Монатік озвучуватиме героя українського мультфільму
![](/resize/450x263/r/files/news/2018/02-22/238974/fullsize.jpg)
Дмитро Монатик озвучуватиме одного із героїв українського мультфільму "Викрадена принцеса", інформує "Медианяня".
"Було дуже цікаво втілитися саме в ту роль, яка є повною протилежністю мене самого, – ділиться враженнями Дмитро. – Голова, яку я озвучував, – один з найбільш неймовірних мешканців Чарівної Країни. Старий і буркотливий, схильний до застуд через сидячий спосіб життя, він зовсім не любить живе спілкування, вважаючи за краще зомбованих або покійних співрозмовників. Я ж, навпаки, є прихильником активного способу життя і не можу довго всидіти на одному місці. І найважливіше для мене – це живе спілкування з людьми. А нові експерименти – це певний виклик, і я з цікавістю підійшов до цього завдання".
Що ж, тепер ми маємо повну картину: головних героїв мультфільму – київську принцесу Мілу і її коханого Руслана – озвучили солісти групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив (Олексій Завгородній), Кота Вченого – Юрій Горбунов, друга Руслана Нестора – Сергій Притула, чарівника Фіна – лідер групи "ТНМК" Олег Михайлюта, його кохану Наїну – Маша Єфросиніна, київського князя Володимира, батька принцеси – Микола Боклан, охоронців князя – зірки "Сторожовий Застави" Олег Волощенко та Роман Луцький, братів Чернігівських, які допомагають Руслану шукати Мілу –зірки "Дизель Студіо" Євген Гашенко, Єгор Крутоголов та Олександр Бережок, головного лиходія чаклуна Чорномора – актор Євген Малуха, троєщинських бандитів – боксер Олександр Усик і найсильніша людина світу Василь Вірастюк, ну а Голову – Дмитро Монатик.
До слова, мультфільм «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» створює анімаційна студія Animagrad за підтримки Держкіно (проект став одним з переможців 9-го пітчингу, сума державного фінансування становить близько 20% від загального бюджету в 95 млн грн). Права на прокат анімації попередньо продані понад 30 країнам світу, українська прем'єра мультфільму відбудеться вже 7 березня.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
"Було дуже цікаво втілитися саме в ту роль, яка є повною протилежністю мене самого, – ділиться враженнями Дмитро. – Голова, яку я озвучував, – один з найбільш неймовірних мешканців Чарівної Країни. Старий і буркотливий, схильний до застуд через сидячий спосіб життя, він зовсім не любить живе спілкування, вважаючи за краще зомбованих або покійних співрозмовників. Я ж, навпаки, є прихильником активного способу життя і не можу довго всидіти на одному місці. І найважливіше для мене – це живе спілкування з людьми. А нові експерименти – це певний виклик, і я з цікавістю підійшов до цього завдання".
Що ж, тепер ми маємо повну картину: головних героїв мультфільму – київську принцесу Мілу і її коханого Руслана – озвучили солісти групи "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив (Олексій Завгородній), Кота Вченого – Юрій Горбунов, друга Руслана Нестора – Сергій Притула, чарівника Фіна – лідер групи "ТНМК" Олег Михайлюта, його кохану Наїну – Маша Єфросиніна, київського князя Володимира, батька принцеси – Микола Боклан, охоронців князя – зірки "Сторожовий Застави" Олег Волощенко та Роман Луцький, братів Чернігівських, які допомагають Руслану шукати Мілу –зірки "Дизель Студіо" Євген Гашенко, Єгор Крутоголов та Олександр Бережок, головного лиходія чаклуна Чорномора – актор Євген Малуха, троєщинських бандитів – боксер Олександр Усик і найсильніша людина світу Василь Вірастюк, ну а Голову – Дмитро Монатик.
До слова, мультфільм «Вкрадена принцеса: Руслан і Людмила» створює анімаційна студія Animagrad за підтримки Держкіно (проект став одним з переможців 9-го пітчингу, сума державного фінансування становить близько 20% від загального бюджету в 95 млн грн). Права на прокат анімації попередньо продані понад 30 країнам світу, українська прем'єра мультфільму відбудеться вже 7 березня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 3
![](/public/images/user_no_foto.png?1722823924)
Добрий
Показати IP
22 Лютого 2018 17:54
Невже згадав рiдну мову?
![](/public/images/user_no_foto.png?1722823924)
Пфіі
Показати IP
22 Лютого 2018 19:20
Хай в Росії в рекламі знімається їде. З його голосом тільки...
![](/public/images/user_no_foto.png?1722823924)
Лучанка
Показати IP
23 Лютого 2018 16:22
ЗАПРДАНЕЦЬ!
Місячний ковчег? Вчені хочуть відправити на Місяць «капсулу» зі зразками рідкісних видів
Сьогодні 00:31
Сьогодні 00:31
5 серпня: свята, події, факти. Всесвітній день устриць та світовий рекорд Сергія Бубки![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Китаї цьогоріч кількість домашніх тварин перевищить кількість дітей
4 Серпня 2024 23:31
4 Серпня 2024 23:31
П'ята судимість: у Луцьку чоловіка посадили за крадіжку монітора з лікарні
4 Серпня 2024 23:02
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 23:02
Понад 200 пляшок самогону та бочка спирту: у Луцьку оштрафували чоловіка, який виготовляв алкоголь![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:33
Рік умовного та понад 156 тисяч штрафу: волинянина покарали за риболовлю в нацпарку![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
![](/public/images/logo.png)
4 Серпня 2024 22:05
На війні загинув військовий з Волині Олексій Додік
4 Серпня 2024 21:36
4 Серпня 2024 21:36
На Волині командир роти вимагав гроші із солдатів, щоб їх не покарали
4 Серпня 2024 21:10
4 Серпня 2024 21:10
Відпочивальники на Пісочному дістали з озера тіло волинянина
4 Серпня 2024 20:42
4 Серпня 2024 20:42
На Волині провели в останню путь Героя Степана Васюхника
4 Серпня 2024 20:13
4 Серпня 2024 20:13
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.