USD 41.35 41.65
  • USD 41.35 41.65
  • EUR 41.40 41.90
  • PLN 10.34 10.60

«Міс Україна Всесвіт» із чоловіком у розшуку МВС сколихнули мережу розкішною гулянкою у Куршевелі з шампанським на 70 тисяч

11 Січня 2023 15:11
Володарка звання «Міс Україна Всесвіт»-2018 Каріна Жосан та її чоловік Сергій Ошеровський насолоджуються розкішним життям у Куршевелі та не соромляться його демонструвати в мережі.

Причому, Ошеровський перебуває у розшуку МВС, на що звернув увагу журналіст Михайло Ткач, який бачив його у Монако ще кілька місяців тому, пише Українська правда. Таблоїд.

Після того, як Жосан запостила в Instagram відео і фото з гулянки в одному з найдорожчих ресторанів курорту та показала шість пляшок шампанського Crystal вартістю близько 70 тисяч гривень, про цю паті написала навіть російська пропагандистка Ксенія Собчак. Так, за даними Ксенії, гулянка української «еліти» коштувала не менше 20 тисяч євро.

Як пише Михайло Ткач, за даними його джерел у бізнесових колах, Ошеровський має стосунок до так званої бригади «Потапів». За інформацією джерел у правоохоронних органах, вони обслуговують будівництва народного депутата від ОПЗЖ Вадима Столара.
Окрім вище згаданої парочки, на паті веселилися й інші українці під трек «Вова, ї*аш їх, бл*дь»

