Мінцифри розповіло, скільки компаній долучились до економічного бронювання
![](/resize/450x284/r/files/news/2024/07-22/386436/a7.jpg)
Сервіс електронного бронювання повноцінно запрацював на порталі «Дія» від 17 липня. Близько 3 тис. компаній скористалось системою, процент відмов у бронюванні співробітників доволі невеликий.
Про це розповіла заступниця директора Департаменту з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Валерія Ткач, повідомляє Кореспондент.
«Забронювались 32 тисячі працівників критично важливих підприємств. Бронювали компанії як і приватні, так і державні підприємства, і комунальної власності... (Нині) в Єдиному переліку компаній, які можуть бронювати, вже близько 8 тис. 500 компаній, які мають відповідний статус. Десь близько 3 тис. компаній вже взяли участь в електронному бронюванні», – акцентувала Ткач.
За її словами, відмов у бронюванні небагато.
«Здебільшого, це працівник або вже заброньований, наприклад, його повторно хотіли забронювати. Або особу не знайдено в реєстрі військовозобов’язаних, або особа не перебуває в трудових відносинах», – пояснила вона.
Читати ще: Нардепи пропонують бронювати працівників за 20 тис. грн військового збору
Раніше компанії повідомляли про працевлаштування через портальні звіти, а тепер набір на підприємства відбувається постійно, в реальному часі.
Ткач додала, що через «Дію» можна забронювати і одного окремого працівника. Для цього керівник може зайти на портал і обрати одного або двох, залежно від кількості працівників компанії та відповідного ліміту.
Після одержання витягу про бронювання, роботодавцю або працівнику не потрібно повідомляти про це в ТЦК та СП, оскільки інформація одразу оновлюється в мобільному застосунку Резерв+. Також в ньому доступна можливість згенерувати PDF і за потреби роздрукувати його.
В процесі бронювання, після здійснення всіх необхідних перевірок, автоматично працівник переводиться на спеціальний військовий облік і ці зміни вже фіксуються в реєстрі військовозобов’язаних.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповіла заступниця директора Департаменту з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України Валерія Ткач, повідомляє Кореспондент.
«Забронювались 32 тисячі працівників критично важливих підприємств. Бронювали компанії як і приватні, так і державні підприємства, і комунальної власності... (Нині) в Єдиному переліку компаній, які можуть бронювати, вже близько 8 тис. 500 компаній, які мають відповідний статус. Десь близько 3 тис. компаній вже взяли участь в електронному бронюванні», – акцентувала Ткач.
За її словами, відмов у бронюванні небагато.
«Здебільшого, це працівник або вже заброньований, наприклад, його повторно хотіли забронювати. Або особу не знайдено в реєстрі військовозобов’язаних, або особа не перебуває в трудових відносинах», – пояснила вона.
Читати ще: Нардепи пропонують бронювати працівників за 20 тис. грн військового збору
Раніше компанії повідомляли про працевлаштування через портальні звіти, а тепер набір на підприємства відбувається постійно, в реальному часі.
Ткач додала, що через «Дію» можна забронювати і одного окремого працівника. Для цього керівник може зайти на портал і обрати одного або двох, залежно від кількості працівників компанії та відповідного ліміту.
Після одержання витягу про бронювання, роботодавцю або працівнику не потрібно повідомляти про це в ТЦК та СП, оскільки інформація одразу оновлюється в мобільному застосунку Резерв+. Також в ньому доступна можливість згенерувати PDF і за потреби роздрукувати його.
В процесі бронювання, після здійснення всіх необхідних перевірок, автоматично працівник переводиться на спеціальний військовий облік і ці зміни вже фіксуються в реєстрі військовозобов’язаних.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721640057)
Точно
Показати IP
Сьогодні 10:37
На скільки відомо економічного бронювання наразі ще не має
Австрія взяла на лікування важкохворих дітей з «Охматдиту»
Сьогодні 12:20
Сьогодні 12:20
У Луцьку водій Volkswagen збив 9-річну дівчинку
Сьогодні 11:31
Сьогодні 11:31
У США демократи одноголосно підтримали Камалу Гарріс як кандидатку на пост президента
Сьогодні 11:15
Сьогодні 11:15
На Волині розшукують 53-річного чоловіка, підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень
Сьогодні 10:26
Сьогодні 10:26
Поліція опублікувала фото підозрюваного в причетності до вбивства Ірини Фаріон. Його розшукують
Сьогодні 10:10
Сьогодні 10:10
Врятували 700 тварин: на Волині горів свинарник
Сьогодні 09:36
Сьогодні 09:36
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.