Мер Луцька оштрафує керівників ЖЕКів на пів зарплати через непосипані прибудинкові території
![](/resize/450x337/r/files/news/2024/01-24/376073/img_1256-76-800x600.jpg)
Луцький міський голова Ігор Поліщук з огляду на численні звернення 22 та 23 січня здійснював перевірку, яка ситуація з посипанням протиожеледними сумішами у місті.
З його слів, найгірша ситуація у дворах, на пішохідних доріжках та міжбудинкових проходах, за які відповідають ЖЕКи. Критична ситуація на прибудинкових територіях окремих ОСББ.
Читати ще: Забої та переломи: у луцькій травматології – аншлаг через ожеледицю
Тому у звʼязку з неналежним виконанням обовʼязків міський голова застосовував до кожного керівника комунального ЖЕКу санкцію у вигляді штрафу на 50% місячного заробітку.
«Головам ОСББ наголошую на необхідності здійснення догляду за прибудинковою територією, незалежно від статусу земельної ділянки під багатоквартирним будинком, де створено ОСББ», – додав Поліщук.
Читати ще: Хто відповідальний за посипання слизьких тротуарів у Луцьку
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
З його слів, найгірша ситуація у дворах, на пішохідних доріжках та міжбудинкових проходах, за які відповідають ЖЕКи. Критична ситуація на прибудинкових територіях окремих ОСББ.
Читати ще: Забої та переломи: у луцькій травматології – аншлаг через ожеледицю
Тому у звʼязку з неналежним виконанням обовʼязків міський голова застосовував до кожного керівника комунального ЖЕКу санкцію у вигляді штрафу на 50% місячного заробітку.
«Головам ОСББ наголошую на необхідності здійснення догляду за прибудинковою територією, незалежно від статусу земельної ділянки під багатоквартирним будинком, де створено ОСББ», – додав Поліщук.
Читати ще: Хто відповідальний за посипання слизьких тротуарів у Луцьку
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 10
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
ЖЕКа
Показати IP
24 Січня 2024 10:01
Я не злопам'ятний, але я маю хорошу пам'ять !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
Ґґґ
Показати IP
24 Січня 2024 10:51
Тож казав мер що ніби всьо пучком,а тут маеш..)
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
Нема на то ради !
Показати IP
24 Січня 2024 11:04
Та вони з легкістю відмовляться від половини зарплати, аби і далі нічого не робити
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
Семен до Нема на то ради !
Показати IP
24 Січня 2024 12:03
Преміями до кінця року ті 50 відсотків у стократ перекриють. Не вперше.
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
ігор
Показати IP
24 Січня 2024 12:02
В них премії доплати та відкати в 30 раз більше ніж зарплати
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
007
Показати IP
24 Січня 2024 12:48
Краще премії лишити , і надбавок , і відшкодувати , матеріальні , моральні , збитки потерпілим , за поламані , руки , ноги , ребра , побиті голови , ЧМТ , за їхнє недбальство .
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
Александр - 1
Показати IP
24 Січня 2024 12:48
Треба штрафувати простих робітників жеків , а начальникам дати премію. І обов'язково зробити так , щоб всі про це взнали. От тоді може буде якійсь рух в кращу сторону..
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
Департамент ЖКГ
Показати IP
24 Січня 2024 13:34
Ну, скажіть добрі люди, а хто міг подумати, шо наступить зима і тротуари вкриються льодом ? Все могли передбачити, ну, а шоби таке ! Чисто тобі якась надприродна диверсія : як не снігом замете, то прапорець на столі начальника догори дригом переверне !
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
Анонім
Показати IP
24 Січня 2024 20:53
не зрозуміло для чого ящики з песком біля будинків виставили? для "галочки", що вони є?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721222086)
Віталій
Показати IP
24 Січня 2024 22:16
А НА ДОРОЖНІ СЛУЖБИ , МЕР МІСТА ЗВЕРНУВ УВАГУ ????
КОЛИ ВЖЕ НАРЕШТІ ПОСИПАТИ СУМІШШЮ ПОЧНУТЬ ДО 7 ГОДИНИ РАНКУ ?
НАТО призначив спецпредставника в Україні
Сьогодні 16:10
Сьогодні 16:10
На Волині через негоду дерево впало на житловий будинок
Сьогодні 15:53
Сьогодні 15:53
95 українських захисників звільнені з російського полону
Сьогодні 15:20
Сьогодні 15:20
У Луцьку п'яного водія патрульним довелося ловити. Відео
Сьогодні 15:04
Сьогодні 15:04
Литва забороняє в'їзд легковиків на білоруських номерах
Сьогодні 14:30
Сьогодні 14:30
За добу шахраї видурили у волинян майже 80 тисяч гривень
Сьогодні 14:14
Сьогодні 14:14
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.