулиці Львівській. Покупець Олександр Заболотський розповів: обрав до різдвяних і новорічних свят сосну за 400 гривень.На ринку з хвойними деревами на вулиці Львівській інспектори склали ще один протокол про порушення, зазначив інспектор Держекоінспекції області Ярослав Цюх. З його слів, штраф становить від 510 до 1700 гривень.«Сьогодні склали два протоколи щодо незаконного зберігання об'єктів рослинного світу. Загалом за цей сезон виписали 12 протоколів. Передбачено накладення штрафу від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Це вже вирішує суд», – додав інспектор.Такі перевірки на ринках із хвойними деревами в Луцьку та області, додав Ярослав Цюх, триватимуть і надалі. Продаватимуть ялинки й сосни в Луцьку до 1 січня 2024 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як розповів Суспільному інспектор Ярослав Цюх, легальність деревини перевіряли за биркою зі штрихкодом на спеціальному сервісі. Розпочали інспекцію в районі ЛПЗ.
Один із продавців хвойних дерев зазначив: ялинки та сосни привезли з Ківерцівського лісового господарства.
Головний спеціаліст відділу державного екологічного нагляду Держекоінспекції у Волинській області Андрій Філюк розповів, що такі рейди проводять на постійній основі.«Спеціалісти інспекції моніторять всю область, і районні інспектори приїжджають, як ми сьогодні на ринок. Найперше – має бути бирка на новорічній ялинці», – сказав фахівець.
Читати ще: На Волині лісівники спіймали кількох викрадачів ялинок
Еколог Андрій Філюк зазначив: на ринку на бульварі Дружби Народів виявили одне порушення, на підприємця склали протокол щодо незаконної торгівлі без документів.«Ми виявили 10 сосен до 1,5 метра без документів», – сказав інспектор.Продавець, на якого склали протокол, коментувати ситуацію відмовився.
Після цієї локації перевірку продовжили на ялинковому ринку на вулиці Львівській. Покупець Олександр Заболотський розповів: обрав до різдвяних і новорічних свят сосну за 400 гривень.На ринку з хвойними деревами на вулиці Львівській інспектори склали ще один протокол про порушення, зазначив інспектор Держекоінспекції області Ярослав Цюх. З його слів, штраф становить від 510 до 1700 гривень.«Сьогодні склали два протоколи щодо незаконного зберігання об'єктів рослинного світу. Загалом за цей сезон виписали 12 протоколів. Передбачено накладення штрафу від 30 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. Це вже вирішує суд», – додав інспектор.Такі перевірки на ринках із хвойними деревами в Луцьку та області, додав Ярослав Цюх, триватимуть і надалі. Продаватимуть ялинки й сосни в Луцьку до 1 січня 2024 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Мобільних операторів зобов’язали збільшити роботу мереж в умовах блекауту із 4 до 10 годин
Сьогодні 18:11
Сьогодні 18:11
Чотирьох волинян повернули з російського полону
Сьогодні 17:51
Сьогодні 17:51
Луцька громада передала допомогу для трьох військових частин
Сьогодні 17:34
Сьогодні 17:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.