Можна допомогти фінансово: Луцький зоопарк відкрив рахунок для благодійної допомоги
![](/resize/450x337/r/files/news/2022/05-03/338100/278896367_470248918231431_2085523781471719852_n.jpg)
У Луцькому зоопарку відкрили рахунок для благодійної допомоги.
Про це повідомили на сторінці звіринця у Фейсбуці:
«Маємо чимало запитів щодо того, як нам допомогти коштами. У відповідь на це інформуємо, що відкрили в AT КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299) благодійний рахунок № UA70 305299 00000 26008030808200 (поточний рахунок), валюта UAH (українська гривня). Він виданий КП ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЕДРПОУ 31572273.
Читати ще: Новини добра: Луцький і Черкаський зоопарки отримали допомогу з Німеччини
Сподіваємося на допомогу усіх небайдужих. І принагідно звітуємо, що усіма силами намагаємося забезпечити гідні умови праці колективу підприємства, а якісні умови утримання – усім нашим підопічним. Тим паче, що до нашої колекції додалися тварини. Це – донедавна мешканці зоопарку «12 місяців», що працював у селі Демидівка Київської області. На жаль, він – один із тих, які дуже постраждали від війни, активна фаза якої розпочалася 24 лютого.
Російські окупанти воюють не лише із захисниками України. Від обстрілів та воєнних дій страждають і мирне населення, і тварини.
Зоопарк «12 місяців» провів понад місяць в окупації, без їжі, електроенергії, газу та зв’язку. Деяких із тварин вдалося евакуювати в інші зоопарки. Луцьк прихистив приматів: дві групи капуцинів, самку мавпи-гусара, дві групи едипових та марнів.
Читати ще: «Чули вибухи власними вухами»: Луцький зоопарк прихистив мавпочок із Київщини
Такі тваринки, до слова, також є у нашій колекції. Тож маємо досвід, необхідних для забезпечення їх хороших умов. Однак потребуємо коштів, щоб мати можливість і закуповувати корми чи ліки, і сплачувати за комунпослуги. І дуже сподіваємося на допомогу кожного з вас! Разом ми переживемо ці скрутні часи, а після нашої спільної перемоги зробимо Україну процвітаючою державою у європейській родині демократичних країн».
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили на сторінці звіринця у Фейсбуці:
«Маємо чимало запитів щодо того, як нам допомогти коштами. У відповідь на це інформуємо, що відкрили в AT КБ «ПРИВАТБАНК» (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 305299) благодійний рахунок № UA70 305299 00000 26008030808200 (поточний рахунок), валюта UAH (українська гривня). Він виданий КП ЛУЦЬКИЙ ЗООПАРК КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ЕДРПОУ 31572273.
Читати ще: Новини добра: Луцький і Черкаський зоопарки отримали допомогу з Німеччини
Сподіваємося на допомогу усіх небайдужих. І принагідно звітуємо, що усіма силами намагаємося забезпечити гідні умови праці колективу підприємства, а якісні умови утримання – усім нашим підопічним. Тим паче, що до нашої колекції додалися тварини. Це – донедавна мешканці зоопарку «12 місяців», що працював у селі Демидівка Київської області. На жаль, він – один із тих, які дуже постраждали від війни, активна фаза якої розпочалася 24 лютого.
Російські окупанти воюють не лише із захисниками України. Від обстрілів та воєнних дій страждають і мирне населення, і тварини.
Зоопарк «12 місяців» провів понад місяць в окупації, без їжі, електроенергії, газу та зв’язку. Деяких із тварин вдалося евакуювати в інші зоопарки. Луцьк прихистив приматів: дві групи капуцинів, самку мавпи-гусара, дві групи едипових та марнів.
Читати ще: «Чули вибухи власними вухами»: Луцький зоопарк прихистив мавпочок із Київщини
Такі тваринки, до слова, також є у нашій колекції. Тож маємо досвід, необхідних для забезпечення їх хороших умов. Однак потребуємо коштів, щоб мати можливість і закуповувати корми чи ліки, і сплачувати за комунпослуги. І дуже сподіваємося на допомогу кожного з вас! Разом ми переживемо ці скрутні часи, а після нашої спільної перемоги зробимо Україну процвітаючою державою у європейській родині демократичних країн».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
На Волині 60 людей мають статус жертв торгівлі людьми
Сьогодні 07:15
Сьогодні 07:15
Ціни на популярні літні овочі та фрукти різко підскочили: що та скільки коштує в Україні
Сьогодні 06:42
Сьогодні 06:42
Людський слід на Місяці: які незвичні речі астронавти залишили на поверхні супутника Землі за 55 років
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
Не сиділось на пенсії: поліція заарештувала банду з трьох грабіжників, загальний вік яких становить 227 років
29 Липня 2024 23:45
29 Липня 2024 23:45
На Волині до бюджету селищної ради повернули майже 2 млн не сплаченої орендної плати за землю
29 Липня 2024 23:26
29 Липня 2024 23:26
Нововолинська громада підписала меморандум про співпрацю з Донецькою військовою адміністрацією
29 Липня 2024 23:08
29 Липня 2024 23:08
Костюм принцеси Леї із «Зоряних воєн» продали на аукціоні за $175 000
29 Липня 2024 22:49
29 Липня 2024 22:49
На Волині за вихідні патрульні спіймали понад 20 п’яних водіїв
29 Липня 2024 22:30
29 Липня 2024 22:30
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.