USD 40.45 40.75
  • USD 40.45 40.75
  • EUR 44.50 45.20
  • PLN 3.30 4.00

Має понад мільйон гривень боргу: луцькому підприємцю не вдалося стати банкрутом

16 Березня 2025 13:28
Не заплатив за газ і захотів позбутися боргу. Луцький підприємець Владислав Фіщук подався до суду банкрутувати після того, як Феміда зобов’язала його сплатити понад мільйон 130 тисяч гривень вартості необлікованого об’єму газу.

Про це йдеться в сюжеті ТРК «Аверс».

Підприємець із лютого 2020 року орендував у фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» приміщення для готелю. А вже наступного року газовики зафіксували самовільне підключення додаткового газового обладнання. Згодом експертиза встановила, що пломба мала невідповідність і було втручання в роботу лічильника, вказано в матеріалах справи. Тепер підприємець, схоже, передав готель у суборенду своєму батькові.

«З моменту передання вказаного об’єкта в суборенду батькові в самого боржника Фіщука Владислава Володимировича знизився дохід як у самозайнятої особи, а в батька – зріс у значну кількість разів», – відзначила представниця АТ «Волиньгаз» Зінаїда Козлюк.

Читати ще: Волинянці, яка разом із чоловіком набрала мільйони кредитів, списали борги

Газ до готелю відрізали. Минулого разу Владислав Фіщук на засідання не з’явився. Не прийшов і тепер. Газовики підозрюють, що суборенда готелю сталася не випадково.

«У нас є підстави вважати, що майно було передано в суборенду для того, щоби приховати доходи від здійснення підприємницької діяльності за цим об’єктом. Дохід: заробітна плата – немає, пенсія – немає, стипендія, дивіденди – усе закреслено. Немає нічого. Якби боржник був добросовісний, хотів би довести ці обставини, то, напевне, з’явився би на судове засідання», – сказала Зінаїда Козлюк.

Як зауважила, дохід підприємця за рік як самозайнятої особи куди менший, ніж його витрати.

«Він отримував 39 тисяч 400 гривень за 2023 рік, а витратив 55 тисяч. Крім того, не зазначено, чи є наявні готівкові кошти. Тому що якщо людина отримує меншу суму доходів, а витрачає більше, десь же вона їх бере...» – відзначила представниця АТ «Волиньгаз».

Читати ще: На Волині пенсіонери-чорнобильці п’ять місяців чекають перерахунку виплат. Вони навідалися в Пенсійний фонд

Звернули увагу й на дані про авто в родини підприємця. За 2021 рік відсутня інформація про рухоме майно в нього, в батька, в матері. За 2022 рік – аналогічно. Водночас є рішення судів, що мати зверталася про страхове відшкодування внаслідок ДТП на транспортний засіб BMW Х5. Аварія мала місце 1 серпня 2022 року.

Журналісти спробували зателефонувати за номером підприємця з відкритих даних. Чоловік кинув слухавку й більше не відповів.

У те, що підприємцю нема чим заплатити за газ, суддя Андрій Вороняк не повірив. Прохання ФОПа визнати його банкрутом залишили без розгляду. Мільйонний борг за блакитне паливо наразі не списали. Втім підприємець ще має 10 днів, щоби подати апеляцію.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу

Коментарів: 1
Харітон. Показати IP 17 Березня 2025 21:00
Не волиньгаз, а фірташгаз! Йдуть вони, нахуй! Всі надра, належать народу!

Додати коментар:

УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.


Система Orphus