USD 41.55 41.97
  • USD 41.55 41.97
  • EUR 41.80 42.10
  • PLN 10.50 10.70

Миколаївські копи потрапили на запис під час інтиму в басейні. Відео

22 Червня 2022 00:53
Миколаївська поліція проводить службове розслідування через ролик в соцмережах, що демонструє «аморальну поведінку» поліцейських.

Про це повідомили у пресслужбі ГУНП Миколаївської області.

На відео, що потрапило в мережу, можна побачити чоловіка та жінку у відкритому басейні, що займаються коханням. Присутніми були чимало свідків, які й зафільмували все, що відбувається.

В поліції повідомили, що це сталося, коли поліцейські (за повідомленнями в соцмережах – начальник управління та його підлегла) перебували поза службою. Утім попри це на час розслідування їх відсторонили від виконання службових обов’язків.

«Попри те, що подія сталася, коли поліцейські перебували поза службою, їх відсторонено від виконання службових обов’язків. Як тільки у соціальних мережах була поширена інформація щодо аморальної поведінки працівників поліції, керівництво обласного управління призначило за цим фактом службове розслідування. За його результатами керівництво ГУНП в Миколаївській області прийматиме рішення про притягнення правоохоронців до відповідальності», – наголосили в поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Robocop Показати IP 22 Червня 2022 04:45
Я уявляю, що вони з злочинцями при затриманні роблять! 8-)
101 до Robocop Показати IP 22 Червня 2022 08:05
Те саме :))
галина Показати IP 22 Червня 2022 07:10
каструвати собаку
Анонім Показати IP 22 Червня 2022 08:45
Боже мій! Який грубий секс!))) Сорі за грубість, але автор відео певно ніколи не тр@х@вся))) Або в басейні з жінкою не плавав. Єдина аморальність тут так це те, що то начальник та підлегла, від чого може бути корупція, бо вони можуть підтримувати інтереси один одного на службі.
скептик до Анонім Показати IP 22 Червня 2022 09:36
бобікам також все пофіг
Лучанин до Анонім Показати IP 22 Червня 2022 09:44
Одна справа інтим прихований від людських очей, друга справа, як собаки чи худоба, щоб всі бачили. Оці якраз як худоба, де приперло - там і роблять. Тому ваше зауваження недоречне.
Добродій Показати IP 23 Червня 2022 03:21
Ви нічого не розумієте.Підлегла,просто "пробивала" собі підвищення по службі.Так завжди - було,є,і буде!Якби лучани знали,що робиться у владних кабінетах їхнього міста.То,мабудь не сильно були здивовані цим відео?!
Прокурор Показати IP 23 Червня 2022 06:15
В Законі про НП заборони не існує.. Хоча, щось мені підсказує, що вона йому винна.. В цивілізованих країнах таке заборонено.