USD 41.20 41.60
  • USD 41.20 41.60
  • EUR 41.20 41.38
  • PLN 10.60 10.75

Міноборони Німеччини надішле в Україну п'ять тисяч захисних касок

26 Січня 2022 19:00
Міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт заявила, що Німеччина поставить Україні п’ять тисяч захисних касок. Про це з посиланням на Süddeutsche Zeitung пише Новое время.

«Це дуже чіткий сигнал, що ми на вашому боці», – сказав Ламбрехт після засідання оборонного комітету в Бундестазі.

Глава Міноборони також нагадала, що Німеччина підтримує суверенітет та територіальну цілісність України.

«Дотримання міжнародного права не може бути предметом переговорів. Цілісність держав та суверенітет альянсу не можуть обговорюватися», – сказала вона.

Німеччина багато разів відмовляла у постачанні озброєння Києву. Берлін дотримується позиції «не постачати зброю до країн, у яких відбуваються воєнні дії». На думку німецького уряду, летальна зброя «не сприятиме деескалації ситуації».

При цьому в Бундестазі зазначали, що готові розглянути можливість постачання оборонної зброї в Україну через загрозу російського вторгнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
подякували Показати IP 26 Січня 2022 19:15
О то так під'є...кололи :))) А чого - то ж "партнери" навіки...
The Бубачка Показати IP 26 Січня 2022 19:25
А мине новый бронелифчик?
! Показати IP 26 Січня 2022 19:35
Фашисти - гуманісти. Нордстрім вам в д...
Слабо Показати IP 26 Січня 2022 20:22
П'ять тисяч джавелінів чи танків слабо.? Або нехай Шольц 5 тис раз скаже в ефірі що 'Путін-хелло'!!!
Всезнайко Показати IP 26 Січня 2022 20:38
О, то вже землячки українці здадуть на металобрухт.
Дядько Показати IP 26 Січня 2022 20:48
А я б нічого нахабам не дав.
Андрій Показати IP 26 Січня 2022 20:57
ну якщо такі німці погані то, що завтра відмовляємось від Мерсів та БМВ а ще може заробітчани масово поїдуть з германії а може ми завтра відмовимось від газу який німці зараз нам через польшу женуть по реверсу щод ми хоч якось цю зиму протримались...???? така їм подяка???? Українці чи ми вже за вкидами америкосів дальше свого носа не бачимо???
! до Андрій Показати IP 26 Січня 2022 23:20
Як тішить ,Андрюха, що таких кретинів як ти меншість !
Анонім Показати IP 26 Січня 2022 21:47
Просили 100тис.бронежилетів і касок - дали тільки 5 тис.касок. Робіть висновки про Європу,Америку і систему безпеки у світі. Просрали ядерну зброю,а тепер нас усі питають як лохів,ще й використають нашу територію для вияснення хто крутіший. А німці взагалі як шарлатани,покликали в свій єс,де нас ніхто не чекає заради газової труби,тепер будуть заробляти з кацапами . Чому це все сталося,бо жодного разу при владі не були ті,хто виражає інтереси держави і народу. Є ще надія,що теперішні не такі,як попередники, хоча,можливо вже пізно.
! до Анонім Показати IP 26 Січня 2022 23:21
Шваби це не Америка і не вся Європа.
Ще не зовсім свідоми Показати IP 26 Січня 2022 22:29
Театр розпочинається з вішалки, а країна - з митниці Поїдьте в Австрію чи Фінляндію. І поїдьте у московію чи укропію. Думаю, відчуєте різницю