«Ми не роздаємо повістки, а запрошуємо»: 100-та бригада ТрО набирає воїнів
![](/resize/450x202/r/files/news/2023/10-27/371009/394023945_317945880852491_5454176695981863785_n.jpg)
Біля Центрального ринку в Луцьку військові поставили намет. Але в перехожих він викликав не зацікавлення, а радше побоювання: люди думають, що там працівники військкомату роздають повістки. Насправді це в такий спосіб військові 100-ї бригади територіальної оборони шукають собі підсилення.
«Ми не роздаємо повістки. Ми запрошуємо. Ми пояснюємо», – коментують військовослужбовці, йдеться в сюжеті 12 каналу.
Захисники їздять селами та містами Волинської області, аби особисто запросити чоловіків і жінок стати з ними у стрій.
Андрій Трач повернувся з фронту місяць тому. Через стан здоров’я його перевели в резерв. Поки не виконує бойові завдання, каже, хоче знайти собі та побратимам гідне підсилення.
«На початку масштабного вторгнення по пів дня стояли, аби потрапити у військкомат. Нині такого немає. Люди думають, що їх усе мине… Люди фізично втомлюються, їм потрібна перерва», – говорить Андрій Трач.
Такі агітаційні виїзди вигідні і бригаді, і цивільним. Наприклад, 100-та бригада може обрати до війська тих, хто їм треба, а не тих, кого надсилають військкомати, а цивільні можуть обрати ту спеціальність у війську, яка їм ближча.
«Хороший водій дуже потрібний нашій бригаді. Жінку з золотими руками ми залюбки візьмемо як повара. Теж потрібні медики, які вміють робити перев’язки, лікувати, – наголошує майор, керівник групи комунікації Костянтин Байчук. – Є хлопці, які люблять грати в ігри. Ми надамо їм таку можливість. У них будуть джойстики, вони будуть літати, виконуватимуть справжні бойові завдання».
Якщо немає досвіду, то це не проблема. Усі кандидати пройдуть навчання. Серед переваг служби саме в 100-й бригаді – робота пліч-о-пліч із земляками.Читати ще: Не роздають повістки, а інформують: як працюють рекрутингові групи 100-ї бригади ТрО
Олександр Лисюк із Луцька з перших днів великої війни воює у складі батальйону «Лучан».
«Луцьк – велике село. Краще хлопцям буде адаптуватися і служити в нашій рідній бригаді, ніж в інших підрозділах», – говорить він.
Кожному військовому видають усю амуніцію, тобто повністю вдягають і взувають. Також військові 100-ї бригади тероборони отримують вчасну й немалу зарплату. Воїни, які нині боронять українську землю на сході України, отримують не менш як 100 тисяч гривень щомісяця.
Бійці закликають волинян не зволікати й ставати на захист України. Охочих стати у стрій 100-ї бригади тероборони просять дзвонити за номером: 093 193 36 73.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
«Ми не роздаємо повістки. Ми запрошуємо. Ми пояснюємо», – коментують військовослужбовці, йдеться в сюжеті 12 каналу.
Захисники їздять селами та містами Волинської області, аби особисто запросити чоловіків і жінок стати з ними у стрій.
Андрій Трач повернувся з фронту місяць тому. Через стан здоров’я його перевели в резерв. Поки не виконує бойові завдання, каже, хоче знайти собі та побратимам гідне підсилення.
«На початку масштабного вторгнення по пів дня стояли, аби потрапити у військкомат. Нині такого немає. Люди думають, що їх усе мине… Люди фізично втомлюються, їм потрібна перерва», – говорить Андрій Трач.
Такі агітаційні виїзди вигідні і бригаді, і цивільним. Наприклад, 100-та бригада може обрати до війська тих, хто їм треба, а не тих, кого надсилають військкомати, а цивільні можуть обрати ту спеціальність у війську, яка їм ближча.
«Хороший водій дуже потрібний нашій бригаді. Жінку з золотими руками ми залюбки візьмемо як повара. Теж потрібні медики, які вміють робити перев’язки, лікувати, – наголошує майор, керівник групи комунікації Костянтин Байчук. – Є хлопці, які люблять грати в ігри. Ми надамо їм таку можливість. У них будуть джойстики, вони будуть літати, виконуватимуть справжні бойові завдання».
Якщо немає досвіду, то це не проблема. Усі кандидати пройдуть навчання. Серед переваг служби саме в 100-й бригаді – робота пліч-о-пліч із земляками.Читати ще: Не роздають повістки, а інформують: як працюють рекрутингові групи 100-ї бригади ТрО
Олександр Лисюк із Луцька з перших днів великої війни воює у складі батальйону «Лучан».
«Луцьк – велике село. Краще хлопцям буде адаптуватися і служити в нашій рідній бригаді, ніж в інших підрозділах», – говорить він.
Кожному військовому видають усю амуніцію, тобто повністю вдягають і взувають. Також військові 100-ї бригади тероборони отримують вчасну й немалу зарплату. Воїни, які нині боронять українську землю на сході України, отримують не менш як 100 тисяч гривень щомісяця.
Бійці закликають волинян не зволікати й ставати на захист України. Охочих стати у стрій 100-ї бригади тероборони просять дзвонити за номером: 093 193 36 73.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 5
![](/public/images/user_no_foto.png?1721266195)
Джек
Показати IP
28 Жовтня 2023 18:14
Ви красавчики!Перший раз бачу таке,а не цих незаконних виродків без посвідчень в формі лісників
![](/public/images/user_no_foto.png?1721266195)
Олександр
Показати IP
28 Жовтня 2023 20:11
Ви ще свого капелана залучіть для такої агітації. Бажаю здоров'я отець Володимир. я у вас буду лише коли прокурори, слідчі, судді, держслужбовці, поліціянти інша шобла будуть на одному рівні помирати із смердами
![](/public/images/user_no_foto.png?1721266195)
Саша
Показати IP
29 Жовтня 2023 13:13
Як до вас потрапити??
![](/public/images/user_no_foto.png?1721266195)
Олег
Показати IP
30 Жовтня 2023 01:33
Хороша ідея чому вона відразу не прийшла надумку навіщо ці військоми з облавами.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721266195)
Олександр до Олег
Показати IP
30 Жовтня 2023 18:03
Перепрошую, тому що дурні уже закінчились
18 липня: свята, події, факти. Всесвітній день слухання, у США цього дня жінкам офіційно дозволили кермувати авто![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Потрібні роки: назвали, за скільки часу вдасться відновити найбільшу ГЕС України
17 Липня 2024 23:48
17 Липня 2024 23:48
На Волині державі хочуть повернути лісові землі вартістю понад 100 мільйонів
17 Липня 2024 23:30
17 Липня 2024 23:30
Українці готові менше витрачати гроші: індекс споживчих настроїв знизився
17 Липня 2024 23:11
17 Липня 2024 23:11
⚡️Наш Telegram-канал. Оперативні новини з Волині, України і світу⚡️
17 Липня 2024 23:09
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 23:09
Більшість українців не почуваються європейцями. Опитування
17 Липня 2024 22:53
17 Липня 2024 22:53
То в ліс пішов, то чарку випив: волинянина судили за ухилення від мобілізації, а він пропускав засідання
17 Липня 2024 22:34
![](/public/images/logo.png)
17 Липня 2024 22:34
19-річна скороходка з Волині перемогла на відкритому чемпіонаті Франції з легкої атлетики
17 Липня 2024 22:16
17 Липня 2024 22:16
В Україні готують нові правила видавання лікарняних: чого очікувати
17 Липня 2024 21:57
17 Липня 2024 21:57
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.