Має 17 правнуків і 6 праправнуків: волинянка відсвяткувала столітній ювілей
![](/resize/450x280/r/files/news/2024/07-23/386509/f47d85491a1981ef.jpg)
У липні жителька села Городище на Волині Меланія Шнит відсвяткувала сотий день народження. Жінка має чотирьох дітей, вісім онуків, 17 правнуків і шість праправнуків.
Суспільному довгожителька розповіла: пам’ятає усі події, досі працює і любить жартувати. У свої 100 років вона читає газети, годує курей і вручну пере одяг.
Усе життя Меланія Шнит прожила на Волині: жила в сусідньому селі Клубочин, потім – у Городищі, а коли помер її чоловік та син, переїхала в дім до онуки Наталі.
«Мене з пологового привезли в цю хату, і бабця тут бігала мене гляділа. А тепер бабуся зі мною доживає віку», – говорить онука.Читати ще: У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
Довгожителька розповіла: одружилася у 1947 році. Мала п’ятьох дітей, але одне маля померло. Пригадала, що родина завжди жила бідно, а жінка працювала в місцевому колгоспі. Марія Шнит пережила Другу світову війну, важкі повоєнні роки, ткала, пряла, вишивала і тримала велике господарство, щоб прогодувати дітей.
Старенька тримає господарство і зараз. Разом з онукою та її чоловіком вирощує городину та доглядає худобу: свиней, корову і птаство.Читати ще: Має вісім правнуків і праправнука: волинянка чекає на ювілей
«Поки здужала, то трошки більше по господарству помагала. А зараз – часник, вишню в руках виколупати... А колись спіднє, рушники, спальне, одяг – все своїми руками робила. Скільки того життя? Чи рік, чи день чи два. Дякую Богу за усі прожиті літа», – говорить пенсіонерка.
Брати і сестра Меланії Шнит також прожили до літнього віку. З її слів онуки Наталії, їх секрет довголіття – постійна праця і добрий характер.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Суспільному довгожителька розповіла: пам’ятає усі події, досі працює і любить жартувати. У свої 100 років вона читає газети, годує курей і вручну пере одяг.
Усе життя Меланія Шнит прожила на Волині: жила в сусідньому селі Клубочин, потім – у Городищі, а коли помер її чоловік та син, переїхала в дім до онуки Наталі.
«Мене з пологового привезли в цю хату, і бабця тут бігала мене гляділа. А тепер бабуся зі мною доживає віку», – говорить онука.Читати ще: У громаді на Волині двох довгожительок привітали з 90-річчям
Довгожителька розповіла: одружилася у 1947 році. Мала п’ятьох дітей, але одне маля померло. Пригадала, що родина завжди жила бідно, а жінка працювала в місцевому колгоспі. Марія Шнит пережила Другу світову війну, важкі повоєнні роки, ткала, пряла, вишивала і тримала велике господарство, щоб прогодувати дітей.
Старенька тримає господарство і зараз. Разом з онукою та її чоловіком вирощує городину та доглядає худобу: свиней, корову і птаство.Читати ще: Має вісім правнуків і праправнука: волинянка чекає на ювілей
«Поки здужала, то трошки більше по господарству помагала. А зараз – часник, вишню в руках виколупати... А колись спіднє, рушники, спальне, одяг – все своїми руками робила. Скільки того життя? Чи рік, чи день чи два. Дякую Богу за усі прожиті літа», – говорить пенсіонерка.
Брати і сестра Меланії Шнит також прожили до літнього віку. З її слів онуки Наталії, їх секрет довголіття – постійна праця і добрий характер.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 0
Реконструкція напірного каналізаційного колектора: «Луцькводоканал» та ЮНІСЕФ посилюють співпрацю
Сьогодні 20:05
Сьогодні 20:05
На Дніпропетровщині помер Захисник з Волині Микола Федончук
Сьогодні 19:46
Сьогодні 19:46
Йшов освіжитися до Лаври. Росіянин, якого затримали на Волині, – про те, як перетнув кордон
Сьогодні 19:08
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 19:08
Посеред ночі здавали рідкісну кров: луцькі патрульні допомогли медикам перинатального врятувати життя породіллі
Сьогодні 17:52
Сьогодні 17:52
У Луцьку посеред дороги перекинулася фура. Фото
Сьогодні 17:17
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 17:17
Волинянина, який спалив сусідам Daewoo, взяли під варту
Сьогодні 17:00
Сьогодні 17:00
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.