«Вадим Столар місяць тому відвідував день народження тієї самої Жосан у російському ресторані Suvuroff у Дубаї на пальмі Джумейра. Ще раз. Чоловік у розшуку гучно гуляє в Куршевелі. І його дружина публікує відео, як вони демонстративно витрачають гроші», – наголошує Ткач.
Жосан у хутрі навіть не замислилася про те, що її сторіс можуть бути недоречними
Одна пляшка такого вінтажного шампанського коштує приблизно 11-12 тисяч гривень
От що Жосан думає про все це
Каріна катається на лижах у костюмі Fendi
Це Сергій у Монако кілька місяців тому
І Каріна з мамою
Парочка побралася у жовтні 2021 в Києві
«Що робити, якщо я вже повернулася в Дубай, але в мене незліченна кількість розкішних фото з Монако? Публікувати чи не публікувати – ось у чому питання», – розмірковувала Каріна у вересні
А це Жосан в липні у Монте-Карло
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Равшан Показати IP 11 Січня 2023 15:28
Да.... конские лица...
Лучанин до Равшан Показати IP 12 Січня 2023 19:52
Чим тобі коні завинили?
Анонім Показати IP 11 Січня 2023 15:45
хто на що вчився
Олег Показати IP 11 Січня 2023 15:52
А в чім, власне, проблема? Зрозумів, що у розшуку, але до міжнародного цей розшук не дотягнув з тих чи інших причин. Проблема в тому, що ми цього жуліка якось недостатньо правильно шукаємо чи як?
Симон Петлюра Показати IP 11 Січня 2023 16:16
І це українська модель? Це всесвітня бл-дь!
Поціновувач Показати IP 11 Січня 2023 16:33
Не така то вже вона й красуня, як на мене.
Народ Показати IP 11 Січня 2023 16:36
Владо, якщо ти дозволяєш робити із себе імпотентну, дурну і корумповану владу руками отих без роду, без племені, безстатевих, ботоксно-варгатих, свідомо-політично недоношених вибл&дків з лишніми хромосомами на фоні мого прапора України - то май собі на увазі, що осінню вибори і на тобі, владо, українці поставлять тлустий хрест !!!
Анонім Показати IP 11 Січня 2023 16:50
очевидно,що розшук МВС нічого не вартий,оскільки сама структура МВС як була наскрізь корумпована, так і лишилася, навіть патрульна поліція і центри замість мрев, призначення яких як фасад прикривати це мафіозне кубло погано справляються зі своїми задачами, оскільки багато працівниів мрев і даі успішно перекочували туди. Крім того, риба як відомо гниє з голови.
Іван Показати IP 11 Січня 2023 17:07
Звичайна бля.ь. Ї.уче мясо. А що таке - "модель", чи "найкрасивіша" на хуторі, в селі, в Україні, світі?.. Це все умовно. Виводять телиць на сцену і вибирають "найкращу". Розумна і порядна дівчина з порядної і розумної сімї ніколи не полізе на сцену торгувати своїм тілом. Зайдіть в ВНУ ім. Лесі Українки. Там ви на кожному кроці зустрінете справжню красуню. І ці красуні не будуть і не захочуть перед народом викручувати своїми стегнами і сідницями.
Анонім до Іван Показати IP 11 Січня 2023 19:04
як мало ви знаєте про життя
Іван до Анонім Показати IP 12 Січня 2023 06:02
Я вже багато пізнав життя, коли тебе ще не було навіть в сперматозоїдах. Соплі витри, попісяй і знову лягай спати.
Джек Показати IP 11 Січня 2023 17:32
А українцям не можна бути в куршавелі чи монако? Чи гроші не можна тратити?в чому суть статті? Вона ж не в розшуку
Василь Показати IP 11 Січня 2023 18:29
Не можна!!Коли наші хлопці гинуть за Україну,а пенсіонери надають допомогу ВСУ,хто як може-то гулянки в Монако або Куршавелі є аморальні.І прапор Украни в даному випадку є блюзнірством.
Джек до Василь Показати IP 11 Січня 2023 21:45
Не можна бо шо,бо ти не можеш? В кожного є право розпоряджатись своїм майном так як їм хочеться. І ніхто не має права це забороняти.
Оля до Джек Показати IP 12 Січня 2023 10:59
Не можна так! Це скотство, виставляти прапор та швирятися грошима на розваги соєї дупи (маючи такі моджливості), коли люди гинуть і лишаються каліками, стикаються зі смертю, насильством і біллю, боронячи країну. Що ці тварі зробили такого для людей і держави, щоб піаритись як українці і бруднити прапор своїми руками? Шампусік за шалені гроші в глотку собі залили? Ганьба! Сором і відраза! Ти товариш, джек, щось поплутв по життю, раз наважився щось подібне вякнути. Я вважаю, якщо віджали стільки грошей, що можна сракою жувати, і не маєте наміру щось робити для людей і країни, а бажаєте розкошувати, красти й балдєть по життю, то робіть це нахер десь в іншому місті, не використовуючи декржавну символіку і не виставляючи себе тварями "українського походження", яким ніби то не байдуже. Такі люди не мають права тримати прапор і чіпляти на себе гордість за націю, оскільки ніфіга для тої нації не зробили!!! "Не можна бо шо, бо ти не можеш?" - ось цей твій вислів взагалі смердить клопами та гниллю. Через такий саме підхід як у тебе й маємо те, що маємо. Доречі, дівка, дійсно як шалава виглядає. Бридко, що українка зараз, це - вставні зуби, силіконові губи, груди й пиха у пустих свинячих оченятках.
Мирон Показати IP 11 Січня 2023 18:53
Міс Всесвіт?????? Хіба на планеті "Чужих" вона міс!!!
От Показати IP 11 Січня 2023 19:03
Це ще порядні люди, в порівнянні з сином колишнього "голови Маяків-Княгининка", чи ви вжке забули???його махінації і де він зараз працює, еібито☝️
Точно Показати IP 11 Січня 2023 20:22
Кобила з робочим ротом, а не модель.
Володимир Показати IP 11 Січня 2023 22:21
Щоб воно на себе не одягало і скільки б ці наряди не коштували, бидло було і бидлом і залишиться.
Кінь Буцефал Показати IP 11 Січня 2023 23:10
Красуня!
Лучанин до Кінь Буцефал Показати IP 12 Січня 2023 19:55
Кому і кобила красуня
Оля Показати IP 12 Січня 2023 11:02
Христя до пластики ще була миловидна, а ось після того як попрацювала з фєйсом, воно набуло вигляду курви.
Джек Показати IP 12 Січня 2023 11:22
Ви просто всі зависливі криси. Резим стада включився
Василь Показати IP 13 Січня 2023 11:05
В кожному стаді є паршива вівця,і на жаль,не одна.