Мийка на колесах: у «Луцькспецкомунтрансі» – нова клінінгова послуга
![](/resize/450x299/r/files/news/2021/11-19/326575/qv37f6-0x-1-6000x3999-xjezn6bo3lcsnpk6amdlamrw7qb3uyeu.jpg)
Працівники підприємства «Луцькспецкомунтранс» – Олег Козак та Василь Шемчук – готуються до виїзду на об’єкти. Якщо їх колеги прибирають місто, то вони – миють. В підмогу чоловікам 800 літрів води та потужний бензиновий генератор у причепі.
Ці двоє – єдина комунальна бригада в Україні, що починаючи з серпня, трудиться за новими клінінговими стандартами, коли йдеться про ті місця, куди великогабаритна техніка або не може заїхати, або є ризик, руйнації нею благоустрою. Робити Луцьк чистішим комунальникам допомагають 12-ти метровий шланг і п’ять різних насадок на «пістолет», що працює під тиском, повідомили у Луцькій міській раді.Апарат з легкістю дає бій будь-якому бруду. Смітники стають чистішими у мить, немає шансів і в багна, що налипає на долівку контейнерних майданчиків. А ще донедавна це було головним наріканням жителів луцької громади.Та застосовують мобільну мийку не лише біля сміттєвих баків. Бігова доріжка на дамбі, бруківка, лави, пам’ятники – відчистити усе до блиску їй до снаги. Такий пристрій з’явився у Луцьку завдяки ініціативності міського голови, коштам громади та частково комунального підприємства. Цікаво, що економічна доцільність мийки буде виправдана уже незабаром, позаяк застосовуватиметься вона і для приватних потреб.«Обладнання вже добре зарекомендувало себе. Нами було розроблено графік миття доріжки на дамбі у Центральному парку, що милася раз у тиждень. Миємо у місті сміттєві майданчики та контейнера. Практикуємо миття автобусних зупинок, різних доріжок, бруківки, пам’ятників.
При розробці концепції ми враховували загальносвітову практику. Нічого складного тут немає: просто треба було взяти і зробити», – розповів директор КП «Луцькспецкомунтранс» Володимир Марценюк.
Працюватиме міні-мийка з квітня по листопад. У холодну пору року Олег та Василь займатимуться іншими справами на підприємстві. Якщо і надалі попит на їхню працю зростатиме, у середині наступного року на «Луцькспецкомунтрансі» з’явиться додатково укомплектована бригада мийників.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Ці двоє – єдина комунальна бригада в Україні, що починаючи з серпня, трудиться за новими клінінговими стандартами, коли йдеться про ті місця, куди великогабаритна техніка або не може заїхати, або є ризик, руйнації нею благоустрою. Робити Луцьк чистішим комунальникам допомагають 12-ти метровий шланг і п’ять різних насадок на «пістолет», що працює під тиском, повідомили у Луцькій міській раді.Апарат з легкістю дає бій будь-якому бруду. Смітники стають чистішими у мить, немає шансів і в багна, що налипає на долівку контейнерних майданчиків. А ще донедавна це було головним наріканням жителів луцької громади.Та застосовують мобільну мийку не лише біля сміттєвих баків. Бігова доріжка на дамбі, бруківка, лави, пам’ятники – відчистити усе до блиску їй до снаги. Такий пристрій з’явився у Луцьку завдяки ініціативності міського голови, коштам громади та частково комунального підприємства. Цікаво, що економічна доцільність мийки буде виправдана уже незабаром, позаяк застосовуватиметься вона і для приватних потреб.«Обладнання вже добре зарекомендувало себе. Нами було розроблено графік миття доріжки на дамбі у Центральному парку, що милася раз у тиждень. Миємо у місті сміттєві майданчики та контейнера. Практикуємо миття автобусних зупинок, різних доріжок, бруківки, пам’ятників.
При розробці концепції ми враховували загальносвітову практику. Нічого складного тут немає: просто треба було взяти і зробити», – розповів директор КП «Луцькспецкомунтранс» Володимир Марценюк.
Працюватиме міні-мийка з квітня по листопад. У холодну пору року Олег та Василь займатимуться іншими справами на підприємстві. Якщо і надалі попит на їхню працю зростатиме, у середині наступного року на «Луцькспецкомунтрансі» з’явиться додатково укомплектована бригада мийників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 7
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478327)
Євробидло
Показати IP
19 Листопада 2021 16:50
То Поліщук молодець виявляється?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478327)
Луцьк
Показати IP
19 Листопада 2021 17:15
Приємно, що у нашому місті є такі спеціалісти і відповідна нова техніка!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478327)
Нема на то ради !
Показати IP
19 Листопада 2021 17:21
Агов, екольоги ! І шо - вся хімія, як не у Стир так у грунт ? У Європі так не є !
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478327)
Їван з Гнідави
Показати IP
19 Листопада 2021 17:27
Пацани, а як нащот того, шоб завтра мені у дворі будинку машину помити ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478327)
Вася з Побєди
Показати IP
19 Листопада 2021 17:46
Чуваки, а кіко коштує вимити ковра ?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478327)
Roman
Показати IP
19 Листопада 2021 22:05
Красавчики
Оце рівень
Молодці !!!
![](/public/images/user_no_foto.png?1722478327)
До Євробидла
Показати IP
20 Листопада 2021 09:49
І чого дивуватися із низького рівня політичної культури людей ! Якщо навіть явно непрофесійне і екологічно шкідливе рішення таким елєкторатом сприймається на ура ! Далеко зайдете !
Галапагоські острови і багато унікальних істот, що живуть там, перебувають під загрозою. Яка причина
Сьогодні 00:34
Сьогодні 00:34
Європу охопить нова хвиля 40-градусної спеки, зачепить і Україну
31 Липня 2024 23:45
31 Липня 2024 23:45
За три місяці на Волині виявили 10 нелегалів
31 Липня 2024 23:26
31 Липня 2024 23:26
УЗ вводить верифікацію через «Дію» для деяких міжнародних рейсів
31 Липня 2024 23:07
31 Липня 2024 23:07
Витратив на азартні ігри: на Волині учень за місяць виніс із будинку сусідки 3 тисячі доларів![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
![](/public/images/logo.png)
31 Липня 2024 22:48
Хакери ГУР провели одну з наймасштабніших DDOS-атак на інтернет-інфраструктуру Росії
31 Липня 2024 22:29
31 Липня 2024 22:29
Відключення електроенергії на Волині: як формують черги і чому світло
31 Липня 2024 22:11
31 Липня 2024 22:11
ЗМІ назвали кількість мобілізованих на місяць
31 Липня 2024 21:53
31 Липня 2024 21:53
У ліцеї на Волині відкрили меморіальну дошку захисникові Володимиру Шишку
31 Липня 2024 21:34
31 Липня 2024 21:34
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.