Міський голова Ігор Поліщук зустрівся зі звільненими з полону лучанами
![](/resize/450x300/r/files/news/2023/07-18/364977/7yeabd-tztwu275c5kbpha54cfin6mxppewaa3t.jpg)
Луцький міський голова Ігор Поліщук зустрівся зі звільненими з полону лучанами Євгеном Боярчуком та Аллою Сенченко. Військовослужбовці Збройних сил України пробули в полоні 11 та 9 місяців відповідно. Євгена звільнено під час обміну 26 квітня 2023 року, а Аллу – 3 лютого 2023 року.
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Сержант військової служби за призовом Євген Боярчук потрапив у полон 23 травня 2022 року на Лиманському напрямку. Поблизу цього ж населеного пункту на Донеччині в полон потрапила й солдат Алла Сенченко. Проте вона вважалася безвісти зниклою. На підставі відеоматеріалів з допиту Аллу впізнала сестра.
Читати ще: «Я просила, щоб мене вбили». Лучанка – про вісім місяців у полоні
Алла Сенченко вже пройшла реабілітацію в медичному центрі реабілітації учасників бойових дій Луцької МТГ та повернулась на військову службу. Євген Боярчук наразі ще проходить реабілітацію.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомили в Луцькій міській раді.
Сержант військової служби за призовом Євген Боярчук потрапив у полон 23 травня 2022 року на Лиманському напрямку. Поблизу цього ж населеного пункту на Донеччині в полон потрапила й солдат Алла Сенченко. Проте вона вважалася безвісти зниклою. На підставі відеоматеріалів з допиту Аллу впізнала сестра.
Читати ще: «Я просила, щоб мене вбили». Лучанка – про вісім місяців у полоні
Алла Сенченко вже пройшла реабілітацію в медичному центрі реабілітації учасників бойових дій Луцької МТГ та повернулась на військову службу. Євген Боярчук наразі ще проходить реабілітацію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721218924)
Манергейм
Показати IP
18 Липня 2023 20:57
Можливо нехай допоможе родині загиблого (померлого) Коробка встановити істину . Де спілка АТО чомусь теж в стороні чи в померлого не таке посвідчення ато
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Громадянин Німеччини хотів ввезти в Україну зеленим коридором через «Устилуг» 68 кг вітамінів для коней
Сьогодні 13:41
Сьогодні 13:41
Марʼяна Безугла вийшла з фракції «Слуга народу»
Сьогодні 13:08
Сьогодні 13:08
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.