Моклицю перевіряють на корупцію
![](/resize/450x300/r/files/news/2017/09-13/226850/moklycia_1w.jpg)
Діяльність Юрія Моклиці на посаді заступника Луцького міського голови перевіряють працівники управління захисту економіки у Волинській області.
Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, діяльністю Моклиці на колишній посаді зацікавилися правоохоронці.
У відповіді на інформаційний запит, який надійшов із департаменту захисту економіки Національної поліції України, йдеться, що наразі триває перевірка дотримання вимог «Фінансоваго контролю» екс-заступником Луцького міського голови Юрієм Моклицею.
«Підставами для проведення перевірки є положення ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до якої орган Національної поліції України віднесено, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції», - йдеться в документі.
Також правоохоронці додають, що протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією щодо Юрія Моклиці не складали, відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань не вносили й підозру у вчиненні правопорушення ще не оголошували.Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, як колишній перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев і Юрій Моклиця роздавали бюджетні кошти «потрібним» людям. Зокрема йшлося про те, що Луцька міська рада виділила гроші на розчистку русла річки Стир, а договори тоді уклали з конкретним підприємцем – знайомим екс-посадовця Юрія Моклиці.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Як стало відомо Інформаційному агентству Волинські Новини з власних джерел, діяльністю Моклиці на колишній посаді зацікавилися правоохоронці.
У відповіді на інформаційний запит, який надійшов із департаменту захисту економіки Національної поліції України, йдеться, що наразі триває перевірка дотримання вимог «Фінансоваго контролю» екс-заступником Луцького міського голови Юрієм Моклицею.
«Підставами для проведення перевірки є положення ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції», відповідно до якої орган Національної поліції України віднесено, як спеціально уповноважений суб’єкт у сфері протидії корупції», - йдеться в документі.
Також правоохоронці додають, що протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією щодо Юрія Моклиці не складали, відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань не вносили й підозру у вчиненні правопорушення ще не оголошували.Нагадаємо, Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, як колишній перший заступник Луцького міського голови Тарас Яковлев і Юрій Моклиця роздавали бюджетні кошти «потрібним» людям. Зокрема йшлося про те, що Луцька міська рада виділила гроші на розчистку русла річки Стир, а договори тоді уклали з конкретним підприємцем – знайомим екс-посадовця Юрія Моклиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721719911)
уточнення
Показати IP
13 Вересня 2017 17:38
не знайомим, а другом, який знає, що таке відкат і табличку ділення з Юрою
У селі біля Луцька через замикання в акумуляторі шурупокрута ледь не згоріла господарська будівля
Сьогодні 10:22
Сьогодні 10:22
Рожищенська громада попрощалася з Героєм Ігорем Боцьком
Сьогодні 09:49
Сьогодні 09:49
На Закарпатті собака вівчарів покусав туристку з Волині
Сьогодні 09:32
Сьогодні 09:32
У Луцькому районі горіло пшеничне поле
Сьогодні 09:16
Сьогодні 09:16
Волинське лісництво – переможець конкурсу «Лідери змін»
Сьогодні 09:00
Сьогодні 09:00
Уночі ЗСУ збили сім «Шахедів» та ракету, за добу знешкодили 1220 окупантів: зведення Генштабу
Сьогодні 08:43
Сьогодні 08:43
Майже 80 тисяч переселенців знайшли прихисток на Волині
Сьогодні 08:09
Сьогодні 08:09
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.