Міноборони запустило нову систему закупівель за стандартами НАТО
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/12-15/373882/75_main-v1702645066.jpg)
Команда Міністерства оборони запустила нову систему закупівель за стандартами НАТО. Вона повністю замінила пострадянську систему, де всі владні повноваження були зосереджені в Міноборони.
Про це розповів заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков в ефірі телемарафону, передає пресслужба відомства.
«Наша мета – стратегічне планування. Мінімізуємо закупівлі за принципом «тут і зараз». Міноборони має закуповувати, наприклад, зимову форму влітку, а літню – взимку. Таке планування покращить і якість, і вартість відповідно», – розповів Дмитро Кліменков.
На першому рівні нової системи працює Департамент політики закупівель.
«Тут відповідатимуть лише за формування політики закупівель, координацію фінансової діяльності агенцій та розробку нормативно–правових актів у сфері закупівель», – зазначив Дмитро Кліменков.
Читати ще: Ексзаступнику міністра оборони оголосили ще одну підозру у справі про закупівлю бронежилетів
На другому рівні у Міністерстві з’явився новий заступник – Віталій Половенко. Він займатиметься комунікацією з тилом ЗСУ, прийматиме пропозиції, коригуватиме списки товарів для закупівель, займатиметься контролем якості, визначатиме пріоритетність та вираховуватиме орієнтовну вартість.
Безпосередньо закупівлями тилового майна займатиметься окреме державне підприємство – «Агенція закупівель у сфері оборони» (ДП «Державний оператор тилу»).
«Тобто їжу, речі, бронежилети, каски, пально-мастильні матеріали – усе це закуповуватимуть вони», – продовжив заступник Міністра оборони.
Читати ще: Міноборони закуповувало кевларові шоломи за завищеними цінами. Розслідування
За схожим принципом побудована закупівля озброєння, якою займається «Агенція оборонних закупівель». Вона вже розпочала контрактування усіх оборонних договорів.
«Перший результат – вдвічі зменшились терміни розгляду комерційних пропозицій. Це дуже важливо під час війни. Крім цього, агенція напряму контрактується з нашими міжнародними партнерами. Вже використано 97,9% бюджету за 2023 рік за цим напрямком. Ці дві агенції працюють за сучасними корпоративними стандартами», – додав Дмитро Кліменков.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це розповів заступник Міністра оборони Дмитро Кліменков в ефірі телемарафону, передає пресслужба відомства.
«Наша мета – стратегічне планування. Мінімізуємо закупівлі за принципом «тут і зараз». Міноборони має закуповувати, наприклад, зимову форму влітку, а літню – взимку. Таке планування покращить і якість, і вартість відповідно», – розповів Дмитро Кліменков.
На першому рівні нової системи працює Департамент політики закупівель.
«Тут відповідатимуть лише за формування політики закупівель, координацію фінансової діяльності агенцій та розробку нормативно–правових актів у сфері закупівель», – зазначив Дмитро Кліменков.
Читати ще: Ексзаступнику міністра оборони оголосили ще одну підозру у справі про закупівлю бронежилетів
На другому рівні у Міністерстві з’явився новий заступник – Віталій Половенко. Він займатиметься комунікацією з тилом ЗСУ, прийматиме пропозиції, коригуватиме списки товарів для закупівель, займатиметься контролем якості, визначатиме пріоритетність та вираховуватиме орієнтовну вартість.
Безпосередньо закупівлями тилового майна займатиметься окреме державне підприємство – «Агенція закупівель у сфері оборони» (ДП «Державний оператор тилу»).
«Тобто їжу, речі, бронежилети, каски, пально-мастильні матеріали – усе це закуповуватимуть вони», – продовжив заступник Міністра оборони.
Читати ще: Міноборони закуповувало кевларові шоломи за завищеними цінами. Розслідування
За схожим принципом побудована закупівля озброєння, якою займається «Агенція оборонних закупівель». Вона вже розпочала контрактування усіх оборонних договорів.
«Перший результат – вдвічі зменшились терміни розгляду комерційних пропозицій. Це дуже важливо під час війни. Крім цього, агенція напряму контрактується з нашими міжнародними партнерами. Вже використано 97,9% бюджету за 2023 рік за цим напрямком. Ці дві агенції працюють за сучасними корпоративними стандартами», – додав Дмитро Кліменков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1722220120)
Ася
Показати IP
15 Грудня 2023 17:24
Грошi. Америки,накрутка на товар наша в раз 20 вище ринковой .Хто дасть 60% вiдката той в шоколадi.
Масштаб приголомшує: найбільше у світі дерево кеш'ю займає площу понад 8000 квадратних метрів
Сьогодні 00:17
Сьогодні 00:17
29 липня: свята, події, факти. День Сил спецоперацій ЗСУ, була створена Всесвітня організація скаутського руху![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
У Луцьку пенсіонерку судили за насильство над чоловіком
28 Липня 2024 23:32
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 23:32
Повстанці Малі запропонували віддати полонених вагнерівців Україні
28 Липня 2024 23:04
28 Липня 2024 23:04
Племінник загинув на війні: волинянина судили як ухилянта, але він пішов у військо
28 Липня 2024 22:35
![](/public/images/logo.png)
28 Липня 2024 22:35
ТЦК можуть мобілізувати чоловіків до 25 років
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
На озброєнні – павербанки та різноманітні ліхтарики: як сім'я лучан адаптувалася до відключень світла
28 Липня 2024 22:07
28 Липня 2024 22:07
Просять гідно зустріти: у волинську громаду на щиті повертається військовий Ігор Заєць
28 Липня 2024 21:38
28 Липня 2024 21:38
Лучанка Яна Беломоіна зірвала підготовку до Олімпіади-2024 з маунтенбайку через хворобу
28 Липня 2024 21:09
28 Липня 2024 21:09
Графіки вимкнення електрики на Волині 29 липня
28 Липня 2024 20:40
28 Липня 2024 20:40
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.