Мери італійських міст за порушення карантину погрожують розправою. Відео
![](/resize/450x253/r/files/news/2020/03-25/288986/52896410_303.jpg)
Глави італійських регіонів і мери міст записали ролики, в яких мотивують співгромадян дотримуватися карантину. У них чиновники не гребують міцними словами, криком і навіть погрозами.
Про це повідомляє Страна.
Наприклад, президент Кампанії Вінченцо Де Лука закликав перенести вечірки з нагоди випускних.
«До мене дійшли новини, що дехто хотів би провести вечірку з нагоди випуску. Ми відправимо до вас карабінерів. З вогнеметами. Випускний? Зробіть його через два, три, чотири місяці. У це неможливо повірити», – сказав президент.
Мер міста Барі висловився більш емоційно.
«Я звертаюся до всіх вас. Куди ви, бл@дь, все ходите? Ви і ваші собаки, у яких, мабуть, хвора простата!» – сказав градоначальник.
Мер комуни Гуальдо-Тадіно вийшов поганяти людей на вулиці з криками: «Ви не можете грати тут в пінг-понг! Ідіть додому, пограйте у відеоігри. Я мер цього міста. Я змушу вас дотримуватися правил. Мені не потрібні виправдання. Ви повинні бути вдома».
Мера міста Лючеро обурило використання мобільних перукарень.
«Чи користуєтеся мобільними перукарнями? Навіщо? Ви розумієте, що труна у вас буде закрита? Хто вас взагалі побачить в закритій труні?» – задав він риторичне питання.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це повідомляє Страна.
Наприклад, президент Кампанії Вінченцо Де Лука закликав перенести вечірки з нагоди випускних.
«До мене дійшли новини, що дехто хотів би провести вечірку з нагоди випуску. Ми відправимо до вас карабінерів. З вогнеметами. Випускний? Зробіть його через два, три, чотири місяці. У це неможливо повірити», – сказав президент.
Мер міста Барі висловився більш емоційно.
«Я звертаюся до всіх вас. Куди ви, бл@дь, все ходите? Ви і ваші собаки, у яких, мабуть, хвора простата!» – сказав градоначальник.
Мер комуни Гуальдо-Тадіно вийшов поганяти людей на вулиці з криками: «Ви не можете грати тут в пінг-понг! Ідіть додому, пограйте у відеоігри. Я мер цього міста. Я змушу вас дотримуватися правил. Мені не потрібні виправдання. Ви повинні бути вдома».
Мера міста Лючеро обурило використання мобільних перукарень.
«Чи користуєтеся мобільними перукарнями? Навіщо? Ви розумієте, що труна у вас буде закрита? Хто вас взагалі побачить в закритій труні?» – задав він риторичне питання.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 2
![](/public/images/user_no_foto.png?1722377796)
123
Показати IP
25 Березня 2020 09:12
А як жеж демократія??? це ж тільки в комуністичних країнах людей примушують... лояльність і пояснення важливіші за примус... звикла та Європа до інкубаторських умов і забула, що буває по іншому
![](/public/images/user_no_foto.png?1722377796)
Васік
Показати IP
26 Березня 2020 06:08
А як з дебілами ще говорити? Саме підхватить і всіх заразить.
Рідкісна колісниця та набір бронзи: в Італії археологи знайшли гробницю зі 150 артефактами
Сьогодні 00:16
Сьогодні 00:16
У Венесуелі – антиурядові протести, затримано майже 750 людей
30 Липня 2024 23:48
30 Липня 2024 23:48
Волинянка заплатила 815 гривень чужою карткою і ледь не загриміла за ґрати
30 Липня 2024 23:31
![](/public/images/logo.png)
30 Липня 2024 23:31
Кліматолог пояснив причину аномальної спеки в Україні
30 Липня 2024 23:13
30 Липня 2024 23:13
Оператор-навідник з волинської бригади зводив будинки, тепер будує шлях до перемоги
30 Липня 2024 22:56
30 Липня 2024 22:56
На Волині на півтора місяця заборонять ловити раків
30 Липня 2024 22:38
30 Липня 2024 22:38
20-річна лучанка через невзаємне кохання наковталася таблеток, – ЗМІ
30 Липня 2024 22:20
30 Липня 2024 22:20
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.