Мер Луцька привітав пацієнтів медичних закладів з Різдвом Христовим та вручив їм подарунки
![](/resize/450x299/r/files/news/2023/12-25/374391/uvtto5-0x-1-6000x3999-6tvbfvvukhmppkwpqr6ppzwuagkugjnx.jpeg)
У день Різдва, 25 грудня, міський голова Ігор Поліщук разом із заступником міського голови Іриною Чебелюк привітали дітей, які нині перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні Волинського обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства.
Про це інформує пресслужба міськради.
Вони вручили діткам і їх батькам подарунки й дитячу Біблію та побажали швидшого одужання.З різдвяними привітаннями цього дня Ігор Поліщук та Ірина Чебелюк побували й в одному з медичних закладів нашої громади. Вони відвідали військовослужбовців, які перебувають на лікуванні, та вручили подарунки.
Міський голова Ігор Поліщук привітав бійців з Різдвом Христовим, побажав усім якнайшвидшого одужання, щоб якнайшвидше завершилася війна нашою перемогою і з найменшими втратами.Завітали міський голова Ігор Поліщук та його заступник Ірина Чебелюк й до Луцького геріатричного пансіонату. Підопічні установи підготували для присутніх святкову концертну програму. Ігор Поліщук привітав мешканців закладу з Різдвом Христовим та передав подарунковий сертифікат на акустичну систему і ноутбук для потреб установи. Крім того, для підопічних установи влаштували святковий обід.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Про це інформує пресслужба міськради.
Вони вручили діткам і їх батькам подарунки й дитячу Біблію та побажали швидшого одужання.З різдвяними привітаннями цього дня Ігор Поліщук та Ірина Чебелюк побували й в одному з медичних закладів нашої громади. Вони відвідали військовослужбовців, які перебувають на лікуванні, та вручили подарунки.
Міський голова Ігор Поліщук привітав бійців з Різдвом Христовим, побажав усім якнайшвидшого одужання, щоб якнайшвидше завершилася війна нашою перемогою і з найменшими втратами.Завітали міський голова Ігор Поліщук та його заступник Ірина Чебелюк й до Луцького геріатричного пансіонату. Підопічні установи підготували для присутніх святкову концертну програму. Ігор Поліщук привітав мешканців закладу з Різдвом Христовим та передав подарунковий сертифікат на акустичну систему і ноутбук для потреб установи. Крім того, для підопічних установи влаштували святковий обід.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 1
![](/public/images/user_no_foto.png?1721366269)
Александр - 1
Показати IP
25 Грудня 2023 18:29
Молодці. На таке треба знаходити час..
Три місяці нерестової заборони на Волині: шкоди – майже на 800 тисяч, штрафів – на 9 тисяч
Сьогодні 08:12
Сьогодні 08:12
75% українців хочуть закриті кордони з Росією
Сьогодні 07:44
Сьогодні 07:44
Хотів отримати інвалідність: волинський ексчиновник роками судиться через підроблений документ
Сьогодні 06:48
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 06:48
19 липня: свята, події, факти. День тренера та перша у світі операція з пересадки язика![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 00:00
Провела в лікарні понад тисячу ночей: у Канаді померла 10-річна зірка TikTok
18 Липня 2024 23:43
18 Липня 2024 23:43
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.