Міг травмувати перехожих: у Турійську рятувальники демонтували елемент покрівлі
![](/resize/450x303/r/files/news/2023/02-21/356359/332087830_734256418076896_7051053867587704637_n.jpg)
21 лютого о 13:56 до служби 101 надійшло повідомлення від мешканки Турійська. Жінка повідомила, що через сильні пориви вітру покрівля її будинку зазнала незначних пошкоджень.
Небезпека полягала у тому, що металевий елемент, який частково зірвало вітром, міг повністю обірватися й пошкодити лінії електропередач або травмувати випадкових перехожих, інформують у ГУ ДСНС Волині.
За викликом на місце події прибули рятувальники 17-ї ДПРЧ смт Турійська. Висувною триколінною драбиною вони піднялися до покрівлі будинку й демонтували пошкоджений елемент.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Небезпека полягала у тому, що металевий елемент, який частково зірвало вітром, міг повністю обірватися й пошкодити лінії електропередач або травмувати випадкових перехожих, інформують у ГУ ДСНС Волині.
За викликом на місце події прибули рятувальники 17-ї ДПРЧ смт Турійська. Висувною триколінною драбиною вони піднялися до покрівлі будинку й демонтували пошкоджений елемент.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Медведчуку і спільникам повідомили про підозру у справі нафтопроводу «Самара-Західний напрямок»
Сьогодні 13:56
Сьогодні 13:56
На Волині стартував семиденний вишкіл «Військове таборування: впровадження української ідентичності»
Сьогодні 13:25
Сьогодні 13:25
ВР не йде на канікули, депутати працюватимуть над законом про заборону УПЦ МП, – спікер
Сьогодні 12:35
Сьогодні 12:35
У Луцькій громаді три нежитлові приміщення здали в оренду![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 12:02
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.