На Горохівщині попрощалися з Героєм Віталієм Лук'яновим
![](/resize/450x299/r/files/news/2024/04-02/380117/IMG_9197_1.jpg)
Щільні та темні хмари вкривали небо, віддзеркалюючи глибину скорботи Горохівської громади за загиблим Героєм Віталієм Лук'яновим. Під цим дощовим небом, заповненим хмарами суму, 2 квітня віддали шану полеглому захиснику.
Про це повідомили в Горохівській міській раді.
Воїн із села Новосілки Луцького району загинув ще 22 січня 2024 року в Запорізькій області. Постійні обстріли ворога не давали можливості забрати тіло Героя з поля бою. Це вдалося зробити аж через два з половиною місяці.
«Відданість і мужність Захисника залишаться в наших серцях назавжди. Пам'ять про нього буде з нами, нагадуючи про значення миру, свободи та відданості державі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та схиляємо голови в скорботі. Вічна пам’ять і слава вірному сину України Віталію Лук’янову!» – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Горохівській міській раді.
Воїн із села Новосілки Луцького району загинув ще 22 січня 2024 року в Запорізькій області. Постійні обстріли ворога не давали можливості забрати тіло Героя з поля бою. Це вдалося зробити аж через два з половиною місяці.
«Відданість і мужність Захисника залишаться в наших серцях назавжди. Пам'ять про нього буде з нами, нагадуючи про значення миру, свободи та відданості державі. Висловлюємо щирі співчуття рідним та схиляємо голови в скорботі. Вічна пам’ять і слава вірному сину України Віталію Лук’янову!» – йдеться в повідомленні.
Інформаційне агентство Волинські Новини висловлює щирі співчуття рідним. Вічна шана, честь і слава Герою!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Судили волинянина, у якого вкрали крадений телефон![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 21:19
«Як ми працювали, то хай Бог милує і одвертає». Довгожителька з Новоукраїнки – про виселення, Голодомор і роботу в полі
Сьогодні 21:01
Сьогодні 21:01
Графік вимкнення електроенергії на Волині 18 липня
Сьогодні 20:23
Сьогодні 20:23
У «Дії» запустили послугу бронювання працівників
Сьогодні 19:27
Сьогодні 19:27
На кордоні почали перевіряти військові квитки
Сьогодні 18:30
Сьогодні 18:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.