USD 41.15 41.55
  • USD 41.15 41.55
  • EUR 41.40 41.70
  • PLN 10.56 10.69

МОЗ підвищив норми випромінювання в 10 разів заради кращого мобільного зв'язку

29 Січня 2021 17:49
Міністерство охорони здоров’я видало наказ про підвищення граничних норм електромагнітного випромінювання для радіотехнічного обладнання телекомунікаційних операторів, що дозволить прискорити процес розгортання в Україні високошвидкісного мобільного інтернету.

Про це повідомила пресслужба Міністерства цифрової трансформації, пише УНІАН.

Зокрема, граничні норми електромагнітного випромінювання для діапазонів дуже високих, ультрависоких, надвисоких частот збільшено у 10 разів – до 100 мікроват на квадратний сантиметр з 10 мікроват на квадратний сантиметр.

Згідно з повідомленням, підвищені норми також дозволять: збільшити потужність і радіус дії існуючих мобільних станцій, поліпшити рівень сигналу на території, де вже є покриття, а також додати на існуючих локаціях нові діапазони, що підвищить якість зв’язку і дозволить застосовувати нові технології.

Заступник міністра цифрової трансформації Олександр Шелест повідомив, що прийняті норми все ще далекі від тих, що є в більшості країн Європи або Америки.

«Сподіваюся, що за три роки ми зможемо гармонізувати правила гри з розвиненими країнами», – зазначив Шелест.

Пресслужба наголосила, що випромінювання базових станцій є безпечним для здоров’я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ага Показати IP 29 Січня 2021 17:56
А здоров'я людей десь там *по боку*.....
АЕС до Ага Показати IP 29 Січня 2021 19:07
Не вчiть, панове, радiобiологiю; матимуть онкологи роботу, а населення - швидкий iнтернет. Нiчому ЧАЕС не вчить.
АЕС до АЕС Показати IP 29 Січня 2021 19:11
Цiкаво: навiщо тодi взагалi обмежувальнi зони бiля ЛЕП???
Олександр до АЕС Показати IP 30 Січня 2021 07:56
До чого тут ЧАЕС? Одне тупе написало, а ще 200 лайкнуло
лучанка Показати IP 29 Січня 2021 18:39
А якість зв"язку теж покращиться в 10 раз?
Точка 5G Показати IP 29 Січня 2021 19:02
У цивілізованій Європі такі вишки чогось палять.
Мда Показати IP 29 Січня 2021 19:26
тепер процент захворювання на рак у населення стане ще більше... разів в 10...
цікаво до Мда Показати IP 29 Січня 2021 23:20
А у Європі теж захворюваність зросла якщо ми з цим підвищенням норм ще відстаємо від них?! :) Читати не пробували? :)
Магістр Йода Показати IP 30 Січня 2021 00:29
Тепер з Фольги Алюмінієвої шапочки надягати потрібно. Час настав. Захистить це від опромінення вишок смерті Дарта Вейдера, сітха злого.
Профессор Преображен до Магістр Йода Показати IP 30 Січня 2021 15:32
Люди, прыгавшие в кастрюлях, вместо мозга имеют кость и выводы делать не умеют. Так! - сказал Ющенко.
Сс Показати IP 30 Січня 2021 10:15
Підготовка до тотального контролю, за вказівкою з зовні... Люди думайте