Минулого року на Волині ліквідували 915 пожеж і врятували 26 людей
25 січня співробітники ГУ ДСНС України у Волинській області підбили підсумки роботи за минулий рік та визначили перспективи подальшої діяльності у прийдешньому році. Робоче засідання відбулося в 25 державній пожежно-рятувальній частині м. Луцька.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС області.
У режимі відеоконференції до обговорення долучилися співробітники міськрайоннних управлінь та посадовці територіальних громад.
Як наголосив начальник ГУ ДСНС України у Волинській області Мирослав Дем’янчук, діяльність Служби порятунку в системі цивільного захисту області завжди була спрямована на захист людей і їх добробуту, надання допомоги під час небезпек і загроз різного характеру.
«За минулий рік рятувальники ліквідували 915 пожеж на території області, здійснили понад 700 виїздів на проведення аварійно-рятувальних робіт та врятували життя 26 людей, з яких 5 дітей», – зазначив Мирослав Дем’янчук.
Читати ще: Волинським рятувальникам присвоєні чергові спеціальні звання
Керівник волинських рятувальників поінформував також про обсяг робіт, виконаний піротехнічними розрахунками у межах Волині та деокупованих територій нашої держави та місцевостей, де велися активні бойові дії.
Йшлося також про розбудову системи місцевих пожежних формувань в області та функціонування пунктів незламності.
Мирослав Дем’янчук поінформував учасників засідання про заходи профілактичного характеру, що впроваджувалися в області у 2023 році, зокрема про позитивну динаміку зростання фонду захисних споруд в області, напрацювання у формуванні безпекового середовища в закладах освіти різного типу, просвітницької роботи серед різних верств населення тощо.
Керівник волинських рятувальників підкреслив важливість підтримання високого рівня боєготовності підрозділів пожежно-рятувальної служби Волинської області, наголосив на важливості превентивних заходів, у тому числі й здійсненні моніторингу ситуації в області із залученням безпілотних літальних апаратів, а також висловив вдячність органам місцевого самоврядування, волонтерам і міжнародній спільноті за гуманітарну і благодійну допомогу для розвитку й максимально ефективної діяльності волинських рятувальників.
Про підсумки роботи у сфері цивільного захисту учасників засідання поінформував також начальник управління цивільного захисту ОДА Олександр Блащук.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє пресслужба ДСНС області.
У режимі відеоконференції до обговорення долучилися співробітники міськрайоннних управлінь та посадовці територіальних громад.
Як наголосив начальник ГУ ДСНС України у Волинській області Мирослав Дем’янчук, діяльність Служби порятунку в системі цивільного захисту області завжди була спрямована на захист людей і їх добробуту, надання допомоги під час небезпек і загроз різного характеру.
«За минулий рік рятувальники ліквідували 915 пожеж на території області, здійснили понад 700 виїздів на проведення аварійно-рятувальних робіт та врятували життя 26 людей, з яких 5 дітей», – зазначив Мирослав Дем’янчук.
Читати ще: Волинським рятувальникам присвоєні чергові спеціальні звання
Керівник волинських рятувальників поінформував також про обсяг робіт, виконаний піротехнічними розрахунками у межах Волині та деокупованих територій нашої держави та місцевостей, де велися активні бойові дії.
Йшлося також про розбудову системи місцевих пожежних формувань в області та функціонування пунктів незламності.
Мирослав Дем’янчук поінформував учасників засідання про заходи профілактичного характеру, що впроваджувалися в області у 2023 році, зокрема про позитивну динаміку зростання фонду захисних споруд в області, напрацювання у формуванні безпекового середовища в закладах освіти різного типу, просвітницької роботи серед різних верств населення тощо.
Керівник волинських рятувальників підкреслив важливість підтримання високого рівня боєготовності підрозділів пожежно-рятувальної служби Волинської області, наголосив на важливості превентивних заходів, у тому числі й здійсненні моніторингу ситуації в області із залученням безпілотних літальних апаратів, а також висловив вдячність органам місцевого самоврядування, волонтерам і міжнародній спільноті за гуманітарну і благодійну допомогу для розвитку й максимально ефективної діяльності волинських рятувальників.
Про підсумки роботи у сфері цивільного захисту учасників засідання поінформував також начальник управління цивільного захисту ОДА Олександр Блащук.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Коментарів: 0
Рада ухвалила законопроєкт щодо поховального ритуалу на Національному військовому меморіальному кладовищі
Сьогодні 21:52
Сьогодні 21:52
Наїхала на куму, яка тепер нерухома: волинянка заперечувала п'яне водіння, щоб не сидіти 4 роки
Сьогодні 21:15
Сьогодні 21:15
На війні загинув Захисник з Камінь-Каширщини Василь Логвинюк
Сьогодні 20:57
Сьогодні 20:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.