На дорозі Львів-Луцьк облаштували тимчасовий міст. Рух транспорту відновили
![](/resize/450x253/r/files/news/2021/08-08/320333/3e738cb0a4f5fb0d.jpg)
На дорозі «Львів-Луцьк» завершили роботи із влаштування тимчасового мосту через річку Західний Буг біля села Гайок.
7 серпня о 15 годині там відновили рух транспорту, повідомили у пресслужбі Служби автомобільних доріг у Львівській області.
«Через тимчасовий міст у реверсному порядку зможуть проїздити легкові автомобілі, громадський транспорт, а також невеликі вантажівки із загальною масою не більше 12 тонн та висотою кузова до 3 метрів», – повідомили у Службі автомобільних доріг.
Паралельно тривають підготовчі роботи до капітального ремонту та реконструкції основного мосту, який планують відремонтувати до кінця року.
Нагадаємо, ввечері 3 травня на Львівщині обвалився міст через річку Західний Буг. Це частина дороги Львів – Луцьк. Внаслідок обвалу мосту ніхто не травмувався.
7 травня Служба автомобільних доріг затвердила схеми об’їзду моста на дорозі «Львів-Луцьк».
Зокрема, для легкових транспортних засобів, загальна маса яких менше 5 тонн- по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква до міста Великі Мости, по О160601 Рава-Руська-Гайок до селища Добротвір та до села Гайок та у зворотному напрямку.
Для вантажних транспортних засобів, загальна маса яких більше 5 тонн об’їхати можна буде по трасі М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підліски-Буськ, Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни по ділянці Буськ – Лопатин, Т-14-10 Броди – Червоноград по ділянці Лопатин-Радехів та у зворотному напрямку.
Головною причиною обвалу мосту називають те, що попри заборону, ним їздили вантажні автомобілі.
Як ми писали, тимчасовий міст у селі Гайок, що на ділянці дороги «Львів-Луцьк», почали будувати минулого місяця.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
7 серпня о 15 годині там відновили рух транспорту, повідомили у пресслужбі Служби автомобільних доріг у Львівській області.
«Через тимчасовий міст у реверсному порядку зможуть проїздити легкові автомобілі, громадський транспорт, а також невеликі вантажівки із загальною масою не більше 12 тонн та висотою кузова до 3 метрів», – повідомили у Службі автомобільних доріг.
Паралельно тривають підготовчі роботи до капітального ремонту та реконструкції основного мосту, який планують відремонтувати до кінця року.
Нагадаємо, ввечері 3 травня на Львівщині обвалився міст через річку Західний Буг. Це частина дороги Львів – Луцьк. Внаслідок обвалу мосту ніхто не травмувався.
7 травня Служба автомобільних доріг затвердила схеми об’їзду моста на дорозі «Львів-Луцьк».
Зокрема, для легкових транспортних засобів, загальна маса яких менше 5 тонн- по Т-14-10 Броди – Червоноград від Радехова до Червонограда, далі по Р-15 Ковель-Володимир-Волинський-Червоноград-Жовква до міста Великі Мости, по О160601 Рава-Руська-Гайок до селища Добротвір та до села Гайок та у зворотному напрямку.
Для вантажних транспортних засобів, загальна маса яких більше 5 тонн об’їхати можна буде по трасі М-06 Київ-Чоп по ділянці Малі Підліски-Буськ, Т-18-06 Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни по ділянці Буськ – Лопатин, Т-14-10 Броди – Червоноград по ділянці Лопатин-Радехів та у зворотному напрямку.
Головною причиною обвалу мосту називають те, що попри заборону, ним їздили вантажні автомобілі.
Як ми писали, тимчасовий міст у селі Гайок, що на ділянці дороги «Львів-Луцьк», почали будувати минулого місяця.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721967688)
санітар
Показати IP
8 Серпня 2021 13:33
Казали - 40 т., а вийшло лише 12-ть... Заїде 40-тонна фура і знову завалить. В нас же як: якщо не можна, але дуже хочеться, то можна. В смислі, завалити по самі помідори, а про наслідки не думають.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721967688)
ЗаБУДовник
Показати IP
8 Серпня 2021 14:34
В цивілізованих країнах вже б давно завершили і забули про той поламаний міст! а в нас пів року балачок,паперової волокіти,мороки-сороки(щоб побільше відкусити$ ) і потім ще 3 рази збільшать бюджет на ремонт і .....нарешті почнуть ремонтувати золотий міст!
![](/public/images/user_no_foto.png?1721967688)
скептик до ЗаБУДовник
Показати IP
8 Серпня 2021 17:00
за відкатами стоїть черга. всім тра вділити.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721967688)
Вах до ЗаБУДовник
Показати IP
8 Серпня 2021 19:41
Там лишень вартість документації чого вартує...пів моста(постійного) зробили би..
На Волині спрощенці додали до бюджету 734 мільйони гривень
Сьогодні 06:44
Сьогодні 06:44
В Україні подорожчали кавуни
Сьогодні 06:16
Сьогодні 06:16
Не пішов на пенсію через нудьгу: в США 94-річного чоловіка визнали найстарішим водієм автобуса у світі
Сьогодні 00:36
Сьогодні 00:36
26 липня: свята, події, факти. Горохів отримав Магдебурзьке право та День парашутиста
Сьогодні 00:00
Сьогодні 00:00
Землю накриє подвійний метеоритний дощ: коли та як дивитися
25 Липня 2024 23:46
25 Липня 2024 23:46
«Це диво, такого ніде на планеті немає»: у Каховському водосховищі вирує життя, – The Guardian
25 Липня 2024 23:29
25 Липня 2024 23:29
На Волині громади залучили понад 1,5 млн грн туристичного збору
25 Липня 2024 23:11
25 Липня 2024 23:11
Ухилення від мобілізації: чи відправили шкільного кочегара з Волині за ґрати
25 Липня 2024 22:53
25 Липня 2024 22:53
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.