Мати залікувала до смерті: повідомили, чому померла восьмирічна дитина в Луцьку
![](/files/news/2021/11-04/325577/141.jpg)
Відомо, що стало причиною смерті восьмирічної дитини в Луцьку. Дівчинка мала дієтичний раціон, який не підходить для дитячого шлунка, повідомляє телеканал «Аверс».
Мати давала доньці навіть їстівні каштани.
У Волинську обласну дитячу лікарню дитина потрапила з отруєнням у вкрай важкому стані 21 жовтня і просто в приймальному відділенні знепритомніла. Дівчинку в комі одразу госпіталізували у реанімаційне відділення.
На жаль, лікарям не вдалося її врятувати. 28 жовтня дівчинка померла.
«Було харчове навантаження на дитину, яка мала спровоковану підшлункову залозу. І внаслідок неправильного лікування, яке мама проводила самостійно протягом чотирьох діб, дівчинка поступила до нас у стані декомпенсації», – повідомила дитячий анестезіолог КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Надія Катаман.
Нагадаємо, раніше Волинські Новини писали про те, що сусіди розповідали про неадекватну й агресивну поведінку матері померлої дитини.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
Мати давала доньці навіть їстівні каштани.
У Волинську обласну дитячу лікарню дитина потрапила з отруєнням у вкрай важкому стані 21 жовтня і просто в приймальному відділенні знепритомніла. Дівчинку в комі одразу госпіталізували у реанімаційне відділення.
На жаль, лікарям не вдалося її врятувати. 28 жовтня дівчинка померла.
«Було харчове навантаження на дитину, яка мала спровоковану підшлункову залозу. І внаслідок неправильного лікування, яке мама проводила самостійно протягом чотирьох діб, дівчинка поступила до нас у стані декомпенсації», – повідомила дитячий анестезіолог КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Надія Катаман.
Нагадаємо, раніше Волинські Новини писали про те, що сусіди розповідали про неадекватну й агресивну поведінку матері померлої дитини.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу
![](/public/images/coment_smile.png)
Коментарів: 4
![](/public/images/user_no_foto.png?1721310048)
Аптека
Показати IP
4 Листопада 2021 12:02
До чого ті каштани, чого ви до них вчепилися?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721310048)
Анонім до Аптека
Показати IP
4 Листопада 2021 12:36
Тож вже зрозуміло, що вона не назбирала кінських каштанів, а купила в магазині, їстівних, у благополучній Фоанції наприклад,у деяких регіонах, це ледь не національне блюдо, як у нас картопля і що? Трандять про ті каштани другий день, а результати експертизи, що саме каштани її вбили є? Якщо так то чому досі смертельно отруйний пролукт не вилучений з продажу?
![](/public/images/user_no_foto.png?1721310048)
123
Показати IP
4 Листопада 2021 12:05
Скоріше ща все, мати вєганка. А в тих дефіцит йоду з усіма наслідками та ускоадненнями
![](/public/images/user_no_foto.png?1721310048)
Лікар
Показати IP
4 Листопада 2021 17:24
''Було харчове навантаження на дитину, яка мала спровоковану підшлункову залозу''. Це так лікар сказав, реально?
Рада декриміналізувала крадіжки на суму до 3000 грн
Сьогодні 16:18
Сьогодні 16:18
Росія переховує кораблі у Новоросійську, але дрони Sea Baby діставатимуть і туди, – ВМС
Сьогодні 15:44
Сьогодні 15:44
Українцям слід готуватись до суттєвого підвищення податків
Сьогодні 15:28
Сьогодні 15:28
Безпека, кар’єра і здоров’я: в Луцьку обговорили стратегії розвитку молоді та реалізації молодіжної політики
Сьогодні 15:12
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 15:12
Куди піти в Луцьку: від четверга до четверга. Огляд
Сьогодні 14:54
![](/public/images/logo.png)
Сьогодні 14:54
15 років зволікань: з департаментом культури Волинської ОВА судитимуться через давні городища
Сьогодні 14:38
Сьогодні 14:38
Віддав життя за Україну: загинув волинянин Микола Ковальчук
Сьогодні 14:05
Сьогодні 14:05
Додати коментар:
УВАГА! Користувач www.volynnews.com має розуміти, що коментування на сайті створені аж ніяк не для політичного піару чи антипіару, зведення особистих рахунків, комерційної реклами, образ, безпідставних звинувачень та інших некоректних і негідних речей. Утім коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію.