Минулоріч дітям-сиротам на Волині придбали 12 помешкань
![](/resize/450x257/r/files/news/2020/03-11/288084/6.jpg)
Минулого року для забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, було придбано 12 соціальних квартир і будинків на території Волинської області.
Про це йшлося 11 березня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
На розгляд депутатів винесли проєкт рішення про виконання цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у 2019 році.
Заступниця керівника служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації Неля Фоміна розповіла, що на реалізацію програми у 2019 році було скеровано 5,61 мільйона гривень.За ці кошти було придбано 12 соціальних квартир та будинків для забезпечення житлом 14 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа. Також було проведено ремонтні роботи в помешканнях, які належать на праві власності дітям-сиротам.
«В області проживають 1494 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – зазначила Неля Фоміна.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це йшлося 11 березня під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.
На розгляд депутатів винесли проєкт рішення про виконання цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у 2019 році.
Заступниця керівника служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації Неля Фоміна розповіла, що на реалізацію програми у 2019 році було скеровано 5,61 мільйона гривень.За ці кошти було придбано 12 соціальних квартир та будинків для забезпечення житлом 14 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, та осіб із їх числа. Також було проведено ремонтні роботи в помешканнях, які належать на праві власності дітям-сиротам.
«В області проживають 1494 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», – зазначила Неля Фоміна.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
У Луцьку зіткнулися мотоцикл та автівка, постраждав чоловік
Сьогодні 14:49
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:49
Нова очільниця ПФ на Волині та голова облради обговорили пенсійне забезпечення військових та соцзахист вразливих категорій
Сьогодні 13:59
Сьогодні 13:59
Чотирьох волинян підозрюють у торгівлі наркотиками
Сьогодні 13:42
Сьогодні 13:42
Туреччина планує створити систему ППО «Сталевий купол»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
У Британії тисячі людей вийшли на протести проти расизму
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.