На блокпосту у лучанина виявили наркотики
![](/resize/450x326/r/files/news/2022/03-30/335780/5552.jpg)
Працівники ГУНП у Волинській області на блокпосту під час перевірки автомобіля 22-річного лучанина виявили близько 70 г речовини схожої на наркотичний засіб канабіс.
Про це повідомили у поліції Волині.
На місце прибули співробітники управління боротьби з наркозлочинністю та слідчі Луцького РУП. Поліцейські задокументували факт злочину та вилучили речові докази. Оперативники з’ясували, що 22-річний місцевий мешканець вирощував рослини конопель в дачному будинку у Луцькому районі. В подальшому збував наркотики «з рук в руки» наркозалежним особам на території обласного центру та Луцького району. На дачі зловмисника поліцейські виявили місце, обладнане для вирощування забороненої речовини, та вилучили 6 рослин конопель.
Цього ж дня оперативники управління боротьби з наркозлочинністю в області під час реалізації оперативної інформації в місті Луцьк у 19-річного місцевого жителя вилучили близько 10 г із наркотичного засобу канабіс. Лучанин теж у аналогічний спосіб збував заборонені речовини. Наркотики вилучили та направлять на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Поліцейські за обома фактами відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 309 Кримінального кодексу України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили у поліції Волині.
На місце прибули співробітники управління боротьби з наркозлочинністю та слідчі Луцького РУП. Поліцейські задокументували факт злочину та вилучили речові докази. Оперативники з’ясували, що 22-річний місцевий мешканець вирощував рослини конопель в дачному будинку у Луцькому районі. В подальшому збував наркотики «з рук в руки» наркозалежним особам на території обласного центру та Луцького району. На дачі зловмисника поліцейські виявили місце, обладнане для вирощування забороненої речовини, та вилучили 6 рослин конопель.
Цього ж дня оперативники управління боротьби з наркозлочинністю в області під час реалізації оперативної інформації в місті Луцьк у 19-річного місцевого жителя вилучили близько 10 г із наркотичного засобу канабіс. Лучанин теж у аналогічний спосіб збував заборонені речовини. Наркотики вилучили та направлять на дослідження до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.
Поліцейські за обома фактами відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 309 Кримінального кодексу України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Власників Telegram-каналів, які працюють в інтересах Росії, вносять до бази «Миротворець»
Сьогодні 16:57
Сьогодні 16:57
Бачили у Луцьку в квітні: розшукують 36-річного чоловіка
Сьогодні 16:24
Сьогодні 16:24
Зеленський зустрівся із волинськими підприємцями
Сьогодні 15:52
Сьогодні 15:52
У Луцьку попрощалися з Героєм Михайлом Кузьмою
Сьогодні 15:19
Сьогодні 15:19
Ковельська громада віддала останню шану Герою Юрію Семенюку
Сьогодні 14:46
Сьогодні 14:46
Знову пішов з дому: на Волині розшукують пенсіонера
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.